صفحه 471 از 1141 نخستنخست ... 371421461462463464465466467468469470471472473474475476477478479480481521571971 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,701 تا 4,710 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط dezss نمایش پست ها
    منم از یکی از بچه ها شنیده بودم رژه نداریم...ای خدا اگه راست باشه خیلی خوبه...فقط میمونه کلاسای عقیدتی که مجبوریم دیگه گوش کنیم و جیک نزنیم و لال بمونیم تا یکجوری رد بشه...من نذر کردم که رژه نداشته باشیم...خدایا بنده های ضعیفت رو دریاب
    علی جون ایشالله رژه نباشه. من که همین جوری مردنی هستم . رژه هم که برم دیگه اخر دوره باید استخون آب کنم. کلاس های عقیدتی هم خوبه بابا. میریم اخر کلاس میخندیم. اگه رژه نبود همه بچه ها مهمون من فالوده یزدی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ferijoon نمایش پست ها
    اونا به خاطر عید 35 روز رفتن. ماها 8 هفته اونجاییم.
    واقعا؟یعنی رژه نمیریم. پس چیکار میکنیم؟ من شنیدم سخت ترین بخش اموزشی بیدار باش و رژه هست.
    آره اونم گفت سخت ترینش بیدار باشه که اونم نباشه دیگه سیزده به دره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط freemile نمایش پست ها
    اونا خودشون میفرستن البته اگه مدارکت رو بهشون تحویل داده باشی
    من کپی کارت ملی و شناسنامه و برگه سبز و رزومه کاری و برگه تایید ثبت نام در سایت و یه برگه تقاضای سرباز امریه تحویل دادم. چیز دیگه ای هست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ferijoon نمایش پست ها
    من کپی کارت ملی و شناسنامه و برگه سبز و رزومه کاری و برگه تایید ثبت نام در سایت و یه برگه تقاضای سرباز امریه تحویل دادم. چیز دیگه ای هست؟
    البته از من مدارک اینارو گرفتن :
    اصل شناسنامه ، اصل کارت ملی ، اصل گواهی موقت مدرک تحصیلی 2 قطعه عکس پر کردن فرم ، اصل برگ سبز ، اصل نامه دانشگاه به نظام وظیفه که سه مورد اول رو اسکن گرفت داد به خودم

