صفحه 1023 از 1141 نخستنخست ... 2352392397310131014101510161017101810191020102110221023102410251026102710281029103010311032103310731123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,221 تا 10,230 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط khnapazir نمایش پست ها
    سلام دوستان گلم اگه کسی جواب این سوال منم میدونه بهم اطلاع بده با تشکر
    سلام من تو سایت خاتم فرم پر کرده بودم امروز تو سامانه سخا بخش امریه برام زدن
    سازمان: ستاد کل
    وضعیت: تنظیم شده
    نوع: جذبی
    ولی هیچ نامه و زنگی از طرف خاتم بهم نزدن حالا نمیدونم باید چی کنم قضیه چیه. تو سایتش نوشته بود هرکی پذیرش شد باید در زمان مقرر مدارک تحویل بده. حالا ما نمیدونیم چه مدارکی و کجا باید تحویل بدیم با توجه به اینکه زمان زیادی هم نمونده
    اگه کسی تجربه ای یا اطلاعاتی داره داره بگه ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidplus2 نمایش پست ها
    ولی هیچ نامه و زنگی از طرف خاتم بهم نزدن حالا نمیدونم باید چی کنم قضیه چیه. تو سایتش نوشته بود هرکی پذیرش شد باید در زمان مقرر مدارک تحویل بده. حالا ما نمیدونیم چه مدارکی و کجا باید تحویل بدیم با توجه به اینکه زمان زیادی هم نمونده
    شما مدرکتون چیه؟ معاف از رزم هستید؟
    چون چنتا از دوستان که کارشناسی ارشد و معاف از رزم بودند هم قسمت امریه براشون همینجوری زده بوده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hd1991 نمایش پست ها
    چون چنتا از دوستان که کارشناسی ارشد و معاف از رزم بودند هم قسمت امریه براشون همینجوری زده بوده
    دوستان رک بگم اصلا خودتون رو درگیر این پیام مسخره سامانه سخا نکنید.میپرسید دلیلش رو الان عرض میکنم خدمتتون.
    من توی هیچ جایی درخواست امریه ندادم.مدرکم فوق لیسانس هست و معاف از رزم هم نیستم.توی بخش امریه برای من زده:
    سازمان ستاد کل وضعیت تنظیم شده نوع آمایشی
    پس اینکه خوشحال و یا ناراحت میشین از اینکه برای یکی توی بخش امریه و جذب اینجوری نوشته و یکی ننوشته اصلا کار درستی نیست.من فکر میکنم این پیام توی بخش امریه و جذب یه چیز چرت هست و الکی مینویسه و نشونه جور شدن یا نشدن امریه نیست.
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidplus2 نمایش پست ها
    وقتی تماسی نگرفتن و مدرکی هم تحویل ندادین یعنی امریه شما جور نشده.چون بدون اینکه از شما مدارک تحویل بگیرن نمی تونن برای شما امریه رد کنن.اینا در واقع باید بیان مدارک شما رو به ستاد کل بفرستن.وقتی مدارکی از شما نگرفتن دقیقا چی رو میخوان بفرستن ستاد کل و بگم ما ایشون رو میخوایم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hd1991 نمایش پست ها
    من مدرکم کارشناسیه ولی معاف از رزم هستم . عجیبه یعنی هرکی معاف از رزمه خودشون براش امریه میزنن

نقل قول نوشته اصلی توسط dorahaki نمایش پست ها
    وقتی تماسی نگرفتن و مدرکی هم تحویل ندادین یعنی امریه شما جور نشده.چون بدون اینکه از شما مدارک تحویل بگیرن نمی تونن برای شما امریه رد کنن.اینا در واقع باید بیان مدارک شما رو به ستاد کل بفرستن.وقتی مدارکی از شما نگرفتن دقیقا چی رو میخوان بفرستن ستاد کل و بگم ما ایشون رو میخوایم؟
    واسه خودمم همین عجیب بود که پرسیدم چون من جایی جز خاتم درخواست امریه نداده بودم . شایدم ب قول شما یه چیز چرت و الکیه نوشته

Junior Member

سلام دوستانمن اعزام ۱/۲/۹۷ هستمبا یه موسسه مراحل رو صحبت کردم و مدارکم رو بردم که اوناهم مدارک رو اسکن کردند و فرستادن واسه قرب مربوط به خودشونحالا سوالم اینجاست که از کجا باید پیگیری کنم که کارم اوکی شده یا نه و اینکه پیامکی که میاد قبل از عید هستش یا میره برا اونطرف سال؟

سلام میشه بگید رشتتون چیه و کدوم موسسه رفتید و چه مدارکی دادید؟ من وقت رو سایت ثبت نام کردم فعلا که خبری نشده

دوستان کسی شماره تلفن سپانیر یا قرب قائم رو داره؟ یا فلات؟ باید حضوری بریم یا ثبت نام رو سایت کافیه؟برای اعزامی اول اردیبهشت 97 کی از طرف قرارگاه تماس میگیرن؟

Junior Member

دوستان کسی شماره افتخاری قرب قائم رو داره؟

Junior Member

دوستان ببینید ثبت نام توی سایت خاتم در واقع هیچی رو تضمین نمیکنه و اگه شما از جایی پذیرش بگیرید اون کد رهگیری جزو یکی از مدارک هستش که باید تحویل بدید. در واقع شاید باهاتون اگه شرایطتون خوب باشه مثله نعدل بالا و دانشگاه خوب و بسیج فعال که مهمتر معدل و دانشگاه هستش باهاتون تماس میگیرن که توی این وضعیت بعید میدونم من خودم با وجود معدل بالا و دانشگاه معتبر دست به کار شدم و رفتم دنبالش.اصل اینه که شما اول با توجه به استانی که هستید از دوستان یا آشناهاتون ک توی خاتم امریه هستن امار پروژه هارو میگیرید.اگر ندارید همچین فردی رو از توی اینترنت هم میشه تک و توک پیدا کرد.بعدش میبینید دارن چه کارگاه هایی کار میکنن میرید کارگاه ها و صحبت میکنید و اعلام نیاز میگیرید و کارگاه شمارو حالا با نامه یا هرچی ارجاع میده به نیروی انسانی موسسه بالادستش و اونا ازتون مدارک رو میگیرند(چه به صورت کپی یا اسکن کردن اصل مدارک) و اینارو میفرستن به صورت فیزیکی یا الکترونیکی با نامه به قرارگاه بالاست که اون بالادست با نظام وظیفه مکاتبه میکنه و شما به عنوان امریه پذیرفته میشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)