صفحه 1047 از 1141 نخستنخست ... 475479479971037103810391040104110421043104410451046104710481049105010511052105310541055105610571097 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,461 تا 10,470 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

سلام دوستان
    از اونجایی که امریه شرکت نفت مجددا داره از اول آبان شروع میشه، به نظرتون خوبه براش اقدام کرد؟
    جای پرت نمیندازن؟
    من ارشد هسته ای دارم از امیرکبیر و کارشناسی مکانیک بوعلی
    به من میدن اصلا؟
    امریه کجا خوبه دیگه؟
    ۲۲ مهر تازه دفاع میکنم، میرسم تو دو هفته برگه اعزامو بگیرم؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Spook نمایش پست ها
    تشکر دوست عزیز، الان قطعی شده امریه ام اما باید آموزشیم بیافته 12/1 !
    این پزشکی چجوریه دقیقا و تا کی وقت هست برای اقدام؟
    من باید گوشم رو جراحی بکنم و نیاز به حداقل 2 ماه استراحت کامل همراه با محافظ و این ها دارم، اما نمیدونم بتونم برسم تا آخر این ماه وقت عملم رو بندازم جلو ، اگر انداختم جلو بعد از عمل باید برم و اون ها هم محافظ و این ها رو در میارن تا چک بکنن یا قبل از عمل هم اوکی هستش؟ عمل من هم بیشتر تو مبحث زیبایی هستش البته!
    موردی دیگه ای نیست که بتونم با اون پزشکی بگیرم؟ چند نفر گفتن برای دیسک و این ها یا برای اعصاب و روان بگیرم اما پلیس+10 رفتم گفتش کمیسیون و شورا و این ها میگیرن و 3 تا پزشک چک میکنن بنده رو!!
    پس چجوریه خیلی ها راحت میگن تونستن بگیرن تمدید با پزشکی؟ شما مورد گزشکیتون چی بوده دقیقا؟ واقعا اون مورد رو داشتین یا تونستین گواهی رو ببرید و قبول کردن همین جوری؟ چونکه من مشکلی از اون لحاظ ندارم که بتونم یه گواهی از پزشک معتبر بگیرم اما این پزشک خود نظام وظیفه رو باید چیکار بکنم؟
    با سپاس.
    ببين من واسه پرولاپس قلبم معاف از رزم شدم همينو به دكتر اشنا متخصص قلب بود گفتم برام نوشت بردم پيش دكتر مظام وظيفه يك دكتر عمومي هست اون نگاهكرد منم يكم داستان بهم بافتم كه اره من پرولاپس دارم به همراه نارستيي دكترم گفته نارساييت داره زياد ميشه بايد يك دوره تست ورزشي و اكوًو اينا انجام بدي تا اگر لازم باشه دارو هاتو عو ض كنيم و از اين چيزا
    ابن موضوع رو هم بگم خدمتتون كلا در سربازي خيلي رو مسايل پزشكي اذيت نميكنن چون ممكن واقعا طرف دچار مشكل بشه و يك بار تمديد كاملا راحت و بي درد سر ِ
    من جايشما باشم ميزارم عملو در حين خدمت كه يك مقدار زيادي از خدمت رو استعلاجي بگيرم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mmme نمایش پست ها
    سلام دوستان
    از اونجایی که امریه شرکت نفت مجددا داره از اول آبان شروع میشه، به نظرتون خوبه براش اقدام کرد؟
    جای پرت نمیندازن؟
    من ارشد هسته ای دارم از امیرکبیر و کارشناسی مکانیک بوعلی
    به من میدن اصلا؟
    امریه کجا خوبه دیگه؟
    ۲۲ مهر تازه دفاع میکنم، میرسم تو دو هفته برگه اعزامو بگیرم؟
    ممنون
    سلام مهندس
    ببين شما دفاعتو بكن و اعزامتو بزار براي برج ١٠
    اما اول كاملا پرس و جو ها تو بكن كه امريه شركت نفت در كدوم برج ها هست
    اگر خاتم بخواي ميتوني همين الان بري تو سايت و ثبت نام كني اما شرايط داره اول معدل و بسيج و اينا
    امااگر معدلت خوب باشه چون امير كبيري واحت ميگيرت

Junior Member

سلام

این که میگن امریه خاتم پذیرش حساب میشه درسته ؟
    اگه اینجور باشه یعنی میشه در کنار خاتم برای وزارت نیرو هم اقدام کرد؟ یعنی دیگه دوتا درخواست امریه حساب نمیشه که هردوتا لغو بشند؟

Junior Member

سلام دوستان
    همانطور که اطلاع دارید سایت امریه وزارت نفت باز شده
    میخواستم بدونم برای امریه پژوهشگاه صنعت نفت، معدل 17 اعلام شده از سوی وزارت با اعمال ضریب سختی است یا خیر؟
    شخصی که فارغ التحصیل دانشگاه صنعت نفت با معدل 16.1 (بدون ضریب 16.1_با ضریب 17) و متاهل باشه شرایط گفته شده رو داره؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MShahriaR نمایش پست ها
    سلام

