صفحه 72 از 1141 نخستنخست ... 226263646566676869707172737475767778798081821221725721072 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 711 تا 720 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط mosi-comp نمایش پست ها
    پذیرش اولیه با خود واحده یعنی اینکه ظرفیت داشته باشند یا شما رو قبول کنند. و در نهایت مدارکتون به سازمان مرکزی ارسال میشه. یکی از دوستان من بود که از خود واحد موافقت رو گرفته بود ولی همون موقعی بود که ریاست دانشگاه آزاد داشت تغییر می کرد و هیچ کس در سازمان مرکزی پاسخگو نبوده و آخرش رفت خدمت عادی.
    اون تعدی که گرفته میشه چطور؟ اون دست واحده یا سازمان مرکزی من شنیدم 3 سال تعهد میگیرن

اگه واحد مورد نظر نیاز به این تعهد نداشته باشه میشه یه کاریش کرد؟

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shahabkntu نمایش پست ها
    1. جواب این سوال رو هر جا گشتم پیدا نکردم: آیا خدمت سربازی در قرارگاه خاتم الانبیا (و سازمانهای مهندسی زیر مجموعه (قرب، نوح و ....)) امریه محسوب میشه؟ یعنی باید 24 ماه خدمت کنی؟ یا 21 ماه؟
    2. آیا کسری خدمت مربوط به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح را در پذیرش گرفته شده از قرارگاه می توان استفاده نمود؟!
    3. شرایط پذیرش در قرارگاه خاتم چگونه است؟ کجا باید مراجعه کرد؟! (فقط با داشتن معدل بالا و شاگرد اولی می توان پذیرش گرفت؟)
    1- بله خدمت در قرارگاه خاتم هم امریه محسوب میشود، پس 24 ماه است
    2- بله
    3- معمولا قرارگاه خاتم در هر شهر/استان دفتر یا معاونت داره...میتونید از سپاه استانتون هم پیگیری کنید
    4- باید یکی از شرایط دریافت امریه رو داشته باشید (خانواده های شهدا، ایثارگران - بسیج فعال - متاهل - تحت سرپرست کمیته امداد)
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

با سلام خدمت دوستان عزیز! امیدوارم سوالم تکراری نباشه.
    من برای سایت جذب وزارت علوم ثبت نام کرده بودم. جواب مثبت اومد و برای مصاحبه هم که رفتم جواب مثبت دادن.
    از طرف دیگه، من برگه ی سربازی رو فرستاده بودم که برام یک تیر 91 برای آموزشی اومده.
    توی مصاحبه، خود اون موسسه گفت که تاریخ اعزامتو باید بندازی یک شهریور. ولی با یکی از دوستان که صحبت کردم، اون دوست محترم گفت که شما برای امریه اول میری کار میکنی، بعدش میری آموزشی. الان، من باید چه کنم؟ تاریخ اعزام رو چه کارش باید کنم؟
    لطفا اگه کسی میدونه، هر چه سریع تر راهنمایی کنه که برم دنبالش. با تشکر فراوان.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gachboy84 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز! امیدوارم سوالم تکراری نباشه.
    من برای سایت جذب وزارت علوم ثبت نام کرده بودم. جواب مثبت اومد و برای مصاحبه هم که رفتم جواب مثبت دادن.
    از طرف دیگه، من برگه ی سربازی رو فرستاده بودم که برام یک تیر 91 برای آموزشی اومده.
    توی مصاحبه، خود اون موسسه گفت که تاریخ اعزامتو باید بندازی یک شهریور. ولی با یکی از دوستان که صحبت کردم، اون دوست محترم گفت که شما برای امریه اول میری کار میکنی، بعدش میری آموزشی. الان، من باید چه کنم؟ تاریخ اعزام رو چه کارش باید کنم؟
    لطفا اگه کسی میدونه، هر چه سریع تر راهنمایی کنه که برم دنبالش. با تشکر فراوان.
    سلام. روال معمول امریه گرفتن اینه که اول 2 ماه آموزشی رو طی می کنید بعد باقی خدمت رو به عنوان نیروی امریه تو اون ارگان ادامه میدید.
    اون موسسه هم درست گفته. الان برای انجام کارهای امریه برای شما که اعزامتون اول تیره دیر شده. اگر می خواهید در همین موسسه امریه بگیرید و اوکی صد در صد گرفتید و تا حالا درخواست تعویق اعزام ندادید با مراجعه به پلیس + 10 میتونید درخواست تعویق تاریخ اعزام به خدمت بدید و دو روز بعد نتیجه ش رو بگیرید.
    موفق باشید

