صفحه 292 از 1141 نخستنخست ... 192242282283284285286287288289290291292293294295296297298299300301302342392792 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,911 تا 2,920 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط keivanb نمایش پست ها
    سلام دوستان،

برای امریه خاتم ثبت نام کردم و امروز پیام دادن و گفتن مدارک بفرست.

وقت ثبت نام من مدارک بسیج رو خالی گذاشتم چون هیچی ندارم! تو پیام گفتن که مدرک بسیج اینام بفرست

خاستم بدونم نظرتون چیه؟ آیا ممکنه قبول کنن اگه هیچی نداشته باشم؟

مرسی
    سلام. گفتن کجا ببری مدارک رو؟
    اس ام اس دادن به شما؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mykb68 نمایش پست ها
    سلام. گفتن کجا ببری مدارک رو؟ اس ام اس دادن به شما؟
    گفتن بفرست به یه آدرس ایمیل

Junior Member kh_m آواتار ها

سلام دوستان من شاید ده جا رزومه و درخواستنامه دادم واسه امریه و قصد دارم شرکت نفت هم بدم. میخواستم بدونم که آیا این مشکلی به وجود نمیاره که احیانا چند جا با من موافقت کنن و من چند تاشونو کنسل کنم و به یکیشون برم؟ یعنی نمیگن چون درخواست و پذیرفته شدی متعهد هستی که بیای (مخصوصا در مورد شرکت نفت این سوال رو داشتم)

نقل قول نوشته اصلی توسط kh_m نمایش پست ها
    سلام دوستان من شاید ده جا رزومه و درخواستنامه دادم واسه امریه و قصد دارم شرکت نفت هم بدم. میخواستم بدونم که آیا این مشکلی به وجود نمیاره که احیانا چند جا با من موافقت کنن و من چند تاشونو کنسل کنم و به یکیشون برم؟ یعنی نمیگن چون درخواست و پذیرفته شدی متعهد هستی که بیای (مخصوصا در مورد شرکت نفت این سوال رو داشتم)
    سلام نفت اگه تو سایت قبول شدی و برگ اعزام ه خدمتت هم دادی و نامه کاریابی و تاییدیه گزینشت رفته اسمت رو میفرستن. تازه میتونی بری بگی اسمتم نفرستن. ولی اگه فقط تو سایت ثبت نام کردی و قبول شدی و هنوز مدرکتو ندادی مشکلی نداره اصلاً. باسه نفت اینقدر داوطلب زیاده که به زور کسی رو نمیبرن تعهد هم نمیگیرن.ضمناً اگه از طریق سایت بخوای بری 6 ماه بعد اعزامت.

Junior Member

سلام دوستان
    شما موقع ثبت نام امریه نفت، دفترچتونو پست کردین و برگ سبز گرفتین؟ اگر پست کردین، چطور مطمئن هستین که 6 ماه دیگه تاریخ اعزامتون میشه (که خیلی بعید بنظر میرسه)؟
    من 31 فروردین دفترچه فرستادم با تاریخ درخواستی اول آبان و 3 روز بعد برگ سبز رو گرفتم. با تاریخ اعزام اول آبان!
    من شانسم واسه امریه نفت چجوریه؟
    فوق لیسانس مهندسی شیمی از دانشگاه فردوسی مشهد
    معدل 17.50
    این نامه کاریابی چی هست؟
    ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ss12345 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    شما موقع ثبت نام امریه نفت، دفترچتونو پست کردین و برگ سبز گرفتین؟ اگر پست کردین، چطور مطمئن هستین که 6 ماه دیگه تاریخ اعزامتون میشه (که خیلی بعید بنظر میرسه)؟
    من 31 فروردین دفترچه فرستادم با تاریخ درخواستی اول آبان و 3 روز بعد برگ سبز رو گرفتم. با تاریخ اعزام اول آبان!
    من شانسم واسه امریه نفت چجوریه؟
    فوق لیسانس مهندسی شیمی از دانشگاه فردوسی مشهد
    معدل 17.50
    این نامه کاریابی چی هست؟
    ممنونم
    با درود
    برای امریه نف شما باید باید در سایت وزارت نفت ثبت نام نمایید و بعد از قبولی و طی کردن مراحل مصاحبه و کاریابی باید دفترچه رو ارسال کنید و این دقیقا 6 ماه زمان می برد
    در مورد شانس کسی نمیونه اظهار نظر کنه .

Junior Member

دوستان بلاخره بعد مدتها به من که تو اسفند ثبت نام کردم گفتن پذیرفته نشدم
    من هم حالا دوباره تو اردیبهشت ثبت نام کردم میخوام بدونم دوباره بررسی میکنن یا اصلا مشکلی پیش میاد که دوباره ثبت نام کردم

با سلام و خسته نباشید.
    من دانشجوی فوق عمران شریفم. می خواستم برای امریه اقدام کنم سه راه دارم یکی امریه دانشگاه شریف دومی خاتم سومی امریه نفت .موندم؟ شما کدوم انتخاب می کنید؟

پیش فرض پاسخ : کمک فوری-نظام وظیفه برای صدور برگه اعزام، نامه های رسیده را حتما استعلام می کن

اگه سپاه بودی می تونی توی خاتم الانبیا باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed841 نمایش پست ها
    دوستان بلاخره بعد مدتها به من که تو اسفند ثبت نام کردم گفتن پذیرفته نشدم
    من هم حالا دوباره تو اردیبهشت ثبت نام کردم میخوام بدونم دوباره بررسی میکنن یا اصلا مشکلی پیش میاد که دوباره ثبت نام کردم
    سلام دوباره ثبت نام کن مشکلی پیش نمیاد من یکی از دوستام دو سال پیش بار اول رد شد ولی بار دوم قبول شد.
    ولی اینم در نظر بگیر که شما اینطوری 8 ماه از زندگی عقب میفتی. دوستانه میگم برو دنبال امریه تو یه ارگان دیگه. البته این فقط یه پیشنهاد هست مهندس هر جور خودت صلاح میدونی و باست مناسب تره همون کار رو کن. با توجه به اینکه تو نفت امکان جذب بعد از امریه وجود نداره.
    ویرایش توسط mykb68 : April 24th, 2014 در ساعت 04:12 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)