صفحه 343 از 1141 نخستنخست ... 243293333334335336337338339340341342343344345346347348349350351352353393443843 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,421 تا 3,430 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezataghipo نمایش پست ها
    بسسسیار ممنونم که منو از نگرانی درآوردی، فقط مونده یه سوال دیگه، آیا شما میدونید کسری تو خاتم سقف داره یا نه ؟
    البته بازم بهت میگم نگران نباش اگر ایرادم بگیرن صد در صد باهات تماس میگیرند ولی برای محکم کاری یه گواهی مجدد برا قرارگاه بگیر اماده داشته باش که اگر در تایید نهایی ازت ایراد گرفتن باهات تماس میگیرن و میگن باید تا همین امروز فکس کنی اماده داشتی باشی
    خاتم اصلا امریه نیست و یک جور پذیرشه برا پذیرش هم قاعدتا با سرباز عادی فرق نداره یعنی هرچی قانون برا سرباز پادگان هست برای شما هم هست البته من مطمین نیستم دوست من ولی اینکه قرارگاه امریه محسوب نمیشه مطمینم که در این صورت اصلا کسری قبول نمیکرد ولی شما بازم پیگیر باش

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein016 نمایش پست ها
    دوست عزیز اگر فقط از طریق سایت ثبت نام کردی شما درخواست پذیرش در قرب کربلا را دادی قرب کربلا از موسسات مختلفی تشکیل شده که در جوزه ی راها و ابنیه فعالیت داره و معمولا در هر استانی یک موسسه زیر مجموعه داره که در همان استان فعالیت میکند مثلا بنده خودم در موسسه فجر فارس قرب کربلا پذیرش شدم و این موسسه در استان خودم چند تا پروژه دارهو همین طور در استان همسایمون چهار محال بختیاری شما باید ببینی که زیر مجموعه قرب کربلا در استانت چیه ؟و کجا ها پروژه داره ؟که اگر قرب کربلا در استانت موسسه داشته باشه فقط در استان خودت یا شاید استان های همجوار پروزه داره شمارا اگر پذیرش کننداحتمالا نیمه دوم دی ماه باهات تماس میگیرند و آدرس موسسه را میدن که مدارکت را تحویل بدی و اونجا دقیقا بهت میگند که کجا ها پروژه دارن و شما را برای چه پروژه ای در نظر گرفتن البته بازم میگم اگر قرب کربلا در استانت موسسه داشته باشه اگر که نه بازم میگن مدارک را براشون فکس کنی که اسم موسسه را هم بهت میگن و میتونی سوال کنی که اون موسسه کجا پروژه داره
    در مورد خوابگاه بنده اطلاع دقیقی ندارم ولی طبق شنیدهام بین شما و کارکنان دیگه اونجا تفاوتی نیست و شما را هم اسکان میدن خصوصا اگر شهر خودت نباشی
    امیدوارم متوجه شده باشی به هر حال من بازم در خدمتم
    ممنون.
    رو چه حسابی میگید فقط قرب کربلا مربوط به ثبت نام از سایت میشه ؟ جایی ندیدم چنین موردی رو ....
    مشکل من همینه دیگه نمیدونم از کجا باید فهمید اینورها پروژه داره یا نه ! یه سرچی کردم چیزی معلوم نیست....

Member meisamnissan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    water resource, Razi university

نقل قول نوشته اصلی توسط navidw نمایش پست ها
    دوست عزیز شما از اخرین نمره ای که برات ثبت می شه تو دانشگاه تا یک ساله بعدش فرصت داری که دفترچه ی اعزام به خدمتتو بفرستی . یه نصیحت از منو بپذیر تا وقتی که مطمین نشدی که امریت صد در صده دفترچه نفرست حالا مراحلشو بهت می گم که خودمم انجام دادم.

