صفحه 1014 از 1141 نخستنخست ... 1451491496410041005100610071008100910101011101210131014101510161017101810191020102110221023102410641114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,131 تا 10,140 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط atama نمایش پست ها
    خوب باید یه چیزی رو در نظر بگیری، اونم اینه که اختلاف مالی قرار نیست یکی دو هفته حل بشه. برای مثال متقاضی های امریه نفت که اعزامشون 12/1 بود به دلیل بدهی های وزارت، ستاد امریه های اونها رو لغو کرد و بچه ها با پیگیری وحشتناک دست آخر تونستن وزارت رو راضی کنن که با ستاد مداکره کنه هم بابت بدهیاش و هم اینکه واسشون تمدید بزنه برا 96/2/1. تعدادشون هم زیاد بود. به نطر من دروغه تا آخر هفته. حداقل راضیشون کن تا واست تمدید بزنن واسه اسفند. اما در مورد کد. تنها جایی که میتونه کد عوض کنه ستاد کله. از ارتش به سپاه نمیشه اما.... برای مثال بچه هایی که کسری از سپاه دارن و میفتن ارتش اگه بخوان از کسریشون استفاده کنن، شنیدم که میتونن برن ستاد و کدشون رو به سپاه و یا حتی از سپاه به ارتش تغییر بدن. اما در مورد تو تنها و تنها با اوکی و قطعی شدن امریته که کدت از ارتش به سپاه تغییر میکنه و به صورت روتین و حتی بدون مراجعه خودت به ستاد این کار انجام میشه.
    ارتش ٦ماه كسر خدمت بسيج قبول ميكنه؟؟؟
    من بسيجي دارم چطور خودم بندازم سپاه
    الان كد ارتش خوردم.

سلام. اقا من نیروی انتظامی ولیعصر تبریز افتاده اموزشیم. توی سایت هم زده سازمان ستاد کل. امریه جذبی. وضعیت تنظیم شده. معاف از رزم بودم و ارشد. این الان یعنی چی؟ چی میشه کلا؟ امریه نیست مگه این؟

در پاسخ به دوست عزیز persuse : رفتم از پلیس +10 پرسیدم. پنل سخا ثبت نکردن هنوز

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط glosterzard نمایش پست ها
    ارتش ٦ماه كسر خدمت بسيج قبول ميكنه؟؟؟
    من بسيجي دارم چطور خودم بندازم سپاه
    الان كد ارتش خوردم.
    اگه کسری بسیج فعال داری (مثل تکمیلی یا ساعت فعالیت تو پایگاه و ازین حرفا.....) که مشکلی نیست و اون رو همه قبول میکنن اما اگه کسری نخبگی داری یه سر به بنیاد نخبگان ستاد کل تو اتوبان صیاد بزن و اگر کسری نخبگی از سپاه یا دانشگاه امام حسین داری بگو برای اینکه بتونم از کسری استفاده کنم کدم رو عوض کنید و بندازید سپاه.

كرمان ٠٥چطوره؟؟

Junior Member

دوستان هر کسی از تبریز امریه خاتمه و آموزشی خاتمیه یزده پیام بده آشناشیم

Junior Member

درود
    دوستان اعزام 2 دی 7 صبح از محل مربوط هر شهر در برگه سفید هست.

بنده مالک اشتر اراک.

Junior Member

سلام دوستان
    با مدرک فوق لیسانس عمران بعد از آموزشی 05 کرمان (نزاجا) کجا میفرستن ؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط persuse نمایش پست ها
    درود
    دوستان اعزام 2 دی 7 صبح از محل مربوط هر شهر در برگه سفید هست.

بنده مالک اشتر اراک.
    برای شما رو پست آورد؟
    من از +10 گرفتم اعزام زده 10/1 ساعت 7 صبح جمعه

Junior Member irmacfa آواتار ها

⭕ سلام ، دوستان یه مشکل عجیب ؟! من سرباز قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا هستم نزدیک به یک سال هست خدمت میکنم ، محلی که ما خدمت میکنیم قصرشیرین لبه مرزه امروز بخشنامه آمده که دیگ اینجا منطقه عملیاتی نیست و تبدیل شده به منطقه محروم حالا این برای همه صدق میکنه یعنی منی که یک سال عملیاتی بودم برام محروم میخوان بزنند ایا کسی اینطوری بوده الان ده روز مانده خدمتم تموم بشه بر اساس این بخشنامه یک ماه دیگ تمدید شده چرا اینطوریه مگ نباید برای جدید اعمال بشه تا قدیم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط irmacfa نمایش پست ها
    ⭕ سلام ، دوستان یه مشکل عجیب ؟! من سرباز قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا هستم نزدیک به یک سال هست خدمت میکنم ، محلی که ما خدمت میکنیم قصرشیرین لبه مرزه امروز بخشنامه آمده که دیگ اینجا منطقه عملیاتی نیست و تبدیل شده به منطقه محروم ������ حالا این برای همه صدق میکنه یعنی منی که یک سال عملیاتی بودم برام محروم میخوان بزنند ایا کسی اینطوری بوده الان ده روز مانده خدمتم تموم بشه بر اساس این بخشنامه یک ماه دیگ تمدید شده ������ چرا اینطوریه مگ نباید برای جدید اعمال بشه تا قدیم

آقا من قراره بعد آموزشی برم یه پروژه که تو نقده و پیرانشهره بنظرت اونجا منطقه عملیاتیه یا محروم چقدر کسری شامل حالم میشه؟؟؟؟؟؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)