صفحه 932 از 1141 نخستنخست ... 4328328829229239249259269279289299309319329339349359369379389399409419429821032 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,311 تا 9,320 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه

نقل قول نوشته اصلی توسط javsalo نمایش پست ها
    رفتم ولی خیلی سرشون شلوغ بود و دسترسی هم نداشتن گویا سوالم اینجاس برای منی که اول اردیبهشت اعزاممه اگه 20 فروردین بگن بیا فلان پادگان آموزشی من چطور میتونم بفهمم برای امریه منو میفرستن یا برای سربازی؟ اون موقع(20 فروردین) میتونم تمدید کنم زمان اعزام رو تا کارای اداری امریه انجام بشه؟
    دقیقا هر سازمانی با یک پادگان خاص طرف آموزشی هست که همشون رو می فرستند همون پادگان خاص که کد اون پادگان رو وارد برگه شما میکنند گاهی هم پیش میاد شخص امریه گیرند 10 روز مونده به اعزام برگه آبی رو میگیره اما کد اون پادگان توش نیست که باید چند روز بعد دوباره مراجعه کنید تا کد اون پادگان خاص رو روی برگه آبی تون ببینید. از سازمان امریه گیرنده بپرسید که کدام پادگان باید برید. تمدید در اون تاریخ لازم نیست چون ممکنه ماه بعد سهمیه نداشته باشند یا مثلا بودجه نداشته باشند.

رفتم ولی خیلی سرشون شلوغ بود و دسترسی هم نداشتن گویا سوالم اینجاس برای منی که اول اردیبهشت اعزاممه اگه 20 فروردین بگن بیا فلان پادگان آموزشی من چطور میتونم بفهمم برای امریه منو میفرستن یا برای سربازی؟ اون موقع(20 فروردین) میتونم تمدید کنم زمان اعزام رو تا کارای اداری امریه انجام بشه؟
    حتی روز اعزان هم شما میتونی تمدید کنی اما هرچی جلوتر بریم سخت تر میشه. دسترسی دارن اما نمیگن ! تلفتی از تهران بپرس اگه شانست یه اپراتور خوب بپستت بخوره "شاید" بگن میتونی هم پدر یا مادرت رو بفرستی معمولا بهتر جواب میدن !!! انشااله هرچی خیره

نقل قول نوشته اصلی توسط UN22 نمایش پست ها
    دقیقا هر سازمانی با یک پادگان خاص طرف آموزشی هست که همشون رو می فرستند همون پادگان خاص که کد اون پادگان رو وارد برگه شما میکنند گاهی هم پیش میاد شخص امریه گیرند 10 روز مونده به اعزام برگه آبی رو میگیره اما کد اون پادگان توش نیست که باید چند روز بعد دوباره مراجعه کنید تا کد اون پادگان خاص رو روی برگه آبی تون ببینید. از سازمان امریه گیرنده بپرسید که کدام پادگان باید برید. تمدید در اون تاریخ لازم نیست چون ممکنه ماه بعد سهمیه نداشته باشند یا مثلا بودجه نداشته باشند.
    ضمنا امریه شما برای اون تاریخ اعزام بخصوص تائید شده و اگر تمدید کنید باید مجدد اقدام کنید . توصیه میکنم قبل از تمدید با سازمان امریه دهنده هماهنگ کنید تا مشکلی پیش نیاد . یه سامانه اینترنتی هم دارن که با کد سخا وارد میشی و یکسری اطلاعات توش هست ولی معمولا خیلی بروزش نمیکنن و نمیشه روش حساب کرد ولی آپدیت بشه ممکنه برای شما بزنه امریه دار ! موفق باشید

Junior Member

حتی روز اعزان هم شما میتونی تمدید کنی اما هرچی جلوتر بریم سخت تر میشه. دسترسی دارن اما نمیگن ! تلفتی از تهران بپرس اگه شانست یه اپراتور خوب بپستت بخوره "شاید" بگن میتونی هم پدر یا مادرت رو بفرستی معمولا بهتر جواب میدن !!! انشااله هرچی خیره
    من طبق قوانین تمدید خوندم باید 45 روز قبل اعزام برای تمدید اقدام کرد از حرفتون مطمئنید تا روز آخر میشه؟ شماره تلفن رو منظور نفهمیدم منظور شما شماره کجا هست؟ دقیق تر میگید

من طبق قوانین تمدید خوندم باید 45 روز قبل اعزام برای تمدید اقدام کرد از حرفتون مطمئنید تا روز آخر میشه؟ شماره تلفن رو منظور نفهمیدم منظور شما شماره کجا هست؟ دقیق تر میگید
    بیشتر عقیده دارن که 70 روز و بیشتر باشه ولی خود من 15 اسفند قبل درخواست دادم موافقت شد.

سلام. دوستان برای اختراع هم کسری میدن؟ برای مقاله چطور؟

نقل قول نوشته اصلی توسط bobat نمایش پست ها
    سلام. دوستان برای اختراع هم کسری میدن؟ برای مقاله چطور؟
    سلام . اولا جای سوال شما اینجا نیست اما : درخصوص اختراع مستقیم نه باید برید توی بنیاد نخبگان عضو بشید و از اون طریق اقدام کنید و به مقاله هم کلا چیزی تعلق نمیگیره.

سلام . منظورم نظام وظیفه تهران هست و بعله میشه عقب انداخت حتی تاروز آخر اما گفتم خیلی سخت میشه شاید لازم بشه به بهانه پزشکی ( مثلا شکستگی پا و دست و ... ) اقدام کنید و پروسه سختی داره اما مطمئنم شدنیه. بازم میگم قبل از تمدید حتما حتما با سازمان مورد نظرتون هماهنگ کنید . بعضی سازمان ها فقط یک بار در سال جذب نیرو دارن یا تاریخ های بخصوصی رو میپذیرن. موفق باشید

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات م

امریه هایی که طرف قرار داد با نیرو انتظامی هستند معمولا کدام پادگان ها هستند؟

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات م

نقل قول نوشته اصلی توسط UN22 نمایش پست ها
    امریه هایی که طرف قرار داد با نیرو انتظامی هستند معمولا کدام پادگان ها هستند؟
    مگه داریم همچسن چیزی ؟؟ من اولین باره میشنوم ولی اگر باشه شاید برن پادگان اراک ! جای معروفیه و خیلی نیرو میگیره . نمیدونم حدس میزنم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)