اولین کاری که انجام میدی اینه کی یک نامه ی درخواست برای گرفتن امریه می نویسی که توش خودتو معرفی می کنی معدلتو و همچنین مدرک و دانشگاهتو هم توش ذکر می کنی و می نویسی که من می خوام سربازیمو تو اون سازمان امریه بگیرم بعدش از این نامه ده دوازده تا کپی بگیر و به کارگزینی اداره هایی که به رشتت مربوطه سر میزنی که البته باید به مرکز استانتون مراجعه کنی اونا اگه امریه بخوان بهت یه قولایی میدن و شرایطو تاریخ اعزام و رشتشونو بهت می گن . اگه مطمین شدی که اونجا امریه میگیرن به دنبال یه اشنا یا یه پارتی تو اون اداره باش که بهت قول بده بعدش دیگه باید دفترچتو واسه اون تاریخی که اونا میگن بفرستی و باید بری وزارت اون اداره که می خوای بری و چندتا فرمو مدارکو باید پر کنیو بعدش یک ماه قبل از اعزم بهت خبر میدن که قبول شدی یا نه.

ولی اگه تونستی واسه قرارگاه خاتم ثبت نام کن که من امریه ی بنیاد مسکنو واسه قرارگاه خاتم بی خیال شدم چون ارزششو داره. حالا مراحلش و پایین می نویسم

اول تو سایت قرارگاه خاتم ثبتنام می کنی . بعدش منتظر می شی که بهت زنگ بزنن معمولا تا دو سه هفته بعد ثبتنام بهت زنگ می زنم که چون شرکت های وابسته ی قرارگاه خاتم خیلی زیادن احتمالا شش هفت شرکت بهت بزنگن . من خودم چهار شرکت بهم زنگ زدن . دیگه خودت تحقیق کن ببین کدومشون بهتر و معتبرتره واسه اون شرکت مدارکتو بفرست . مدارکو هم خودشون بهت میگن چیه و کجا بفرستی . بعد اینم تا یه ماه قبله اعزام بهت خبر می دن که پذیرفته شدی یا نه . دفترچتم وقتی بفرست که بهت زنگ زدن و مطمین شدی که اونا رشتتو نیاز دارن.

چون معدلت بالاست احتمال پذیرفته شدنت خیلی بالاست . از کدوم دانشگاه فارغ التحصیل شدی ؟

سوال دیگه ای هم داشتی درخدمتیم.
    بسی سپاس
    از آزادم متاسفانه
    عمران رو بنظرت برای قرارگاه خاتم چقدر نیاز داشته باشن؟ از بس که فارغ التحصیل عمران بالاس
    As i said before
    .some small changes in our lives will be a great honor or a disaster, so change it for best

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط parrham نمایش پست ها
    ممنون.
    رو چه حسابی میگید فقط قرب کربلا مربوط به ثبت نام از سایت میشه ؟ جایی ندیدم چنین موردی رو ....
    مشکل من همینه دیگه نمیدونم از کجا باید فهمید اینورها پروژه داره یا نه ! یه سرچی کردم چیزی معلوم نیست....
    من اول نمیدونستم کدوم قرب پذیرش شدم زنگ زدم گفتن تو سایت ثبت نام کردی گفتم اره گفتن پس قرب کربلایی رفتم گواهی بسیج بگیرم بازم گفتن فقط تو سایت ثبت نام کردی گفتم اره گفتن قرب کربلایی در ضمن خیلیم فرق نمیکنه به هر حال روند همینه اگه قرب یا موسسه ای تو استانت فعال باشه اگه بخوان بگیرنت جذب همونا میشی
    خب برادر اگه خیلی طلبه ای قشنگ زنگ بزن قرارگاه سوال کن شمارشم تو سایتشون هست در ضمن شما اگه پذیرفته بشی دقیقا بهت میگن کدوم قرب و کدوم موسسه ای و کدوم پروژه ها را دارن و باهات شرط میکنن که مثلا فلان جا و فلان جا پروژه داریم مشکلی نداری؟اگه قبول کنی مدارکتو میگیرن پس اصلا جا نگرانی نیست اگه پروژه های که موسسه ای که درخواست جذبتو کرده دوس نداشتی فقط کافی مدرک ندی بهشون شما اگه مدرکتو در موعد مقرر ندی حذف میشی
    ویرایش توسط hossein016 : November 23rd, 2014 در ساعت 11:00 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein016 نمایش پست ها
    من اول نمیدونستم کدوم قرب پذیرش شدم زنگ زدم گفتن تو سایت ثبت نام کردی گفتم اره گفتن پس قرب کربلایی رفتم گواهی بسیج بگیرم بازم گفتن فقط تو سایت ثبت نام کردی گفتم اره گفتن قرب کربلایی در ضمن خیلیم فرق نمیکنه به هر حال روند همینه اگه قرب یا موسسه ای تو استانت فعال باشه اگه بخوان بگیرنت جذب همونا میشی
    خب برادر اگه خیلی طلبه ای قشنگ زنگ بزن قرارگاه سوال کن شمارشم تو سایتشون هست در ضمن شما اگه پذیرفته بشی دقیقا بهت میگن کدوم قرب و کدوم موسسه ای و کدوم پروژه ها را دارن و باهات شرط میکنن که مثلا فلان جا و فلان جا پروژه داریم مشکلی نداری؟اگه قبول کنی مدارکتو میگیرن پس اصلا جا نگرانی نیست اگه پروژه های که موسسه ای که درخواست جذبتو کرده دوس نداشتی فقط کافی مدرک ندی بهشون شما اگه مدرکتو در موعد مقرر ندی حذف میشی
    دوست عزیز من تو سایت ثبتنام کردم بعد مدتی شرکت عمران ساحل بهم زنگ زد که مربوط به قرب نوح بود . منم چون از محله زندگیم خیلی دور بود واسشون مدرک نفرستادم.

