صفحه 386 از 1141 نخستنخست ... 286336376377378379380381382383384385386387388389390391392393394395396436486886 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,851 تا 3,860 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

خیلی ممنوم از راهنمایی ها تون افای علی رضا
    منظورم این بود ،قرارگاه خاتم نیروی انسانی تحت عنوان نیروی طرحی(پس از سربازی) که بعضی از ارگانها می گیرند.می گیرد یا نه؟
    ببخشید یه سوال دیگه هم دارم ،شرایط کاری در گاه های سد سازی قرار گاه خاتم در امریه سخته یا نه؟اگه به عنوان مسئول ایمنی پذیرش بشی؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Semnan University

نقل قول نوشته اصلی توسط hawrea نمایش پست ها
    خیلی ممنوم از راهنمایی ها تون افای علی رضا
    منظورم این بود ،قرارگاه خاتم نیروی انسانی تحت عنوان نیروی طرحی(پس از سربازی) که بعضی از ارگانها می گیرند.می گیرد یا نه؟
    ببخشید یه سوال دیگه هم دارم ،شرایط کاری در گاه های سد سازی قرار گاه خاتم در امریه سخته یا نه؟اگه به عنوان مسئول ایمنی پذیرش بشی؟
    خواهش برادر. والا فکر نکنم. در واقع خاتم خودش یه طرحیه! خاتم اصلا امریه نیست و شما به عنوان سرباز میری مشغول بکار میشی واسه همینه برخلاف امریه که 24 ماهه 21 ماهه و کسری هم به راحتی قبول میکنه. در مورد سوال آخرتون فقط اینو میتونم بگم که تا اونجایی که من شنیدم کار به مراتب سخت تر از پادگانه. اما خوبیش اینه تجربه کاری بالاتر میره و در آینده هم احتمال بالا استخدامی

سلام دوستان. من تازه کارشناسی ارشد صنایع غذایی فارغ التحصیل شدم این هفته نامه نظام وظیفه رو میگیرم و می خوام امریه بگیرم. کرج زندگی میکنم. نیاز به راهنمایی شما دارم. کرج و اطرافش جای هست که بتونم امریه بگیرم با توجه به رشته؟ راهنماییم کنید ممنون میشم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farbod_1987a نمایش پست ها
    سلام دوستان. من تازه کارشناسی ارشد صنایع غذایی فارغ التحصیل شدم این هفته نامه نظام وظیفه رو میگیرم و می خوام امریه بگیرم. کرج زندگی میکنم. نیاز به راهنمایی شما دارم. کرج و اطرافش جای هست که بتونم امریه بگیرم با توجه به رشته؟ راهنماییم کنید ممنون میشم.

داداش سلام
    من از رشته شما و ادارات و سازمان های مرتبط با رشته ی شما اطلاعی ندارم. ولی به هر حال به دانشگاه های پیام نور و علمی کاربردی کرج یه سری بزن. اداره آموزش پرورش هم حتما سر بزن. احتمالا خود سپاه کرج هم پذیرش داشته باشه. چند جا رو پیگیری کن انشالله یه جا قول امریه بهتون بدن. موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان
    ببخشید اونایی که اگاهی دارند از کسری بسیج به ازای 80 ماه بسیجی فعال چند ماه کسری تعلق می گیره البته بدون گزراندن دوره تکمیلی و برگه سبز
    و برای کسری قبل از قطعی شدن امریه قرارگاه خاتم اقدام کنن یا در امریه می توانند اقدام کنن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hawrea نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ببخشید اونایی که اگاهی دارند از کسری بسیج به ازای 80 ماه بسیجی فعال چند ماه کسری تعلق می گیره البته بدون گزراندن دوره تکمیلی و برگه سبز
    و برای کسری قبل از قطعی شدن امریه قرارگاه خاتم اقدام کنن یا در امریه می توانند اقدام کنن
    دوست عزیز سلام
    داداش شما دقیقا 10 ماه کسری خدمت بهتون تعلق میگیره. چون به ازای هر سال بسیج فعال 45 روز کسری بهتون میدن.
    در مورد سوال بعدی هم اول باید یه جا امریه بهتون بدن که از طرف بسیج نامه کسری خدمت رو به اونجا بفرستند. پس اول باید امریه اوکی بشه بعد دنبال کسری باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط erfansna نمایش پست ها
    دوست عزیز سلام
    داداش شما دقیقا 10 ماه کسری خدمت بهتون تعلق میگیره. چون به ازای هر سال بسیج فعال 45 روز کسری بهتون میدن.
    در مورد سوال بعدی هم اول باید یه جا امریه بهتون بدن که از طرف بسیج نامه کسری خدمت رو به اونجا بفرستند. پس اول باید امریه اوکی بشه بعد دنبال کسری باشید.
    ممنون از راهنمایی هاتون
    یعنی دیگه به تعداد ساعات فعالیت در سال و سقف کسری بسیجی که بعضی ها گفتن ربطی نداره؟