Junior Member

سلام. برگرفته از سایت دیگر:
    سلام بر دوستان عازم خاتمی یا به عبارت بهتر (مر.آ.خا)
    همونطور که میدونید پادگانی که تشریف میبرید در نقطه کویری مملکت واقع شده و آب و هوای گرم، خشکی داره. کلا هوای یزد قابل پیشبینی نیس. ممکنه تو یک روز هر چهار فصل رو داشته باشید. مثلا روز آخر اردو دوره ۱۸۶ قبل از اذان صبح همه از سرما یخ زدن در صورتی که روز قبلش از گرما هلاک شدن. به همه اینها بادهای وحشتناک رو هم اضافه کنید. حتما کرم ضد آفتاب ببرید تا پوستتون اوف نشه!!
    فکر کنم تا اینجا وحشت کردید از پادگان. ولی باید بگم خوش به حالتونه چون دارید به یکی از گلاب ترین مرکزهای آموزشی کشور میرید. فرمانده مرکز سردار میر حسینی خیلی آدم باحالیه. مربیای مرکز هم بغیر از تک و توکی همه با فهم و شعورن. فرمانده گروهانا شانسیه دیگه چجوری باشن ولی زیاد مهم نیستن. فقط باید خودتون با هم خوب باشید که اکثرن همینطوره چون افرادی که برای آموزش به این مرکز میان تحصیل کرده و با فهمن. اراشد گروهان هم خیلی مهمه آدمای خوبی باشن. ارشد گروهان ما فرد با شخصیت و دلسوزی بود. (دکتر!!)
    جیره ی افراد پذیرش خاتم کمه. یک دست لباس (البته این مورد خیلی خوبه چون میتونید تو همه درسای عملی بهانه ش کنید.)، اورکت، فرچه و واکت، دو جفت جوراب،صابون، پودر لباس شویی، ملحفه و یک پتو. شاید بهتون کلاه و دستکش هم بدن. لباس زیر و حوله و شامپو حتما ببرید که نمیدن. کوله سربازی هم خبری نیس.
    کلاس های عملی مثل تاکتیک و تربیت بدنی بیشتر به خود بچه ها برمیگرده. اگر مثل گروهان ۲۲ دسته اول که بنده سعادت حضور در اون رو داشتم، شل و ول باشید و اهل دودر، بهتون سخت نمیگیرن.
    مربیای عقیدتی خیلی با جنبه اند. اگر اهلش باشید تیکه و خنده سر کلاس به راهه.
    دو بخش مهم در سربازی که اکثرن از اون مینالند عبارتند از: قرق زدن قبل از خواب و آنکادر کردن تخت و کمد. خوشبختانه قرق شبانه در مر.آ.خا ندارید عوضش به هر کی بخواد قرآن میدن قبل خواب یک حزب بخونه. آنکادر کمد هم زیاد مهم نیس ولی آنکادر تخت تقریبا مهمه. اگر درجه فراخیتون به حدیه که حال تا کردن پتو رو ندارید یک پتو مسافرتی با خودتون ببرید و به جای پتوی آنکادر شده تون ازش استفاده کنید تا صبح ها وققتون تلف نشه.
    بعد از شام هم اگر وقت بشه بهتون اجازه استفاده از باشگاه بدنسازی، فوتبال دستی و پینگ پنگ رو میدن.
    اگر حس و حال فعالیت ندارید بهتون توصیه میکنم همگی باهم بزنید به در *****ت. اما هرگز و هرگز بی احترامی نکنید. با شوخی و خواهش برخورد کنید. مربیا هم هیچ کدوم اهل بی احترامی نیستن.
    امتحان پایان دوره برای ما کشک بود (فکر کنم همیشه همینه) شب قبلش چند تا برگه دادن همه سوالا توش بود. امتحان تربیت بدنی ندادیم. ولی اختتامیه و رژه به راه بود. اگر مشکل جسمی دارید حتما سعی کنید بپیچونید. آه و ناله کنید.
    اردو پایان دوره ۱۸۶ سخت ترین بخش دوره بود. تو دوره ما پنج شنبه و جمعه هم کلاس داشتیم، کلن روز تعطیل نداشتیم که مرخصی بدن ولی خودشون دو تا بعد از ظهر جمعه بردنمون شهر. میان دوره ما ۱۷ روز بود چون عید وسطش افتاده بود. دوره های بعد احتمالا یک هفته (کمتر و بیشتر) میاندوره بدن. آخر هفته ها هم کلاس ندارید و میتونید مرخصی تو شهری بگیرید.
    اگر معاف از رزم هستید که دیگه اوضاع کویته. فقط شاید مجبور بشید یکم نضافت بکنید. ولی در کل هیچ فعالیت بدنی ای مجاز نیستن بهتون بدن. میتونید همش معاف از رزمیتون رو بهونه کنید.
    روز اختتامیه یک سری بازرس از تهران اومدن نظرات بچه ها رو خواستن. میخواستن ببینن چجوری میشه سربازی رو بهینه کرد. اگر اهل فکر هستید حتما راجع بهش فکر کنید تا اگر این دوره هم اومدن ارائه کنید.
    در کل خوش میگذره. خیلی هم خوش میگذره. اصلا نگران نباشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc, Industrial Management, Allameh Tabataba'i University

