صفحه 102 از 1141 نخستنخست ... 25292939495969798991001011021031041051061071081091101111121522026021102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,011 تا 1,020 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط borok نمایش پست ها
    سلام بر شما ..... فکر کنم یه بار دیگه هم با هم صحبت داشتیم !!!!!والله منم اقدام کردم.... یه بار همین چندروز پیش به قرب مرکز که تو شهرک غرب هست زنگیدم گفت به شرکتی که اقدام کردی بزنگ اونجا زنگ زدم گفتند اسمت رو رد کردیم و مشکلی نیست گفتم مدرکی چیزی دیگه نمیخواهید گفت هیچ چیزی ازت نمیخواهیم یا علی خداحافظ دلیل اینکه زنگ زدم قرب مرکز هم این بود که چند روز قبلش بهم زنگ زدند گفتند معدلت چنده!!!!! (تازه از خواب بلند شده بودم !!!) فرصت نداد بپرسم معدلو میخوای چی کار ؟!در تماس با شرکت هم وقتی گفتم طرف اینجوری پرسیده تعجب کرد و گفت چون معدلت بالا هست شک کرده !!! ما معمولا ارشدای بالای 16 رو میگیریم .شما هم اگر شرکت یا قرب مورد نظرتون اوکی داده و اسمت رو رد کرده و مشکلی مثل کد خوردن در قدیم و غیبت و از این حرفا نداری مشکلی نیست ان شاالله تا چند روز دیگه کد های 1/8 رو میزنند و اون یکمی دلواپسیت هم رفع میشه ، شنیدم 2 تا 9 مهر کدهای برج 8 رو میزنند . دیگه خودت میدونی که زودتر میتونی بری پلیس 10 و برگه رو قبل از پست بگیری یا علی
    مرسی از شما دوست عزیز ک کامل جوابم رو دادی،حرف شما در مورد نگرانیم درسته،آخه من پارتیی ندارم ک خیالم رو راحت کنه،ب خاطر امریه هم بیخیال سپاه دم خونمون شدم!حالا میترسم ک آقایون امریه ام رو رد نکنند،هر بار هم ک ب مرکز زنگ زدم دقیقأ شبیه شما بهم گفتن با قربی ک مدارکت رو دادی در تماس باش،میگم خب کی اسامی واستون میاد؟میگن ک معلوم نیس،ب قرب هم ک تماس میگیرم میگند ما واست فرستادیم،بلاتکلیفی خ سخته

نقل قول نوشته اصلی توسط Entezaar نمایش پست ها
    مرسی از شما دوست عزیز ک کامل جوابم رو دادی،حرف شما در مورد نگرانیم درسته،آخه من پارتیی ندارم ک خیالم رو راحت کنه،ب خاطر امریه هم بیخیال سپاه دم خونمون شدم!حالا میترسم ک آقایون امریه ام رو رد نکنند،هر بار هم ک ب مرکز زنگ زدم دقیقأ شبیه شما بهم گفتن با قربی ک مدارکت رو دادی در تماس باش،میگم خب کی اسامی واستون میاد؟میگن ک معلوم نیس،ب قرب هم ک تماس میگیرم میگند ما واست فرستادیم،بلاتکلیفی خ سخته
    غمت نباشه رفیق ...
    منم مثل شما از پارتی (بخوانید معرف!!!) خبری نیست !!!!
    با مدرک فوق لیسانس و معدل نزدیک 18 و چندتا مقاله تقریبا از اردیبهشت در به در امریه بودم.... بعضی جاها که دمشون گرم همون اول شوتم میکردند ، بعضی جاها هم رو هوا میفرستادند
    خدا بزرگه ... توکلت علی الله

Junior Member

با سلام
    از دوستانی که برا معاف از رزم اقدام کردن درخواست کمک دارم
    اگر برای معاف از رزم اقدام کردم و موفق نشدم چقدر زمان دارم تا از راه دیگری برای امریه ام اقدام کنم یا بلافاصله بعد از جواب پزشکی خدمت مققققدس سربازی
    با تشکر

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

یه سوال
    اگه بعد 10 ماه از امریه پذیرش بگیریم میتونیم نامه بزنیم خارج شیم یا اینکه با سربازی معمولی فرق میکنه؟

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    یه سوال
    اگه بعد 10 ماه از امریه پذیرش بگیریم میتونیم نامه بزنیم خارج شیم یا اینکه با سربازی معمولی فرق میکنه؟
    هیچ فرقی نداره دوست من فقط مراحلش یکم طولانی تر است؛ نامه پذیرش رو میبری وزارت علوم و بعد نظام وظیفه تائید میکنه بعد میبری برای ارگانی که آموزشی ات رو در آن سپری کردی (سپاه / ارتش) بعد هم میبری کارگزینی اداره ای که در حال خدمت هستی
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط smonabav نمایش پست ها
    هیچ فرقی نداره دوست من فقط مراحلش یکم طولانی تر است؛ نامه پذیرش رو میبری وزارت علوم و بعد نظام وظیفه تائید میکنه بعد میبری برای ارگانی که آموزشی ات رو در آن سپری کردی (سپاه / ارتش) بعد هم میبری کارگزینی اداره ای که در حال خدمت هستی
    بعد وقتی که برمیگردی چطوری میشه؟
    بعد تحصیل برمیگردی حالا باید بقیشو خدمت کنی یا ادامه امریه؟