داداش سلام
    من از رشته شما و ادارات و سازمان های مرتبط با رشته ی شما اطلاعی ندارم. ولی به هر حال به دانشگاه های پیام نور و علمی کاربردی کرج یه سری بزن. اداره آموزش پرورش هم حتما سر بزن. احتمالا خود سپاه کرج هم پذیرش داشته باشه. چند جا رو پیگیری کن انشالله یه جا قول امریه بهتون بدن. موفق باشید
    خیلی ممنون داداش . دانشگاه علمی کاربردی که میگین باید رشته خودم رو داشته باشه؟ سپاه کرج رو باید برم همون میدان سپاه بپرسم یا دفترش جای دیگه ای هست؟ یک سوال دیگه هم اینکه برای سپاه باید کدوم قسمت برم؟ ببخشید انقدر سوال میکنم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق قدرت-دانشگاه صنعتی امیرکبیر

سلام داداش چرا میگی خوابگاه داشته باشه. میتونی از وزارت نیرو یا شرکت های تابعه قرارگاه یا وزارت خانه های دیگه امریه بگیری. کار اداری هست. یعنی تا ساعت 2-3 بعد از ظهر میری اداره بعدش بر میگردی خونه خودتون. فقط چند راهنمایی بگم بهت.
    1- با دانشگاه تسویه حساب کن تا نامه معرفی به نظام رو بهت بدن.
    2- برای اعزام به خدمت اقدام کن و برگه اعزام به خدمت رو بگیر.
    3- به اداره های یا وزارت خانه ها ی مختلف سر بزن و بپرس برای برج 2 سهمیه امریه دارند یا نه.
    4- اگه یکی از موارد زیر رو داشته باشی و اداره مورد نظر سهمیه امریه داشته باشه زودتر کارت رو راه میندازن.
    # خانواده شهدا یا ایثارگران
    # خانواده تحت پوشش کمیته امداد یا بهزيستي
    # معاف از رزم
    #متاهل
    5- اگه گفتند برای برج چهار داریم و در صورتی که بهت هیچ جای دیگه ای امریه ندادن تاریخ اعزام رو تمدید کن برای برج چهار.
    5- سازمان انرژی اتمی، وزارت نفت، آموزش پرورش و امریه خود دانشگاه امیر کبیر رو هم پرس و جو کن.
    6- کارت سبز بسیج هم میتونه بهت کمک کنه در مراحل بعد از گرفتم امریه (هنگام مصاحبه)
    ممنون از راهنماییتون
    آخه من در استان قم زندگی میکنم و اولویتم امریه گرفتن تو تهران هست. چون به نظرم در استان قم امریه مرتبط با رشته من پیدا نمیشه زیاد (اگر جای خاصی مد نظرتون هست ممنون میشم راهنمایی کنین)
    برای همین داشتن خوابگاه در تهران واسم مهمه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aliarani نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون
    آخه من در استان قم زندگی میکنم و اولویتم امریه گرفتن تو تهران هست. چون به نظرم در استان قم امریه مرتبط با رشته من پیدا نمیشه زیاد (اگر جای خاصی مد نظرتون هست ممنون میشم راهنمایی کنین)
    برای همین داشتن خوابگاه در تهران واسم مهمه
    داداش این چه حرفیه که در استان قم امریه مربوط به رشته شما پیدا نمیشه. حتما پیدا میشه رشته شما که رشته خوبی هست. به هر حال انرژی اتمی و قرارگاه خاتم دنبال چنین رشته هایی هستند. شاید هم به خاطر اینکه دل در گرو زیبا روی تهرانی سپرده اید حاضر به ترک تهران نیستید شاید هم با تهران و آب و هوایش خو گرفته اید.
    برید با سازمان ها و ادارات مختلف صحبت کنید نا امید هم نباشید چون نا امیدی بدترین گناه هست.
    ارادت بای

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)