اصل شناسنامه ، اصل کارت ملی ، اصل گواهی موقت مدرک تحصیلی 2 قطعه عکس پر کردن فرم ، اصل برگ سبز ، اصل نامه دانشگاه به نظام وظیفه که سه مورد اول رو اسکن گرفت داد به خودم
    سلام
    یه سوال ا بچه هایی اعزامی اردیبهشت قرارگاه خاتم؟
    میشه بگید این مدارک دقیقا چند روز قبل از تاریخ اعزام تحویل دادید؟
    اونا بهتون زنگ زدن و مدارک خواستن یا شما خودتون به قرب ها سر زدین و مدارک دادین؟
    ممنون از لطفتون

Junior Member

سلام آقای freemile عزیز ممنون میشم سوال های منو جواب بدید ،شما اعزام تیرماه هستید؟ از طرف خاتم با شما تماس گرفتند؟ میتونم رشته و مقطع شما را بپرسم؟با من که هنوز تماس نگرفتم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arsalann نمایش پست ها
    سلام. برگرفته از سایت دیگر:
    سلام بر دوستان عازم خاتمی یا به عبارت بهتر (مر.آ.خا)
    همونطور که میدونید پادگانی که تشریف میبرید در نقطه کویری مملکت واقع شده و آب و هوای گرم، خشکی داره. کلا هوای یزد قابل پیشبینی نیس. ممکنه تو یک روز هر چهار فصل رو داشته باشید. مثلا روز آخر اردو دوره ۱۸۶ قبل از اذان صبح همه از سرما یخ زدن در صورتی که روز قبلش از گرما هلاک شدن. به همه اینها بادهای وحشتناک رو هم اضافه کنید. حتما کرم ضد آفتاب ببرید تا پوستتون اوف نشه!!
    فکر کنم تا اینجا وحشت کردید از پادگان. ولی باید بگم خوش به حالتونه چون دارید به یکی از گلاب ترین مرکزهای آموزشی کشور میرید. فرمانده مرکز سردار میر حسینی خیلی آدم باحالیه. مربیای مرکز هم بغیر از تک و توکی همه با فهم و شعورن. فرمانده گروهانا شانسیه دیگه چجوری باشن ولی زیاد مهم نیستن. فقط باید خودتون با هم خوب باشید که اکثرن همینطوره چون افرادی که برای آموزش به این مرکز میان تحصیل کرده و با فهمن. اراشد گروهان هم خیلی مهمه آدمای خوبی باشن. ارشد گروهان ما فرد با شخصیت و دلسوزی بود. (دکتر!!)
    جیره ی افراد پذیرش خاتم کمه. یک دست لباس (البته این مورد خیلی خوبه چون میتونید تو همه درسای عملی بهانه ش کنید.)، اورکت، فرچه و واکت، دو جفت جوراب،صابون، پودر لباس شویی، ملحفه و یک پتو. شاید بهتون کلاه و دستکش هم بدن. لباس زیر و حوله و شامپو حتما ببرید که نمیدن. کوله سربازی هم خبری نیس.
    کلاس های عملی مثل تاکتیک و تربیت بدنی بیشتر به خود بچه ها برمیگرده. اگر مثل گروهان ۲۲ دسته اول که بنده سعادت حضور در اون رو داشتم، شل و ول باشید و اهل دودر، بهتون سخت نمیگیرن.
    مربیای عقیدتی خیلی با جنبه اند. اگر اهلش باشید تیکه و خنده سر کلاس به راهه.
    دو بخش مهم در سربازی که اکثرن از اون مینالند عبارتند از: قرق زدن قبل از خواب و آنکادر کردن تخت و کمد. خوشبختانه قرق شبانه در مر.آ.خا ندارید عوضش به هر کی بخواد قرآن میدن قبل خواب یک حزب بخونه. آنکادر کمد هم زیاد مهم نیس ولی آنکادر تخت تقریبا مهمه. اگر درجه فراخیتون به حدیه که حال تا کردن پتو رو ندارید یک پتو مسافرتی با خودتون ببرید و به جای پتوی آنکادر شده تون ازش استفاده کنید تا صبح ها وققتون تلف نشه.
    بعد از شام هم اگر وقت بشه بهتون اجازه استفاده از باشگاه بدنسازی، فوتبال دستی و پینگ پنگ رو میدن.
    اگر حس و حال فعالیت ندارید بهتون توصیه میکنم همگی باهم بزنید به در *****ت. اما هرگز و هرگز بی احترامی نکنید. با شوخی و خواهش برخورد کنید. مربیا هم هیچ کدوم اهل بی احترامی نیستن.
    امتحان پایان دوره برای ما کشک بود (فکر کنم همیشه همینه) شب قبلش چند تا برگه دادن همه سوالا توش بود. امتحان تربیت بدنی ندادیم. ولی اختتامیه و رژه به راه بود. اگر مشکل جسمی دارید حتما سعی کنید بپیچونید. آه و ناله کنید.
    اردو پایان دوره ۱۸۶ سخت ترین بخش دوره بود. تو دوره ما پنج شنبه و جمعه هم کلاس داشتیم، کلن روز تعطیل نداشتیم که مرخصی بدن ولی خودشون دو تا بعد از ظهر جمعه بردنمون شهر. میان دوره ما ۱۷ روز بود چون عید وسطش افتاده بود. دوره های بعد احتمالا یک هفته (کمتر و بیشتر) میاندوره بدن. آخر هفته ها هم کلاس ندارید و میتونید مرخصی تو شهری بگیرید.
    اگر معاف از رزم هستید که دیگه اوضاع کویته. فقط شاید مجبور بشید یکم نضافت بکنید. ولی در کل هیچ فعالیت بدنی ای مجاز نیستن بهتون بدن. میتونید همش معاف از رزمیتون رو بهونه کنید.
    روز اختتامیه یک سری بازرس از تهران اومدن نظرات بچه ها رو خواستن. میخواستن ببینن چجوری میشه سربازی رو بهینه کرد. اگر اهل فکر هستید حتما راجع بهش فکر کنید تا اگر این دوره هم اومدن ارائه کنید.
    در کل خوش میگذره. خیلی هم خوش میگذره. اصلا نگران نباشید
    دوست عزیز نمیدونی رژه داریم یا نه؟
    یکی بچه ها میگفت بچه های خاتم رژه ندارند

