صفحه 924 از 1141 نخستنخست ... 4248248749149159169179189199209219229239249259269279289299309319329339349741024 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,231 تا 9,240 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط javsalo نمایش پست ها
    سلام من شهرستانی هستم میخواستم بپرسم اگر امریه برای تهران درخواست بدم وپذیرش بشم خوابگاه در تهران در اختیار من قرار میدن یا نه؟

همیچنین اگر بحث تروریستی اعلام کردن ترامپ جدی شود آیا برای سفر به کشور هایی غیر از آمریکا هم محدودیت خواهیم داشت؟
    سلام
    بستگی داره . اگر صرفا توی سایت ثبت نام کنید و بفرستنتون جای غیر از شهر خودتون قطعا خوابگاه میدن و شما غیر بومی خواهید بود و هزینه ایاب و ذهاب و مرخصی 22-8 خواهید داشت ولی اگر خودتون مراجعه کنید به کارگاه مورد نظر درصورتی که از اول با شما شرط کنن که پذیرش بومی خواهد بود ، با شما مثل افراد ساکن همون شهر کارگاه برخورد میکنن.
    هرچند همون هم راه داره ولی به دردسرش نمی ارزه

Junior Member

منظورتون از
    به کارگاه مورد نظر
    کارگاه سپاه بود درسته؟

Junior Member hj1331 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc of Electronics @ SBU

با سلام

دوستانی که اعزام اردیبهشت 96 هستند و در سامانه امریه ی وزارت نفت (شرکت ملی گاز ایران) پذیرفته شدند، آیا باهاشون تماسی گرفته شده برای مصاحبه؟؟

Junior Member

سلام دوستان
    کسی اینجا میدونه آزمون فنی حرفه ای برای امریه از چه مواردی میباشد؟ (تخصصی یا عقیدتی هم داخل آن می باشد و آیا تشریحی یا تستی)

نقل قول نوشته اصلی توسط javsalo نمایش پست ها
    [RIGHT][COLOR=#141414] منظورتون از کارگاه سپاه بود درسته؟
    سپاه که نه ! درواقع قرارگاه خاتم که زیرمجموعه سپاهه و خودش زیرمجموعه های مختلف داره
    شما میری یکی از کارگاه های قرارگاه که توی کشور پخشه و برای همونجا پذیرش میکنی البته این یه راه جای گزینه که مطمئن بشید همون جایی که می خواید بیفتید و دردسر های خاص خودشو داره در غیر این صورت میتونید صرفا توی سایت ثبت نام کنید و منتظر نتیجه بمونید .

Junior Member

آقا کسی خبر داره وضعیت کاری قرارگاه خاتم چجوریه؟ یعنی برای غیربومی هاازساعت7صبح تا7شب بایدسرکارباشی؟ اگه بومی بودیم چطور یادرکل فرقی نمیکنه....دوستان لطفانظرات خود را راجع به اینکه تو قرارگاه خاتم بومی باشیم بهتره یاغیربومی...ممنون میشم اگه جواب بدین

نقل قول نوشته اصلی توسط hj1331 نمایش پست ها
    با سلام

دوستانی که اعزام اردیبهشت 96 هستند و در سامانه امریه ی وزارت نفت (شرکت ملی گاز ایران) پذیرفته شدند، آیا باهاشون تماسی گرفته شده برای مصاحبه؟؟
    سلام دوست عزیز منم اعزام اردیبهشت هستم و امریه شرکت گاز و مدارکم رو تحویل دادم و .....اما تماسی نگرفتن تا الان. اینجوری که من پرسیدم ظاهرا" از همه مصاحبه نمیگیرن و شاید تماس نگیرن
    به هر حال اگه خبری کسب کردی ممنون میشم به من هم بگی

Junior Member

سلام عزیزان من حدود 100 صفحه از ابتدا و انتهای این تاپیک رو خوندم و اطلاعات خیلی خوبی بدست اوردم
    بنده 19 دی فارق التحصیل شدم و داروساز هستم. سربازی دارم و با جبهه های پدرم حدود 9 ماه کسری دارم. در یک شرکت دارویی دولتی دارم شروع به کار میکنم که اونجا میخوان من رو به عنوان سرباز بگیرن و در عین حال تا بحال چنین نیرویی نداشتن که در قالب سربازی براشون خدمت کنه. حالا چند سوال دارم:
    1. با توجه به اینکه این شرکت برای اولین بار میخواد نیرویی مثل من بگیره و روال کار دستشون نیست چقدر احتمال داره بتونن اینکار رو بکنن؟
    2. ایا من اگر در اونجا شروع به کار کنم امریه اونجا میشم؟ و مدت زمان سربازیم 24 ماه محاسبه خواهد شد و دیگه نمیتونم از کسری جبهه های پدر استفاده کنم؟
    3. توی این هفته میخوام دفترچه پست کنم و با توجه به شنیده ها احتمالا اعزام 1 تیر باشم. این 4 ماه برای مکاتبات و بقیه کار های اداری کافی هست؟ من به محض دریافت برگه اعزام اون رو به شرکت تحویل بدم تا خودشون کارها رو پیگیری کنن؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پلی تکنیک تهران - مهندسی پزشکی - بیومکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط phoenix4ever نمایش پست ها
    سلام امریه های دولتی اکثرا 01 تهران هستن مثل نفت و وزارت خونه ها ولی امریه های خاتم میرن پادگان خاتمی یزد و اگر دوره تکمیلی رفته باشن مدرسی کرج
    همه جای خوب هستن و به نسبت پادگان های دیگه راحت ترن
    کی گفته همه جای راحت اند؟ امریه های جهاد دانشگاهی پادگان پدافند هوایی سمنان اند که فوق العاده جای بد و سختیه.

Junior Member hj1331 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc of Electronics @ SBU

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi12341232 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز منم اعزام اردیبهشت هستم و امریه شرکت گاز و مدارکم رو تحویل دادم و .....اما تماسی نگرفتن تا الان. اینجوری که من پرسیدم ظاهرا" از همه مصاحبه نمیگیرن و شاید تماس نگیرن
    به هر حال اگه خبری کسب کردی ممنون میشم به من هم بگی
    سلام دوست من

من حدودا یک ماه قبل با تهران (همون ساختمان آموزش گاز که رفتم) تماس گرفتم، گفتن که شما همین تشکیل پرونده که دادین دیگه از نظر ما کاری نمیخواد انجام بدید و منتظر بمونید که اگر لازم بود برای مصاحبه بیاید، باهاتون تماس میگیرن. به قول شما انگار مشخص نیست مصاحبه میگیرن یا نه. ولی تا حالا برای افرادی که قبول شده بودن مصاحبه وجود داشته که. من که کلا سر در گم شدم نمی دونم باید چیکار کنم. لطفا با من در ارتباط باش. صندوق پیام های خصوصیتون هم پر شده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)