صفحه 2 از 1141 نخستنخست 123456789101112521025021002 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

پیش فرض کمک فوری-نظام وظیفه برای صدور برگه اعزام، نامه های رسیده را حتما استعلام می کند؟

با سلام
    امریه از دانشگاه شهید بهشتی جور کردم، باید مدارکم را به همراه نامه اعزام، براشون ببرم.
    دبیر اموزش پرورش بودم که اومدم بیرون(کارهای اداری بیرون اومدنم در حال انجامه)
    آموزش پرورش یه نامه میده به نظام وظیفه که فلانی از تاریخ... تا ... اینجا کار میکرده حالا اومده بیرون.. . با این نامه دیگه غیبت خورده نمیشه.
    با اصرار من مبنی بر نیاز به اعزام فوری برای امریه، اموزش پرورش یه نامه الکی به ما داد که تاریخ خروج توش نخورده بود..
    ما اقدام کردیم...تو برگمون اضافه خوردیم -----> امریه ام خراب میشه اینطوری.
    نظام وظیفه گفت اگه تو نامه صریحا قید شه که کی وارد شدی و کی خارج شدی، غیبتت پاک میشه.

حالا به نظر شما با توجه به وقت کمم تا 10 بهمن( آموزش پرورش تو این زمان کم نامه بهم نمیده)--نامه را جعل کنم، نظام وظیفه میفهمه؟؟
    یعنی اینکه نظام وظیفه این نامه ها را استعلام میکنه یا نه؟
    لطفا فوری بهم جواب بدین که خیلی گیرم

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

پیش فرض پاسخ : کمک فوری-نظام وظیفه برای صدور برگه اعزام، نامه های رسیده را حتما استعلام می کند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط thesunnrise
    با سلام
    امریه از دانشگاه شهید بهشتی جور کردم، باید مدارکم را به همراه نامه اعزام، براشون ببرم.
    دبیر اموزش پرورش بودم که اومدم بیرون(کارهای اداری بیرون اومدنم در حال انجامه)
    آموزش پرورش یه نامه میده به نظام وظیفه که فلانی از تاریخ... تا ... اینجا کار میکرده حالا اومده بیرون.. . با این نامه دیگه غیبت خورده نمیشه.
    با اصرار من مبنی بر نیاز به اعزام فوری برای امریه، اموزش پرورش یه نامه الکی به ما داد که تاریخ خروج توش نخورده بود..
    ما اقدام کردیم...تو برگمون اضافه خوردیم -----> امریه ام خراب میشه اینطوری.
    نظام وظیفه گفت اگه تو نامه صریحا قید شه که کی وارد شدی و کی خارج شدی، غیبتت پاک میشه.

حالا به نظر شما با توجه به وقت کمم تا 10 بهمن( آموزش پرورش تو این زمان کم نامه بهم نمیده)--نامه را جعل کنم، نظام وظیفه میفهمه؟؟
    یعنی اینکه نظام وظیفه این نامه ها را استعلام میکنه یا نه؟
    لطفا فوری بهم جواب بدین که خیلی گیرم
    سلام دوست من
    اولا كه امريتون مبارك باشه شما اگه امريتون جور شده كه اول بايد دو ماه بريد اموزشي بعد از اون خودشون اونايي كه امريه دارند رو مي برن محل خذمتشون و شما هم بعد از اموزشي تشريف مي بريد دانشگاه شهيد بهشتي
    اگه دبير اموزش و پرورش بوديد كه سربازي نداريد شما؟!!!! چطورياست؟
    تو كدوم برگه اضافه خورديد؟؟؟ تاريخ اعزامتون كي بوده؟
    امريه با يك روز اضافه يا غيبت باطل ميشه البته با پارتي نه در حالت عادي
    ببينيد من بيش از 14 بار به نظام وظيفه سر زدم باور كنيد اسم اين سازمان اگه تو كتاب گينس نيست بخاطر كم توجهي ماست بايد حتما مسئولينشونو دعوت كنيم يه سر بزن و اسم اين سازمان را بعنوان شير تو شير ترين سازمان ثبت كنم من قول ميدم تا دنيا دنياست اين ركورد دست نايافتني است
    جعل نامه خطرناكه ولي من ميدونم كه شانسيه شايد يهو يكي خواست اونروز اونهم استعلام كنه البته اين ديگه كمال بدشانسيه
    موفق باشيد

