صفحه 913 از 1141 نخستنخست ... 4138138639039049059069079089099109119129139149159169179189199209219229239631013 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,121 تا 9,130 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

سلام..ببخشید یه سوال دیگه هم داشتم ،اینکه میشه هم زمان امریه شرکت نفت و امریه قرارگاه خاتم ثبت نام کرد؟؟آیا کسی هس مهندسی مکانیک باشه از یک دانشگاه دولتی معمولی و معدل خوب داشته باشه و امریه قرارگاه یا شرکت نفت پذیرش شده باشه/؟؟چن سوال ازش داشتم...ممنون میشم یه اطلاع بده..

نقل قول نوشته اصلی توسط reza4650 نمایش پست ها
    سلام..وقت بخیر...من فارغ التحصیل یک دانشگاه دولتی هستم تو رشته مهندسی مکانیک ..معدلم 19 هس..آیا امریه وزارت نفت احتمال قبولی هس؟زمان اعزام شهریور باشه بهتره یا آبان؟بعد از ثبت نام تو سایت وزارت نفت ،اگه اعلام نتیجه نوشت امریه قبول شدید،یعنی امریه من تضمینی هس یا دوباره باید خودم برم تو شرکت ها و از اونا بخام که منو پذیرش کنن؟آیا واقعا دانشگاه دولتی معمولی امکان امریه هس با معدل بالا...؟
    با توجه به اینکه امریه وزارت نفت هیچ حساب و کتابی نداره نمیشه گفت احتمال قبولی هست یا نه، نه تنها با شرایط شما بلکه کسی فارغ التحصیل دوره فوق باشه از دانشگاه شریف هم باز نمیشه در موردش نظر قطعی داد، فقط باید ثبت نام کنید و منتظر اعلام نتیجه بمونید، در مورد زمان اعزام هم بین ماه های مختلف هیچ تفاوتی از نظر شانس پذیرش وجود نداره، حساب کنید وزارت نفت توی هر دوره تقریبا بین ۳۰ تا ۳۵ نفر پذیرش میکنه، خودتون حساب کنید چه قدر متقاضی وجود داره که اینا نهایتا ۳۵ نفرشون رو پذیرش میکنن، در مورد قبولی اولیه پرسیدید اگر توی سایت بزنه قبول شدید تقریبا قطعی هست، بعدش یه سری مراحل اداری هست + مصاحبه عقیدتی و مصاحبه علمی، مراحل اداری بعد از پذیرش اولیه حدودا ۳ تا ۴ ماه زمان میبره ولی اصل کار همون پذیرش اولیه توی سایت هست ...

نقل قول نوشته اصلی توسط omid2017 نمایش پست ها
    سلام. ببخشید شما اعزام خودتون رو عقب انداختید که اعزام برج 4 هستید یا اعزام اردیبهشت پر شده؟ تا اخر دی خودمونو معرفی کنیم امکان نداره 1/2 اعزام بشیم؟
    سلام داداش من از استان اصفهان دفترچه فرستادم..برج 2 پرشده بود

سلام ببخشید کسی میدونه امتیاز فرزندان کارمندان شرکت نفت توی امریه چه قدر هست؟
    چون نوشته از دانشگاه شرکت نفت برمیداره و از دانشجویانی که از دیگر دانشگاه ها هستن اونایی که امتیاز مازاد مثل فرزندان شرکت نفت هستن رو برمیداره!

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi1235468 نمایش پست ها
    سلام ببخشید کسی میدونه امتیاز فرزندان کارمندان شرکت نفت توی امریه چه قدر هست؟
    چون نوشته از دانشگاه شرکت نفت برمیداره و از دانشجویانی که از دیگر دانشگاه ها هستن اونایی که امتیاز مازاد مثل فرزندان شرکت نفت هستن رو برمیداره!
    سلام
    ۱۵ درصد هست دوست عزیز

کسی در مورد امریه وزارت علوم در دانشگاه ها خبری نداره اخیرا یک اطلاعیه زدند شرایطش رو نمیدونم

ممنون از پاسختون من یکم زیاد سوال میپرسم به هر حال ببخشید واقعا استرس دارم و نمیدونم چیکار کنم برای همین.

ببخشید این امتیازهارو کجا نوشتن ؟ و برای معافیت از رزم چند امتیاز میده؟

Junior Member

با سلام
    ببخشید میخواستم بدونم از کجا باید بفهمم که خاتم الانبیاء برا کدوم ماه امریه میگیره؟تو سایتش چیزی خاصی ننوشته
    آیا تو همه ماه ها سرباز میگیره یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi1235468 نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون من یکم زیاد سوال میپرسم به هر حال ببخشید واقعا استرس دارم و نمیدونم چیکار کنم برای همین.

ببخشید این امتیازهارو کجا نوشتن ؟ و برای معافیت از رزم چند امتیاز میده؟
    جایی ننوشته دوست عزیز، معاف از رزمی امتیاز نداره، از بین شرایطشون خانواده شهید و تحت پوشش کمیته امداد امتیاز دارن ولی نمیدونم امتیازشون چه قدره، ولی این رو بدونید همه ی چیزهایی که توی سایت نوشته حالت فرمالیته داره نه اینکه تاثیر گذار نیستن، شما همه ی شرایط رو هم داشته باشی نمیتونی قطعی بگی قبولی، فقط و فقط باید ثبت نام کنی و منتظر اعلام نتیجه بمونی ...

Junior Member

سلام دوستان یه سوال داشتم. اگر امریه داشته باشیم یا سرباز معلم باشیم و در حین خدمت از یه دانشگاه خارجی پذیرش بگیریم ایا اجازه میدن بریم یا نه باید تموم کنیم سربازی رو و بعد بریم؟ سوال بعد اینکه اگر بطور همزمان واسه چندجا امریه اقدام کنیم اشکال داره یا نه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)