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

بعد وقتی که برمیگردی چطوری میشه؟
    بعد تحصیل برمیگردی حالا باید بقیشو خدمت کنی یا ادامه امریه؟
    شما فقط یکبار میتونی امریه بگیری، وقتی برگشتی باید تشریف ببری در یگان خدمت کنی
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط smonabav نمایش پست ها
    شما فقط یکبار میتونی امریه بگیری، وقتی برگشتی باید تشریف ببری در یگان خدمت کنی
    یه سوال دیگه وقتی امریه میگیری 24 ماه. من 10 ماه رفتم حالا پذیرش گرفتم میرم
    بعد تحصیل برمیگردم شما گفتی که باید بری یگان خدمت کنی اون موقع ما بقی خدمت از 24 حساب میکنن یا 21؟

یه سوال دیگه وقتی امریه میگیری 24 ماه. من 10 ماه رفتم حالا پذیرش گرفتم میرم
    بعد تحصیل برمیگردم شما گفتی که باید بری یگان خدمت کنی اون موقع ما بقی خدمت از 24 حساب میکنن یا 21؟
    آقا نیما شرمنده ... قصدی ندارم
    ولی شما به چه چیزایی فکر میکنی !!!!!
    اول امریه بگیری ..... حالا پس از مدتی آیا بشه آیا نشه پذیرشت بیاد ........... حالا بری دیار غربت و 4-5 سال مثلا دکتری بخونی ........حال برگردی اینجا ...... تا این زمان شک نکن 100 بار قانون عوض شده ... شما حالا گیر اون 3 ماه اضافه هستی برادر !!!! در ضمن این قانون تازه اجرا شده ... هنوز یه نفر هم 24 ماه خدمت نکرده و ترخیص نشده !!!

بازم میگم شوخی کردم ....... امیدوارم دوستان جواب کاملی خدمتتون ارائه بدند

Junior Member

پیش فرض امريه خاتم الانبيا

با سلام
    يه سري اطلاعات درمورد امريه قرارگاه خاتم به دوستان ميدم اميدوارم به درد دوستان بخوره و ابهاماتشون برطرف بشه.

من امريه خاتم گرفتم اعزام 91.6.1 بودم.رشته عمران معدل 15.كارت سبز بسيج هم داشتم كه واسه آموزشي رفتيم پادگان (خاتمي يزد) و همون روز اول ترخيص شديم.از اونجا رفتيم تهران و قربي كه اقدام كرده بوديم گفت پروژه تو عسلويه داريم.از اونجا هم رفتم عسلويه.

در مورد مدت خدمت:مدت خدمت تو قرارگاه خاتم 21 ماهه.كه پايه خدمت مارو 19 ماه زدن.يه ماه به خاطر ليسانس يه ماه هم به خاطر بدي آب و هوا كم كردن.هرچي هم كسر داشته باشي قبول ميكنن.

در مورد مرخصي و حقوق:حقوقش 130 تومنه.مرخصي هم ماهي 4 روز مرخصي استحقاقي ميدن.هر ماه دو سه روز هم ميشه تشويقي گرفت(البته بايد رابطه با مسئولا قوي باشه).فكر كنم دو ماه يك بار هزينه اياب ذهاب ميدن(البته مطمئن نيستم چون تازه اومدم.اگه بعدا خبر موثقي پيدا كردم ميگم)

در مورد خوابگاه:با بقيه مهندسا تو يه خوابگاه هستيم و فرقي بين سرباز و قراردادي ها نيست

در مورد ساعت كار:از صبح 6.30 تا ظهر 12. بعدش ميريم ناهار و دوباره از 3 تا 7 عصر كارگاه هستيم.من تو قسمت اجرائيات هستم و كلا جلوي آفتاب هستيم.درست كنار دريا هستيم و گرما و شرجي بدجور اذيت ميكنه
    تو كل سال هم فقط دو روز كارگاه تعطيل هست. عاشورا و 21 رمضان.بقيه روزها همش كاريه(جمعه ها و روزاي تعطيل واسه سربازاي اونجا تعطيله.اما همه چي بستگي به رئيس كارگاه داره.اگه بگه سربازا بايد جمعه ها بيان كارگاه يعني بايد بيان.خود من دو تا جمعه به دستور مسئولم رفتم كارگاه.البته بهم گفت موقعي كه ميري مرخصي بهت تشويقي ميدم

در مورد سابقه كار:سابقه كار يعني بيمه تامين اجتماعي.كه اون هم به هيچ سربازي تعلق نميگيره(چه امريه چه عادي).فقط تجربه كاري بدست مياريم همين.مثل بقيه سربازا هم بعد از خدمت يه پولي ميديم و دوران خدمت جزو سابقه بيمه براي بازنشستگي محسوب ميشه.البته يه نكته مثبت تو رزوممون ثبت ميشه كه دوران خدمتمون تو پروژه بزرگ قرارگاه خاتم تجربه كاري بدست آورديم

و اما شرايط جذب بعد از پايان خدمت: فقط بايد به مسئولتون نشون بديد كه ميتونيد كاري كه بهتون محول شده رو به نحو احسن انجام بدين.اما اگه كاري از دستتون برنياد جذب نميكنن كه هيچ كلي هم تو دوران خدمت آدمو اذيت ميكنن.اما اگه خودتونو نشون بديد 99 درصد باهاتون همكاري ميكنن و قرارداد خوب ميبندن و تو بقيه پروژه ها هم باهاتون همكاري ميكنن.

اميوارم واسه دوستان مفيد واقع بشه و تو انتخابشون كمك كنه.اگه سوال ديگه اي داشتين در خدمتم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)