صفحه 10 از 1141 نخستنخست 1234567891011121314151617181920601105101010 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

با سلام خدمت دوستان
    من لیسانس معماری دارم، تاریخ هعزامم هم اول برج 2 سال بعد یعنی 90، می خواستم راهنماییم کنید ببینم می تونم جایی امریه بگیرم؟؟
    اگه آره لطفا بگید که چه جوریاست!!؟
    ممنون از لطف همه تون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی

سلام
    من کل این ده صفحه رو گشتم اما در مورد امریه آموزش و پرورش چیزی ندیدم.
    حالا سوالم اینه که اگه من از آموزش و پرورش، امریه بگیرم و قبل از شروع (یا در طول سال تحصیلی) کلاس‌هاس درس مدرسه، جواب پذیرشم بیاد، می‌تونم بیام بیرون و بیفتم دنبال کارای رفتن؟
    بعضی‌ها میگن که آموزش و پرورش، امریه‌هاشو ول نمی‌کنه.

Junior Member

با سلام

بنده دانشجوی ارشد مهندسی مکانیک هستم و تا قبل عید سال 90 از پایان نامه ام دفاع میکنم. اطلاع چندانی راجع به سربازی و امریه گرفتن ندارم. از دوستان تقاضامندم من را در این جهت که اولین کاری که باید انجام دهم (بعد از دفاع) چه باید باشد، راهنمایی فرمایند. به عنوان مثال باید در سایت شرکت خاصی ثبت نام کنم یا دفترچه را بگیرم. متشکرم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فوری لطفا: اگه امریه داشته باشیم و پذیرش بگیریم ترخیص میشم؟ یا نه؟

با سلام
    در مورد همین امریه میخاستم بگم که من سال 87 امریه یه سازمان رو گرفتم. دو ماه آموزشی رو گذروندم و تا بخام وارد سازمان بشم از فوق قبول شدم و وارد دانشگاه شدم. الان که فوق رو تموم کردم رفتم سازمان گفتن جات محفوظه میتونی دوباره بیای. در ضمن یه سوال داشتم اگه از دوستان کسی اطلاع داره کمکم کنه
    من باز باید دوره آموزشی رو برم؟؟؟ باید بگم که من این دوره رو تموم کردم و حتی 26 روز بعد از این دوره تاریخ ترخیص من زده شده
    لطفا راهنمایی کنید ممنون

با سلام.دوستان من کل 10 صفحه رو خوندم ولی همش جزییات مربوط به موضوعات خاص بود.من دانشجوی فوق فتونیک شهید بهشتی ام.تا تابستان سال 90 فارغ التحصیل میشم.کجاها برم برا امریه.کلا یک آیین نامه ای نداره که بدونیم چکار باید بکنیم.مخصوصا اگر کسی از دانشگاه امریه گرفته شرایطش رو بگه و اینکه چه جوری باید رفت دنبالش

پیش فرض پاسخ : فوری لطفا: اگه امریه داشته باشیم و پذیرش بگیریم ترخیص میشم؟ یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mamutil نمایش پست ها
    با سلام
    در مورد همین امریه میخاستم بگم که من سال 87 امریه یه سازمان رو گرفتم. دو ماه آموزشی رو گذروندم و تا بخام وارد سازمان بشم از فوق قبول شدم و وارد دانشگاه شدم. الان که فوق رو تموم کردم رفتم سازمان گفتن جات محفوظه میتونی دوباره بیای. در ضمن یه سوال داشتم اگه از دوستان کسی اطلاع داره کمکم کنه
    من باز باید دوره آموزشی رو برم؟؟؟ باید بگم که من این دوره رو تموم کردم و حتی 26 روز بعد از این دوره تاریخ ترخیص من زده شده
    لطفا راهنمایی کنید ممنون
    شما بستگی به ارگانی که خدمت میکنی باید یه دوره 3 تا 15 روزه آموزشی بگذرونی
    درضمن این دوره آموزشی جزو خدمتت حساب میشه
    موفق باشی

