صفحه 1000 از 1141 نخستنخست ... 5009009509909919929939949959969979989991000100110021003100410051006100710081009101010501100 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,991 تا 10,000 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط bobat نمایش پست ها
    الان اصلا هیییییچ کجا امریه برنمیدارن. هرجا رفتم گفتن امسال امریه ابلاغ نشده همیشه میشد ولی امسال نیست.
    من صنایع غذایی ام
    بنظر دروغکی میگن یا واقعا امسال امریه نیس کلا?
    پارتی داشته باشی هرجا بخوای هست..بمن که ثابت شد

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan2030 نمایش پست ها
    نه دوست عزیز
    دروغ نمیگن
    جدیدا بنیاد نخبگان منحل شده و فکر می کنم امریه هم یک مقداری تغیراتی دادن داخلش
    اخه چجوری میشه. من هرسازمانی که فکرشو بکنین رفتم. همه جواب سربالا میدن نمیخواییم.

نقل قول نوشته اصلی توسط ali74 نمایش پست ها
    پارتی داشته باشی هرجا بخوای هست..بمن که ثابت شد
    دقیقا همینه. یه جایی رفته بودم گفت برو از بخش مربوطه بپرس ولی خلاصه ات کنم، پارتی داشته باشی حله نداشته باشی هیچ.

واقعا خداوند لعنت کند، چیزی جز این نمیتونم بگم

سلام دوستان ..
    کسی میدونه بعد از دوره اموزشی در 01 تهران کسانی که امریه دارند اگر نامه مربوط به سازمانشونو بگیرن میتونن از 10 روز مرخصی پایان دوره استفاده کنن؟ یا اینکه مستقیم به مرکز اعلام میشن و 10 روز مرخصی از بین میره؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa1370 نمایش پست ها
    سلام دوستان ..
    کسی میدونه بعد از دوره اموزشی در 01 تهران کسانی که امریه دارند اگر نامه مربوط به سازمانشونو بگیرن میتونن از 10 روز مرخصی پایان دوره استفاده کنن؟ یا اینکه مستقیم به مرکز اعلام میشن و 10 روز مرخصی از بین میره؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    اینطوری نمیشه، یعنی شما چه روز ترخیص بری لویزان و چه ده روز بعد اونها یه نامه به شما میدن که بایستی نامه رو به سازمان امریه دهنده ببرید و اون سازمان هم تاریخ شروع به کار شما رو ده روز بعد از پایان دوره آموزشی میزنه، بنابراین تفاوتی نداره که چه روزی برید ...

بد نیست دوستان علت آشفتگی که امسال در وضعیت جذب امریه توسط ارگان‌های دولتی ایجاد شده رو بدونن
    علتش اینه که نظام‌وظیفه امسال به دلیل کاهش تعداد سربازان و خالی ماندن پادگان‌ها، ظرفیت پذیرش امریه به سازمان‌ها نداده و یا بسیار محدود داده
    طبق قانون ظرفیت پذیرش نیروی امریه هر سازمان به صورت سالانه و توسط نظام وظیفه تعیین میشه
    اتفاقی که برای وزارت نفت افتاد این بود که نظام‌وظیفه بعد از آخرین دوره دیگه به وزارتخونه ظرفیت نداد و برا همین دیگه از امریه وزارت نفت خبری نیست(من آخرین دوره‌اش پذیرش شدم که نرفتم و الان پشیمونم

منم جاهای زیادی سر زدم و زیاد نه شنیدم، بسیاری از قرب‌های قرارگاه از جمله قرب کربلا، قائم و نوح و همچنین سپاسد و سپانیر که همه زیر مجموعه قرارگاه هستن رو سر زدم، با توجه به اختلاف میان دولت و سپاه، پروژه جدیدی به قرارگاه داده نمی‌شه و تعداد پروژه‌ها کم و محدوده که از نظر متقاضی گذراندن امریه هم اشباع شدن تقریبا، با این حال نباید ناامید شد، من به خدا توکل کردم و بعد با ناامیدی به عنوان تیری در تاریکی پا شدم رفتم پروژه مترو هشتگرد که دست سپاسده، با مسئول نیرو انسانیش صحبت کردم، راضی شد برای من اعلام نیاز بزنه، الانم کارامو کردم فقط یه مصاحبش مونده که خدا بخواد بعدش به صورت امریه پذیرش میشم)
    بر خلاف دوستان مخالف اینم که پارتی تعیین‌کننده و تمام‌کننده است
    دوستان غیر تهرانی میتونن از طریق سازمان صنعت معدن تجارت مرکز استانشون هم اقدام کنن، اونم یکی از معدود سازمان‌هاییه که هنوز ظرفیت امریه داره، متاسفانه برای تهران و کرج پذیرش نداشت

Junior Member taranh00 آواتار ها

سلام. دوستان من چند روز ديگه دوره خدمتم تموم ميشه آيا بايست بلافاصله بعد از پايان خدمت در ارگان مربوطه، برم دنبال تسويه ؟؟ كجا بايست اقدام بشه براي تسويه پادگان مركز آموزش ؟

Junior Member

دوستان کسی هست که امریه انرژی اتمی برای اعزام 1/10 قطعی شده باشه آشنا بشیم ؟؟

سلام به همگی .
    من 10.1 اعزامم هست . مدرکم لیسانسه مکانیکه کارت بسیج فعال هم دارم .
    میخواستم تو هفنه ی اینده مدارکم رو تحویل بدم برای پذیرش سپاه . که بعد از اون نامه هام رو بزنن به تهران برای پذیرشم .
    میخواشتم بدونم اگه تمام کارای لازم رو انجام بدم برای پذیرش و تمام بشه چقدر بعد تو سامانه خدمات انتظامی که با کد سخا وارد میشیم ثبت میشه ؟
    سامانه خدمات الکترونیک انتظامی

واسم ثبت میشه ؟
    حدودا 54 روز وقت دارم تا اعزامم . میخواستم بدونم میرسم واسه پذیرش شنیدم تا 40 روز قبل اعزام میشه اقدام کرد مشکلی پیش نمیاد درسته ؟
    واسه پذیرش تو اون بخش اشنا هم دارم .

نقل قول نوشته اصلی توسط Ehsan236 نمایش پست ها
    دوستان کسی هست که امریه انرژی اتمی برای اعزام 1/10 قطعی شده باشه آشنا بشیم ؟؟
    سلام دوست عزیز
    میشه لطف کنید و راجع به نحوه و مراحل گرفتن امریه از سازمان انرژی اتمی توضیح بدید.( رشته- دانشگاه- نحوه فرستادن درخواست- مصاحبه و...)
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)