نقل قول نوشته اصلی توسط sfarzadsolid نمایش پست ها
    دوست عزیز یک سال نه چهار سال!!!!!!!
    من هم فوق لیسانس برق با معدل 18.03 از دانشگاه دولتی ام ولی به من گفتن دیگه سرباز استاد نمگیرن
    وقتی گفتن که چهار سال مدت خدمته کلا قیدش رو زدم (آ[ه چهار سال به اندازه یه دوره لیسانس میشه!!!)
    دوست عزیز .مدرک من دکترا هست !اما تا اونجای که من تحقیق کردم همین ۲ راه هست امریه ۲ ساله و هیٔت علمی‌ ۴ ساله

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_808 نمایش پست ها
    سلام
    یه سوال ا بچه هایی اعزامی اردیبهشت قرارگاه خاتم؟
    میشه بگید این مدارک دقیقا چند روز قبل از تاریخ اعزام تحویل دادید؟
    اونا بهتون زنگ زدن و مدارک خواستن یا شما خودتون به قرب ها سر زدین و مدارک دادین؟
    ممنون از لطفتون
    سلام
    ببینید شما تا 45 روز قبل تاریخ اعزام باید مدارک رو تحویل بدید..... من خودم به قرب ها سر زدم ومدارک تحویل دادم به خاطر اینکه سرباز خیلی زیاد شده و فقط مدارک تحویل دادم و هیچ تضمینی برای جذب نیست چون خود خاتم باید تایید نهایی رو انجام بده نه قرب ها

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)