سلام
    من چند روز پیش فارغ التحصیل شدم و در حال گرفتن پذیرش برای امریکا هستم ولی هنوز هیچی قطعی نیست (نه پذیرش و نه فاند)، در ضمن باید سربازی هم برم. من می تونم امریه قرارگاه خاتم النباء سپاه رو بگیرم.
    کل این 10 صفحه رو خوندم ولی نتونستم به نتیجه کلی برسم.
    حالا می خواستم ببینم که اولا این امریه مشکلی برای پروسه پذیرش من ایجاد نمیکنه یعنی به محل خدمت(سپاه) گیر نمیدن با توجه به اینکه امریه می خوام بگیرم و مقوله امریه یک کار اختیاری هستش (یعنی خودمون دنبالش میریم) و از روی بیمه می تونن محل خدمت رو بررسی کنند.
    دوما، امریه سپاه چه شرایطی داره؟ منظورم اینه که تعهد 3-4 سال خدمت اضافه ، وثیقه و سفته، و شرایط دیگه ، کلا چه شرایطی داره؟
    سوما، برای سربازی و امریه از کجا باید شروع کنم.
    ممنون

Senior Member vv_matin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UTSA

سلام دوستان.
    دو سوال دارم.
    من هفته گذشته برگ سبزم اومد و تاریخ اعزامم خورده اول تیر ماه. همزمان با یک دانشگاه هم صحبت کردم و رزومه فرستادم برای امریه و نهایتاً فکر میکنم تا یکی دو هفته دیگه نتیجه رو اعلام کنند که من رو برای امریه قبول میکنند یا نه. حالا با توجه به اینکه میگن برای کارهای امریه باید حداقل دو ماه به تاریخ اعزام مونده باشه تا کارهای اداریش انجام بشه، به نظرتون اگر دانشگاه به من جواب مثبت بده، تا اول تیر کارهای اداریش انجام میشه، یا باید برم درخواست تمدید تاریخ اعزام برای شهریور ماه بدم؟
    و سوال دوم هم اینه که نهایتاً تا چند روز مونده به تاریخ اعزام، میشه درخواست تمدید کرد؟

ممنون میشم راهنماییم کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan32909 نمایش پست ها
    سلام
    من چند روز پیش فارغ التحصیل شدم و در حال گرفتن پذیرش برای امریکا هستم ولی هنوز هیچی قطعی نیست (نه پذیرش و نه فاند)، در ضمن باید سربازی هم برم. من می تونم امریه قرارگاه خاتم النباء سپاه رو بگیرم.
    کل این 10 صفحه رو خوندم ولی نتونستم به نتیجه کلی برسم.
    حالا می خواستم ببینم که اولا این امریه مشکلی برای پروسه پذیرش من ایجاد نمیکنه یعنی به محل خدمت(سپاه) گیر نمیدن با توجه به اینکه امریه می خوام بگیرم و مقوله امریه یک کار اختیاری هستش (یعنی خودمون دنبالش میریم) و از روی بیمه می تونن محل خدمت رو بررسی کنند.
    دوما، امریه سپاه چه شرایطی داره؟ منظورم اینه که تعهد 3-4 سال خدمت اضافه ، وثیقه و سفته، و شرایط دیگه ، کلا چه شرایطی داره؟
    سوما، برای سربازی و امریه از کجا باید شروع کنم.
    ممنون
    سلام.
    برای امریه که اون ور کاری ندارند که شما کجا خدمت کردید، اصولاً هم لازم نیست که شما بهشون همه چیز رو بگید، اونها که نمیان تحقیق کنند که شما کجا خدمت کردید! اما در کل نگرانی وجود نداره.
    ولی کلاً پیشنهاد میکنم اگر میتونید از یه جا دیگه امریه پذیرش بگیرید، سراغ سپاه نرید.
    امریه سپاه معمولاً اسمش اینه که عضویت فعال بسیج باید داشته باشید، ولی در عمل آشنا باید داشته باشید!!! تعهد و اینجور چیزا هم نداره، معمولاً بعد از خدمتت بهتون پیشنهاد ادامه کار ممکنه بدند، که خب در اون موقع اگر قصد خروج از کشور یا ادامه تحصیل دارید، به صلاح نیست که اونجا کار بکنید.
    برای امریه هم، باید برگ سبزتون بیاد، برید جاهایی که ظرفیت دارند، بگید برای امریه اومدید، خودشون معمولاً راهنمایی میکنند.
    امیدوارم جواب سوالتون رو گرفته باشید.

Senior Member vv_matin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UTSA

دوستان، کسی جواب سوال من رو نمیده؟

Junior Member

سلام دوستان
    در یکی از پست های دوستان خوندم که اگه کسی امریه بگیره دیگه آموزشی نداره. این قضیه صحت داره؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)