پیش فرض پاسخ : کمک فوری-نظام وظیفه برای صدور برگه اعزام، نامه های رسیده را حتما استعلام می کند؟

میدونم باید برم آموزشی...
    دبیری هستم که تعهدم را تموم نکردم و دارم میام بیرون----> مشمول شدم
    اضافه تو برگه اعزامم خوردم---اعزامم هم ماله برج 4 سال بعده اما برای تکمیل مدارک امریه باید نامه اعزامم را تا 10 بهمن بدم شهید بهشتی.

من در حین خدمت در اداره نظام وظیفه ناجا بودم و نامه ها وارد سیستم شده و اتسعلام گرفته می شود سپس اقدام می شود.شما حتما نامه وزارت آموزش و پرورش رو ببرید نظام وظیفه و پیگیر باشید برای امریه هم تا وسط دوره آموزش امکان تحویلش به محل آموزش وجود داره و اقدام میشه شما با توجه به وقتی که دارید حتما با نامه ای که از آموزش پرورش دارید به نظام وظیفه برید و خودتون دنبال کاراتون باشید کسی دنبال کارهای شما رو نمیگیره چون متقاضی و مراجع زیاده با یک ایراد کوچک نامه از روند اداری خارج می شه تا رفع ابهام بشه پس بجنب ببین چند بار گفتم ها..................... اینو واسه همه دوستان گفتم که کارشون به اونجا برخورد داره
    هر جا که باشی آسمون همین رنگه مهم دل خودته نه محیط اطرافت

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

برای امریه هم تا وسط دوره آموزش امکان تحویلش به محل آموزش وجود داره و اقدام میشه
    شما مطمئنيد اين مطلبو؟
    خيلي بعيد بنظر ميرسه اين مطلب؟
    شما خودتون اين مورد را ديديد يا جايي خونديد؟
    يا فقط شنيديد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط isatis2006
    شما مطمئنيد اين مطلبو؟
    خيلي بعيد بنظر ميرسه اين مطلب؟
    شما خودتون اين مورد را ديديد يا جايي خونديد؟
    يا فقط شنيديد؟
    من هم بعید می دونم چون من سال 85 به خاطر اینکه برگه اعزام به خدمتم دیر به دستم رسید(25 روز قبل از اعزام) نتونشتم امریه بگیرم با وجود اینکه اون سازمان برگه اعزامم رو بلافاصله بعد از اون با کلی نامه و توضیحات فرشتاد با این حال موافقت نشد.
    نمیدونم حالا شاید این دوستمون اونجا خدمت کرده و بیشتر در جریانه.
    ولی لطفا با درنظر گرفتن حالت عادی (بدون پارتی )بگید معمولش چه جوریه؟

