صفحه 470 از 1141 نخستنخست ... 370420460461462463464465466467468469470471472473474475476477478479480520570970 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,691 تا 4,700 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc, Industrial Management, Allameh Tabataba'i University

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط sfarzadsolid نمایش پست ها
    دوست عزیز یک سال نه چهار سال!!!!!!!
    من هم فوق لیسانس برق با معدل 18.03 از دانشگاه دولتی ام ولی به من گفتن دیگه سرباز استاد نمگیرن
    وقتی گفتن که چهار سال مدت خدمته کلا قیدش رو زدم (آ[ه چهار سال به اندازه یه دوره لیسانس میشه!!!)
    سلام به دوستان
    یه توضیحی در مورد هیئت علمی لازمه که بدم
    اول اینکه 5 سال تعهد خدمت میگیرن و باید پنج سال تودانشگاه تدریس کنی و تواین پنج سال شرایطت مثل بقیه اعضای هیئت علمیه و مثل اونا حقوق میگیری و بعد پنج سال اگه دوست داشتی میتونی به عنوان عضو هیئت علمی بمونی. آموزش هم باید بری و زمانش هم تابستون همون ساله و تو پادگان مدرسی کرجه
    کلا بهترین شرایط رو داره
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط reza029 نمایش پست ها
    منم دولتی بودم.معدلم 15.69 .پارتی نه.ایشا ا... که ربطی نداشته باشه .ولی من هرچی پست ها رو خوندم کسی رو ندیدم که بگه من ثبت نام کردم و قبول نشدم!!
    امیدوارم که اینطور باشه که میگی...!
    راستی داداشم رو فرستادم قرب مرکز بهش گفتن این روزا کامپیوتر بیشتر میخوان چون اکثر امریه ها برای کارای اداریه!
    دوستانی که اعزامی اردیبهشت هست اولا تبریک میگم بهشون ثانیا میخواستم لطف کنید اگه شماره تلفنی چیزی که کار خودتون باهاش راه افتاد رو به ما اعزامیای یک تیر بگین ان شالله که همگی موفق باشید!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hajio نمایش پست ها
    انشالله به سلامتی .لطفا کسانی که فردا راهی یزدن واسه پادگان خاتمی اسمشون بگن ،وبگن از کدوم شهر هستن
    سلام
    من صبح سه شنبه راه میفتم. فرهاد یزدانی از نجف اباد. یک مسافر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dezss نمایش پست ها
    سلام آقا علیرضا...طول دوره‌ی آموزشی اونجا چند روزه؟؟؟بجز دوره آموزشی یک دوره آشنایی با قرارگاه هم باید بریم؟؟؟سخت گیری تو پادگان چطوری بود؟؟؟میشه یکم بیشتر توضیح بدید؟؟از یکی شنیده بودم بچه های قرارگاه خاتم تمرینات رژه ندارن میخواستم ببینم همینطوره یا نه؟؟؟وضعیت بهداشتی و نظافت اونجا چطوره؟؟امکانش هست که هر روز استحمام انجام بدیم یا فقط روزای مشخصی امکانش هست؟؟آسایشگاه بچه های قرارگاه از بقیه جداست؟؟
    من امروز یکی از دوستام رو دیدم که از آموزشی اسفند ماه اومده بود می گفت اونجا اصلا سخت نمیگیرن ، می گفت خیلی هم خوش گذشت ، روش اسم گذاشتن هتل خاتم اینا عید هم تعطیل بودن به خاطر همین 35 روز دوره شون بیشتر نبوده ، رژه هم نرفتن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط freemile نمایش پست ها
    من امروز یکی از دوستام رو دیدم که از آموزشی اسفند ماه اومده بود می گفت اونجا اصلا سخت نمیگیرن ، می گفت خیلی هم خوش گذشت ، روش اسم گذاشتن هتل خاتم اینا عید هم تعطیل بودن به خاطر همین 35 روز دوره شون بیشتر نبوده ، رژه هم نرفتن
    اونا به خاطر عید 35 روز رفتن. ماها 8 هفته اونجاییم.
    واقعا؟یعنی رژه نمیریم. پس چیکار میکنیم؟ من شنیدم سخت ترین بخش اموزشی بیدار باش و رژه هست.

Junior Member

آقا این جور که من خبر دارم تا 15 اردیبهشت قرب ها فرصت دارن مدارک رو تحویل بدن به خاتم تا اوناها مدارک رو برای تایید نهایی بررسی کنن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط freemile نمایش پست ها
    آقا این جور که من خبر دارم تا 15 اردیبهشت قرب ها فرصت دارن مدارک رو تحویل بدن به خاتم تا اوناها مدارک رو برای تایید نهایی بررسی کنن
    حالا ما باید کاری بکنیم یا اونا خودشون میفرستن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ferijoon نمایش پست ها
    اونا به خاطر عید 35 روز رفتن. ماها 8 هفته اونجاییم.
    واقعا؟یعنی رژه نمیریم. پس چیکار میکنیم؟ من شنیدم سخت ترین بخش اموزشی بیدار باش و رژه هست.
    منم از یکی از بچه ها شنیده بودم رژه نداریم...ای خدا اگه راست باشه خیلی خوبه...فقط میمونه کلاسای عقیدتی که مجبوریم دیگه گوش کنیم و جیک نزنیم و لال بمونیم تا یکجوری رد بشه...من نذر کردم که رژه نداشته باشیم...خدایا بنده های ضعیفت رو دریاب

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ferijoon نمایش پست ها
    حالا ما باید کاری بکنیم یا اونا خودشون میفرستن؟
    اونا خودشون میفرستن البته اگه مدارکت رو بهشون تحویل داده باشی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dezss نمایش پست ها
    منم از یکی از بچه ها شنیده بودم رژه نداریم...ای خدا اگه راست باشه خیلی خوبه...فقط میمونه کلاسای عقیدتی که مجبوریم دیگه گوش کنیم و جیک نزنیم و لال بمونیم تا یکجوری رد بشه...من نذر کردم که رژه نداشته باشیم...خدایا بنده های ضعیفت رو دریاب
    راستی میگفت با خودت نخودچی و کشمش وتنقلات با خودت ببر که سر کلاس ها حتما نیازت میشه دیگه اینکه کلاس ها کلا سر کاری زیاد جدی نگیر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)