صفحه 290 از 1141 نخستنخست ... 190240280281282283284285286287288289290291292293294295296297298299300340390790 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,891 تا 2,900 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

سلام.کسی نمیدونه نتایج ثبت نام اسفند امریه نفت کی اعلام میشه؟

من که صبح تماس گرفتم وزارت نفت گفتم اعزامه تیر هستم گفت وضعیتتون مشخص نیست. هیچ چیزی باسه اعزامه تیرماهی ها اعلام نکردن!

Junior Member

سلام به همه
    من تازه امروز عضو این سایت شدم. امروز جواب آزمون دکترا اومد و قبول نشدم. حالا باید برم سربازی، اما تمایل دارم که برای امریه اقدام کنم. یه سری اطلاعات هم بدم شاید نیاز باشه. به خارج کشور و ... فکر نمیکنم و ترجیح میدم که جایی امریه برم که بتونم بعدش اونجا بمونم. تحصیلاتم تو دانشگاههای دولتی بوده و حداقل معدلی که برای امریه نیاز هست رو دارم و ضمن اینکه کارت بسیج هم دارم. من 92/6/31 فارغ التحصیل شدم و تا 93/6/31 مهلت دارم.
    میشه دوستان کمی منو راهنمایی کنید که کجاها خوبه و یا فرصت برای ثبت نام دارم؟
    ممنون میشم کمکم کنید...

با عرض سلام
    از دوستانی که امریه وزارت نفت گرفتن یه سوال داشتم.من دفترچمو فرستادم و تاریخ اعزامم اول تیر خورده آیا هنوز میتونم واسه امریه وزارت نفت اقدام کنم یا دیگه دیر شده؟
    آیا جاهای دیگه ای هست که بتونم اقدام کنم؟ ممنون میشم اگه کمکم کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirsasan1385 نمایش پست ها
    با عرض سلام
    از دوستانی که امریه وزارت نفت گرفتن یه سوال داشتم.من دفترچمو فرستادم و تاریخ اعزامم اول تیر خورده آیا هنوز میتونم واسه امریه وزارت نفت اقدام کنم یا دیگه دیر شده؟
    آیا جاهای دیگه ای هست که بتونم اقدام کنم؟ ممنون میشم اگه کمکم کنید.
    تا اینجا که من می دونم شما باید قبل از اعزام جهت امریه نفت اقدام می کردید الان دیگه دیره

نقل قول نوشته اصلی توسط abc12 نمایش پست ها
    تا اینجا که من می دونم شما باید قبل از اعزام جهت امریه نفت اقدام می کردید الان دیگه دیره
    ممنون از راهنماییتون.آیا واسه جاهای دیگه هم دیر شده الان؟
    شما جایی رو نمیشناسین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sajada89 نمایش پست ها
    سلام به همه
    من تازه امروز عضو این سایت شدم. امروز جواب آزمون دکترا اومد و قبول نشدم. حالا باید برم سربازی، اما تمایل دارم که برای امریه اقدام کنم. یه سری اطلاعات هم بدم شاید نیاز باشه. به خارج کشور و ... فکر نمیکنم و ترجیح میدم که جایی امریه برم که بتونم بعدش اونجا بمونم. تحصیلاتم تو دانشگاههای دولتی بوده و حداقل معدلی که برای امریه نیاز هست رو دارم و ضمن اینکه کارت بسیج هم دارم. من 92/6/31 فارغ التحصیل شدم و تا 93/6/31 مهلت دارم.
    میشه دوستان کمی منو راهنمایی کنید که کجاها خوبه و یا فرصت برای ثبت نام دارم؟
    ممنون میشم کمکم کنید...
    سلام دوست عزیز من برادرانه بهت میگم که اول شما سریع باید بری پلیس + 10 پست کنی مدارکتو. بعد با برگ اعزامت میتونی امریه بشی. بهترین جا هم با توجه به اینکه بسیج داری خاتم الانبیا هست. توه کن که خاتم شما باید 21 ماه خدمت کنی ولی در امریه ارگان های دولتی باید 24 ماه خدمت کنی. ضمناً شما تو خاتم حقوق هم داری. در حالی که در سایر ارگان ها مثله نفت اگر همه چیرو باسه شما فول بزنن ( یعنی هر روز ماموریت و اضافه کاری) به 200 هزارتومن هم نمیرسه حقوقت. البته یه خورده ممکنه بد جا بیفتی من خودم 5ماه پیش فارغ التحصیل شدم و امریه نفت هستم. و الان پشیمون هستم که چرا زودتر پست نکردم تا زودتر خدمتم تموم بشه. و اصلاً معلوم نیست میشم یا نه چون امریه تا زمانی که آموزشی نری متاسفانه نمیتونی از تاییدش با خبر بشی. و اینکه در امریه پارتی بازی زیاد اتفاق میفته. چون فقط باید وزارت خانه ها اسمه شما رو بفرستن.

Junior Member

بچه ها من امریه ثبت نام کردم /تحقیقات محلی و مصاحبه ام هم انجام شده و دادم/به نظرتون وقتی در امریه میان واسه تحقیقات محلی و بعد مصاحبه/یعنی پذیرفته شدنمان ok است؟/(واسه امریه دادگستری یزد)(۱۲ نفر هستیم حدودای ۳ نفر میخوان-۴ نفرمون متاهل و من مجردم)//منتظر جوابتون هستم بخصوص کسایی که امریه گرفتن و قطعی شده(به خصوص امریه بگیر های دادگستری)//تاریخ اعزامم یک تیر است

Junior Member

بچه ها من امریه ثبت نام کردم /تحقیقات محلی و مصاحبه ام هم انجام شده و دادم/به نظرتون وقتی در امریه میان واسه تحقیقات محلی و بعد مصاحبه/یعنی پذیرفته شدنمان ok است؟/(واسه امریه دادگستری یزد)(۱۲ نفر هستیم حدودای ۳ نفر میخوان-۴ نفرمون متاهل و من مجردم)//منتظر جوابتون هستم بخصوص کسایی که امریه گرفتن و قطعی شده(به خصوص امریه بگیر های دادگستری)//تاریخ اعزامم یک تیر است///بچه ها من در مصاحبه سوالایی مثل نماز جمعه چقدر میری و راهپیمایی روز قدس و 22 بهمن چقدر میری راستش را گفتم(نماز جمعه را گفتم سالی دو بار-راهپیمایی روز قدس گفتم چون رمضان است حال ندارم برم و 22 بهمن هم یک بار میرم ویک بار نمیرم)اینا بهشون گفتم -کلا کل مصاحبه را راستش گفتم//آیا ممکن است به خاطر اینکه راست گفتم رد شود امریه ام

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirsasan1385 نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون.آیا واسه جاهای دیگه هم دیر شده الان؟
    شما جایی رو نمیشناسین؟
    دوست من متاسفانه جاهای دیگرو اطلاع ندارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)