این که میگن امریه خاتم پذیرش حساب میشه درسته ؟
    اگه اینجور باشه یعنی میشه در کنار خاتم برای وزارت نیرو هم اقدام کرد؟ یعنی دیگه دوتا درخواست امریه حساب نمیشه که هردوتا لغو بشند؟
    سلام داداش ببين كلا اگر دو درخواست از دو سازمان مختلف براي شما به ستاد كل ارسال بشه هر دو ابطال ميشه
    حال ميخواد هر دو امريه باشه ( مثلا يكي از شهرداري يكي از وزارت نيرو يا يكي از خاتم يكي از وزارت نيرو ) كلا ابطال ميكنن براي هر چند جا ميخواي اقدام كن اما وقتي ديذي يكي ١٠٠٪‏ اكي هست بقيه رو زنگ بزن كنسل كن

سلام خسته نباشید... من به تازگی در رشته مهندسی عمران کارشناسی ارشد از دانشگاه تربیت مدرس فارغ التحصیل شدم. سازمان های مختلف رفتم تو این یه ماه اما چون معرف نداشتم سخت بود شرایط. امروز با این تاپیک آشنا شدم یه سوال داشتم شاید تکراری باشه برا امریه خاتم برم دفترچه یگیرم و از تو سایت ثبت نام کنم؟؟ یعنی الان برم دفترچه بگیرم و اعزام 1/12 بیفتم زمان مناسبیه و اینکه شانس قبول شدنش چقدره؟ و یا اینکه بمونم تا یک تیر سال بعد برا سرباز معلم اخه دفترچه بگیرم دیگه سخته تغییرش بدم. ممنون میشم راهنمایی کنید.(تهرانی نیستم)

Junior Member

سلام مهندس جان خوبي
    ببين شما اول پيگيري هاتون رو بكنين انواع سازمان ها رو مراجع كنين شرايطتون رو بگين
    اما براي خاتم چون ميگين اشنا ندارين دو تا موضوع خيلي مهم است يكي معدلتون و يكي هم سابقه بسيج
    شما زماني كه برگ سبزتون رو كه تاريخ اعزامتون مشخص ميشه رو گرفتيد سريع داخل سايت ثبت نام كنيد اما اكتفا نكنيد به شركت هاي زير مجموعه خاتم كه در شهرتون پروژه انجام ميدن مراجعه كنيد و ازشون درخواست كنين كه سما رو جذب كنن اگر معدل خوبي داشته باشيد و بتونين در ديدار اول مسول منابع انساني شركت رو مجاب كنيد تقريبا كارتون اكي هست
    من خودم براي برج ٦ اقدام كردم با اين كه پارتي داشتم نشد تمديد كردم و براي ٨ اقدام كردم خدا رو شكر جواب داد و ١٢ روز پيش تقريبا اس ام اس جذب قطعي اومد و امروز هم پيامك پادگان اموزشي
    فقط يك نكته سعي كنين ماه هايي رو براي اعزام انتخاب كنيد كه سربازا كمتر ميرن
    مثل برج ١٢ و ٦ هميشه سرباز زياد هست و شانس شما كمتر
    انشاالله كه بهترين جا خدمت كنيد

Junior Member

Exclamation پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط Niknam306 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    همانطور که اطلاع دارید سایت امریه وزارت نفت باز شده
    میخواستم بدونم برای امریه پژوهشگاه صنعت نفت، معدل 17 اعلام شده از سوی وزارت با اعمال ضریب سختی است یا خیر؟
    شخصی که فارغ التحصیل دانشگاه صنعت نفت با معدل 16.1 (بدون ضریب 16.1_با ضریب 17) و متاهل باشه شرایط گفته شده رو داره؟؟

کسی جواب این سوال رو نمیدونه؟!!

Junior Member

سلام. ثبت نام امریه واسه وزارت نفت ز 8/1 تا 8/10 هست و باید تاریخ اعزام 97/12/1 یا 98/2/1 داشته باشم و من فارغ التحصیل 96/11/11 فوق لیسانس هستم. واسه اعزام رفتم از دفاتر پلیس+10 پرسیدم میگن اگه همین الان اقدام کنی اعزامت 10/1 میفته. اگه هم صبر کنم تو دی ماه اقدام کنم که اعزامم 12/1 بیفته این مهلت وزارت نفت تموم میشه.
    به نظرتون چکار کنم؟
    چه مدارکی واسه ثبت نام در در سایتش همون موقع میخواد؟ آیا برگه سبز را میخواد آپلود کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//
    سپاسگذارم........

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)