سلام دوستان
    من پدرم نظامی هستش واسه اینکه بیافتم همونجایی که پدرم هست باید چی کار کنم ؟؟ پدرم توی نیروی هوایی ... چه مدارکی باید ارائه بدم ؟ به کجا ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering, University of Tehran

سلام دوستان
    من 3 ماه از خدمتم بیشتر نمونده و در دانشگاه امریه هستم. الآن تونستم یک کسری 3 ماهه جور کنم ولی متاسفانه دانشگاه میگه ما کسری قبول نمی کنیم و باید این 3 ماه را بیای. من واسه این کسری کلی دوندگی کردم. اون مسئول که البته خیلی لحنش خیرخواهانه نبود فقط گفت می تونی لغو امریه کنی. نظر متخصصان این امر را در این مورد می خواستم بدونم. آیا با لغو امریه یک نکته منفی در پرونده من نمیاد یا اینکه من میتونم با لغو امریه و این کسری از این خدمت مقدس!!! رها بشم. آخه لفظ لغو امریه یه جوریه. می ترسم یک دفعه بندازنمون اونجا که عرب نی میندازه. ممنون میشم اگه کمکم کنید

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering, University of Tehran

از دوستان مخصوصاً جناب سربازک خواهشن کمک کنید. من نیاز فوری به کارتم دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_r نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 3 ماه از خدمتم بیشتر نمونده و در دانشگاه امریه هستم. الآن تونستم یک کسری 3 ماهه جور کنم ولی متاسفانه دانشگاه میگه ما کسری قبول نمی کنیم و باید این 3 ماه را بیای. من واسه این کسری کلی دوندگی کردم. اون مسئول که البته خیلی لحنش خیرخواهانه نبود فقط گفت می تونی لغو امریه کنی. نظر متخصصان این امر را در این مورد می خواستم بدونم. آیا با لغو امریه یک نکته منفی در پرونده من نمیاد یا اینکه من میتونم با لغو امریه و این کسری از این خدمت مقدس!!! رها بشم. آخه لفظ لغو امریه یه جوریه. می ترسم یک دفعه بندازنمون اونجا که عرب نی میندازه. ممنون میشم اگه کمکم کنید

سلام کسی تا حالا امریه وزارت دفاع گرفته ؟
    من دارم میگیرم به نظرتون خوب هست ؟
    امکان داره بعدش اونجا نگه دارن واسه استخدام ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_majid68 نمایش پست ها
    سلام کسی تا حالا امریه وزارت دفاع گرفته ؟
    من دارم میگیرم به نظرتون خوب هست ؟
    امکان داره بعدش اونجا نگه دارن واسه استخدام ؟
    امریه وزارت دفاع خوبه،میگن آموزشی راحتی داره
    من 1/4 اعزامم امریه ضنایع دفاع گرفتم

شما امریه وزارت گرفتی یا صنایع؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط arminjahan نمایش پست ها
    امریه وزارت دفاع خوبه،میگن آموزشی راحتی داره
    من 1/4 اعزامم امریه ضنایع دفاع گرفتم

شما امریه وزارت گرفتی یا صنایع؟؟
    من امریه وزارت گرفتم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)