وقتی ثبتنام می کنی اسمت واسه تمامی شرکت ها و قربها فرستاده می شه . پس حتما قرب کربلا نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط meisamnissan نمایش پست ها
    بسی سپاس
    از آزادم متاسفانه
    عمران رو بنظرت برای قرارگاه خاتم چقدر نیاز داشته باشن؟ از بس که فارغ التحصیل عمران بالاس
    دوست عزیز مهم نیست از کدوم دانشگاه باشی مهم معدلته که فکر کنم واسه دانشگاه ازاده تهران و مراکز استان ها معدلت باید بالای پانزده پانزده و نیم باشه و سایره دانشگاههای ازاده دیگه فکر کنم معدلت باید بالای 16.5 باشه . شما اگه تا 50 روز قبله اعزامت بهت زنگ نزدن یه سری به شرکتهای وابستشون تو تهران بزن ببین میتونن کاری واست انجام بدن.

سواله دیگه ای هم بود در خدمتم

با سلام خدمت دوستان.
    من چند صفحه آخر رو خوندم، ولی متاسفانه جواب سوالاتم رو پیدا نکردم. ممنون میشم اگر دوستان جواب بدند.

1- اگر موفق به دریافت امریه بشیم (مثلا خاتم) و شروع به کار کنیم، آیا پس از چند ماه میتونیم اونجا رو ول کنیم؟ مثلا به خاطر پذیرش در دانشگاه. منظورم اینه که اولش تعهد یا چیزی شبیه به این که نمیگیرند؟

2- آیا دریافت امریه از خاتم (یا به طور کلی هر سازمان دیگری نظیر خاتم) محدودیتی برای خروج از کشور ایجاد خواهد کرد؟ چون من شنیدم تا 5 سال پس از اتمام امریه در خاتم حق خروج از کشور رو نداری.

ممنون از همه دوستان.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bjeddi نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان.
    من چند صفحه آخر رو خوندم، ولی متاسفانه جواب سوالاتم رو پیدا نکردم. ممنون میشم اگر دوستان جواب بدند.

1- اگر موفق به دریافت امریه بشیم (مثلا خاتم) و شروع به کار کنیم، آیا پس از چند ماه میتونیم اونجا رو ول کنیم؟ مثلا به خاطر پذیرش در دانشگاه. منظورم اینه که اولش تعهد یا چیزی شبیه به این که نمیگیرند؟

2- آیا دریافت امریه از خاتم (یا به طور کلی هر سازمان دیگری نظیر خاتم) محدودیتی برای خروج از کشور ایجاد خواهد کرد؟ چون من شنیدم تا 5 سال پس از اتمام امریه در خاتم حق خروج از کشور رو نداری.

