صفحه 1009 از 1141 نخستنخست ... 95099099599991000100110021003100410051006100710081009101010111012101310141015101610171018101910591109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,081 تا 10,090 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

دوستانی که امریه دارند و اعزامی 1-10-96 هستن، امکانش هست محل آموزشی خودشون رو بگن کجا هستن؟

با سلام. من درخواست امریه داده بودم. اعزامم 10/1 هست. در قسمت استعلام امریه نوشته جذبی ستادکل. دوستی هم دارم که شرایط منو داره. برای اون در قسمت مرکز آموزش نوشته شهدای وظیفه ناجا (01) بعد داخل پارانتز نوشته امریه دار. ولی برای من این امریه دار رو ننوشته. کسی می دونه موضوع چیه؟!

Junior Member

سلام
    آقايون ميدونيد كه اين شرط "
    شش ماه عضويت عادي بسيج" كه در سامانه قرارگاه خاتم الانبياء هست شامل بسيج دانش آموزي هم ميشه يا نه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط مانیکس نمایش پست ها
    دوستانی که امریه دارند و اعزامی 1-10-96 هستن، امکانش هست محل آموزشی خودشون رو بگن کجا هستن؟
    اعزامی اول دی، امریه دار، آموزشگاه نیروی دریایی شهید نامجو معروف به هتل دریایی حسن رود- انزلی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamnz88 نمایش پست ها
    با سلام. من درخواست امریه داده بودم. اعزامم 10/1 هست. در قسمت استعلام امریه نوشته جذبی ستادکل. دوستی هم دارم که شرایط منو داره. برای اون در قسمت مرکز آموزش نوشته شهدای وظیفه ناجا (01) بعد داخل پارانتز نوشته امریه دار. ولی برای من این امریه دار رو ننوشته. کسی می دونه موضوع چیه؟!
    سلام. شما به کجا درخواست امریه داده بودی؟ دوستتون از کجا امریه گرفته؟ در ضمن اسم درست پادگان (01)، شهدای وظیفه نزاجا هستش.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mj425 نمایش پست ها
    سلام
    آقايون ميدونيد كه اين شرط "
    شش ماه عضويت عادي بسيج" كه در سامانه قرارگاه خاتم الانبياء هست شامل بسيج دانش آموزي هم ميشه يا نه؟
    بله احتمال بالا اون هم میشه اما اگر فعال داشته باشی که دیگه خیلی بهتره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamnz88 نمایش پست ها
    منم قسمت امریه و جذب ثبت شده ولی اطلاعات اعزام هنوز میگه ثبت نشده در حالیکه بقیه دوستان کد خوردن 01

به نظرم اشکال سیستمی دارن درست میشه

Junior Member

سلام دوستانبنده اعزامی 1/10 هستم.افتادم مرکز آموزش ثامن الائمه مشهد. متأهل هستم و فوق لیسانس. تو قسمت امریه واسم زده: ستاد کل، تنظیم شده، جذبی. راستیتش قبلا مکاتبه کرده بودم که از صنعت و معدن امریه بگیرم ولی بهم اطلاع دادن که ظاهرا سهمیه ندارن. الان این قضیه ستاد کل چیه؟ امریه من جور شده؟! صنعت معدن اعزامی های ارتش رو واسه امریه میگیره ولی من نیروی انتظامی افتادم.
    راستی بعد اموزشی با این شرایط کجا تقسیم میشم؟
    ممنون

سلام دوستان، يه سوال و راهنمايي از محضرتون دارم، بنده درخواست امريه دادم و موافقت شده مسولان امريه دهنده گفتن، ولي تو سيستم ميزنه امريه و جذب ثبت نشده است و اموزشي افتادم كرمان ارتش، تا حالا همچين موردي ديدين؟؟
    چيكار كنم؟؟
    اعزامي ١/١٠

نقل قول نوشته اصلی توسط glosterzard نمایش پست ها
    سلام دوستان، يه سوال و راهنمايي از محضرتون دارم، بنده درخواست امريه دادم و موافقت شده مسولان امريه دهنده گفتن، ولي تو سيستم ميزنه امريه و جذب ثبت نشده است و اموزشي افتادم كرمان ارتش، تا حالا همچين موردي ديدين؟؟
    چيكار كنم؟؟
    اعزامي ١/١٠
    امرین ماله کدوم سازمانه؟ینی به سپاه مربوط میشه یا کجا؟اگه اموزشیت به اون ارگان ربط نداره هر چه سریع تر برو نظام وظیفه و پیگیری کن کدت رو عوض کنن...ممکن گن نه و نمیشه اما خیلی پیگیری کن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)