شما باید خودتون پیگیری کنید و اگر زمان گرفتن امریتون گذشته یعنی در سازمان نظام وظیفه ثبت نشده شما باید نامه امریه را به ستاد نیرویی که در آن در حال آموزش هستید(معمولا نیروی زمینی ارتش)و دستور بگیرید.(که این کار اگه نامه امریه رو گرفته باشید ولی اقدام نکرده باشید حتی با تحویل دادن به مرکز آموزش انجام می شود) باز هم اعلام میکنم که این مسئله به شرطی هست که سازمان مذکور امریه شما رو صادر کرده اما اقدام نشده باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadfallahi
    شما باید خودتون پیگیری کنید و اگر زمان گرفتن امریتون گذشته یعنی در سازمان نظام وظیفه ثبت نشده شما باید نامه امریه را به ستاد نیرویی که در آن در حال آموزش هستید(معمولا نیروی زمینی ارتش)و دستور بگیرید.(که این کار اگه نامه امریه رو گرفته باشید ولی اقدام نکرده باشید حتی با تحویل دادن به مرکز آموزش انجام می شود) باز هم اعلام میکنم که این مسئله به شرطی هست که سازمان مذکور امریه شما رو صادر کرده اما اقدام نشده باشه
    سلام
    ممنون ار توضیحاتت ولی میشه این چند مورد رو بیشتر توضیح بدید.
    1. منظورتون از نامه امریه چیه؟ نکنه همون نامه اعلام نیاز رو میگید.
    پروسه ای که من قبلا انجامش دادم این بود که ابتدا من به واحد مربوطه تو وزارتخونه درخواست دادم مدیر کل اون اداره موافقت کرد. بعد نامه رفت برا اداره کل نیروی انسانی. بعد ارجاع داده شد به قسمت امریه ها. مدارکی مثل کپی شناسنامه و غیره رو اونجا ازم تحویل گرفتند. بعد اون قسمت یه نامه نوشت به معاون نیروی انسانی وزیر. از اونجا پروندم رو فرستادن به هسته گزینش. رفتم اونجا چندتا سوال ازم پرسیدن و تاییدم کردند. بعدش گفتن پروندت رو می فرستیم هسته گزینش کل (که فکر کنم زیر نظر وزارت اطلاعاته). بعد از اون دیگه گفتن منتظر بمون تا بت خبر بدیم
    راستی تو اون قسمتی که رفتم قسمت امریه ازم برگه اعزام رو هم خواستن چون من هنوز نداشتم گفت در اسرع وقت بیار. ولی من که بردم گفت دیر اوردی و ما پرونده ها رو فرستادیم نیروهای مسلح (دقیق یادم نمیاد اینجورجایی رو گفتن).
    ولی پرونده من رو هم با نامه ویژه فرستادن ولی ظاهرا نتیجه نداده بود
    حالا با این توضیحات میشه بگی منظورت از نامه امریه کدوم مرحله است.
    و آیا با این شرایط من می تونستم بازم کار امریه رو جور کنم. البته از ما که گذشت ولی جواب شما با توضیحات من می تونه برا بقیه مفید باشه.

2. دیگر اینکه منظورتون اقدام کردن چیه اینجا که گفتید " اگه نامه امریه رو گرفته باشی ولی اقدام نکرده باشی" میشه بیشتر توضیح بدید

3. چرا میگید نیرویی که در اون خدمت میکنید معمولا نیروی زمینی ارتشه. در صورتیکه آموزشی تو نیروی انتظامی باشیم چی. اونا هم قبل می کنن؟؟

1.دوستانی که امریه دارند و لباس خدمت پس از آموزش نمی پوشند.طبق آیین نامه باید تحت نظر ارتش(نیروی زمینی)آموزش ببینند تا در موارد خاص بتوان از آنها برای موارد خاص (منظور زمان جنگه استفاده شوند).دیگه چقدر این آیین نامه اجرا میشه یا نمیشه به خودتو پارتیت بستگی داره.ولی بهترین یگان آموزش دهنده ارتش چون بهت به اندازه ی مدرکت احترام میذارن نه اینکه مجبور باشی واسه یه گروهبان چلغوز که کادری هست احترام بذاری.
    2.شما اگه تاریخ اعزام به خدمتتون بیش از 2 ماه مونده باشه برای ارسال امریه اقدام می کنند. سالی یک بار که این کارو نمی کنن که پس یالا بجنب برو سراغ همون سازمانی که امریه داری ازش و دوباره اقدام کن.تا مدارک کاملت رو بفرستن ستاد کل نیرو های مسلح

ممنون از همه دوستانی که نظر دادند
    اطلاعات خوبی بود...پس از فکر جعل میام بیرون و میرم سراغ چونه زدن با شهید بهشتی و آموزش و پرورش.
    فقط از آقای فلاحی یه سوال بپرسم که: راست میگین شاید با 1 ایراد کوچک از نامه من برام اضافه زدن(هنوز در خونه نفرستادن برگه اعزام را). توی نظام وظیفه میدون سپاه، کدوم قسمتش باید پیگیر نامه اعزامم باشم و برم چونه زنی؟؟ خدایی خیلی شیرتوشیره. آدم نه کسی جواب میده نه آدم میدونه باید کجا بره.
    با تشکر از همه عزیزان
    خدایی جای خیلی توپیه برا گرفتن اطلاعات

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)