ممنون از همه دوستان.
    1-خیر میتونید برا ادامه تحصیل برید اما بعد از تحصیل دیگه نمتوند امریه بگرید
    2-نمیدونم ولی در نهایت به شما کارت پایان خدمت می دهند و اصلا معلوم نیست شما امریه بوده اید یا سرباز

Junior Member

ممنون از شما حسین عزیز ... منتظر میمونم اگه یه استان دیگه شد نمیرم نهایتش ...

یه سوال . من تا حالا کار اجرایی نکردم تو هیچ پروژه ای هم نبودم ! بعدا مشکلی پیش نمیاد ؟ دوره ای چیزی میذارن برامون ؟؟ همتون میدونید که دانشگاه ۹۹ درصد تءوری هست تو ایران ! نریم سر پروژه بگن فیلو ختنه کن

نقل قول نوشته اصلی توسط bjeddi نمایش پست ها

ممنون از همه دوستان.
    قضیه جدی شد !! حقیقت داره ؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط navidw نمایش پست ها
    دوسته من احتمالا همون خاتمی یزد باشه ولی یه مرکز اموزشی دیگه هم تو یزد هست به اسم (کد ۷۸ : نیروی هوای سپاه خاتم یزد ) که من فکر کردم اونجا افتادیم واسه همون پرسیدم ولی بعد از گشتن تو فرومهای مختلف مطمین شدم که همون خاتمیه یزده( کد ۸۷ : نیروی مقاومت سپاه پادگان خاتمی یزد) . حالا اگه تونستی این سوالامو پاسخ بدی ممنونت میشم.

اول اینکه فاصله شهرمون با یزد حدود سی چهل ساعته . تو غربه کشوریم خودم باید برم یزد یا خودشون ما رو می برن . بعدش اکه میاندوره دادن به دلیل دور بودنه شهرمون می تونیم همونجا بمونیم یا باید حتما بریم واسه میاندوره . بعدش جیره ی سربازای عادی چیه ؟

اگه تونستی از دوستات بپرسی و جواباشو گرفتی اینجا بذاری منو شرمنده می کنی . ایشالله یزد می بینمت

چاکره شما نوید
    سلام نوید جان شرمنده دیر جواب دادم من چن روزی نبودم
    در مورد سوال اول بستگی داره به این که موقع ثبت نام اعزام گروهی زده باشی یا اعزام انفرادی
    اگه اعزام گروهی زده باشی که توی برگه سفید که چن روزه دیگه میاد ی محل اعزام نوشته که بری مرکز استانت و از اونجا خودشون میفرستن خاتمی یزد اگه انفرادی زده باشی این طوری نیس
    میاندوره ام به دوستم بعد سیزده روز داده بودن که میشه همونجا ام موند
    جیره ام که همون چیزای معمولیه که ب سربازا میده لباس زیر ، مسواک ، خمیر دندون ، شامپو، صابون و.....
    وسایلی ام که بهتره همون اول ببریم قاشق چنگال لیوان خوراکی (مقدار کم چون اونجا بوفه داره که خوراکی و اینا داره ) لباس گرم و این جور چیزاس
    در مورد پول و کارت عابر بانک ام ، پول ک زیاد لازم نیس ببریم ،بوفه اونجا pos داره ی عابر بانک ام داره ک زیاد نمیشه ازش پول گرفت
    توی دوره آموزشی ام ی کارت عابر بانک انصار بهمون میدن ک آخر آموزشی ی مقدار پول واریز میکنن
    فاصله پادگان تا یزد ام زیاد نیس
    کلا زیاد ام سخت نمیگیرن چن روز آخر ام از قرارگاه خاتم میان واسه ی سری آموزش
    موبایل ام اگه موقع رفتن ببریم ازمون میگیرن و اولین مرخصی که میریم میدم ببریم و میگن نیارین دیگه
    اینا اطلاعاتی بود ک از یکی از دوستام گرفتم امیدوارم به درد تو و بچه ها بخوره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)