صفحه 1049 از 1141 نخستنخست ... 495499499991039104010411042104310441045104610471048104910501051105210531054105510561057105810591099 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,481 تا 10,490 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Sharif University of Technology

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط Skrinescence نمایش پست ها
    سلام دوستان اینو تو سایت ای پلیس نوشته کسی میدونه معنیش چیه؟
    آخه من درخواست پذیرش داده بودم واسه سپاه

سازمان
    ستاد كل

وضعیت
    تنظيم شده

نوع درخواست
    جذبي

اعزامم اول ابان هست

آیا پذیرشم قطعی یا هنوز معلوم نیست ؟کی معلوم میشه؟

Junior Member

آیا پذیرشم قطعی یا هنوز معلوم نیست ؟کی معلوم میشه؟
    سلام داداش ببين شما اول بگيد معاف از رزم هستيد ؟
    بعد دوست عزيزم كلا اين سايت مشكل داره اساسي روي هيچيش حساب باز نكن
    دوستاني كه جذب سپاه ميشن جاي سازمان ميزنه جذب الكترونيكي
    من خودم برج ٤كه ميخواستم برم از قبلش اينو زد بود برام كه من هيچ جا درخواست نداده بودم اما روزي كه رفتم برگ اعزاممو بگيرم شيروان افتادم و سپاه عجيب بود چون كلا كسي به صورت غير جذبي سپاه نمي افتد . بعد من تمديد كردم برج ٤ رو به ٦ چند جا سپاه براي پذيرش مدارك دادم كه عقيدتي مشهد من رو ثبت كرد اما تهران اكي نداد و من افتادم ارتش ٠٤بيرجند اما هنوز همين تو قسمتامريه بود باز تمديد كردم به برج ٨ و كارمو براي امريه خاتم اكي كردم كه حتي هفته پيش به من زنگ زدن از تهران كه ٩٧/٠٨/٠٢ساعت ٧ صبح پادگان شهيد خاتمي يزد باش و اينا اما هنوز تو سايت همين شما ثبت
    من دو تا از دوستاي ديگم كه الان سپاه جذب شده بودن براشون زده بود جذب الكترونيكي و كسي رو هم ميشناسم كه خدمتش تو قرار گاه خاتم مترو مشهد تموم شد ولي هنوز تو قسمت امريش زذه هيچ درخواستي ثبت نشده
    سما براي اينكه مطمئن بشي به محلي كه مدارك دادي زنگ برن بپرس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Sharif University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط Hbs نمایش پست ها
    سلام داداش ببين شما اول بگيد معاف از رزم هستيد ؟
    بعد دوست عزيزم كلا اين سايت مشكل داره اساسي روي هيچيش حساب باز نكن
    دوستاني كه جذب سپاه ميشن جاي سازمان ميزنه جذب الكترونيكي
    من خودم برج ٤كه ميخواستم برم از قبلش اينو زد بود برام كه من هيچ جا درخواست نداده بودم اما روزي كه رفتم برگ اعزاممو بگيرم شيروان افتادم و سپاه عجيب بود چون كلا كسي به صورت غير جذبي سپاه نمي افتد . بعد من تمديد كردم برج ٤ رو به ٦ چند جا سپاه براي پذيرش مدارك دادم كه عقيدتي مشهد من رو ثبت كرد اما تهران اكي نداد و من افتادم ارتش ٠٤بيرجند اما هنوز همين تو قسمتامريه بود باز تمديد كردم به برج ٨ و كارمو براي امريه خاتم اكي كردم كه حتي هفته پيش به من زنگ زدن از تهران كه ٩٧/٠٨/٠٢ساعت ٧ صبح پادگان شهيد خاتمي يزد باش و اينا اما هنوز تو سايت همين شما ثبت
    من دو تا از دوستاي ديگم كه الان سپاه جذب شده بودن براشون زده بود جذب الكترونيكي و كسي رو هم ميشناسم كه خدمتش تو قرار گاه خاتم مترو مشهد تموم شد ولي هنوز تو قسمت امريش زذه هيچ درخواستي ثبت نشده
    سما براي اينكه مطمئن بشي به محلي كه مدارك دادي زنگ برن بپرس
    من میخواستم بدونم که ۰۵ کرمان برای ارتش و همچنین نیروی زمینی هست و مکان های آموزشی سپاه جاهای دیگه ان ؟ آیا کسی که تو ۰۵ هست ممکنه که در سپاه خدمت کنه (آخه یکی از افراد اونجا گفت منم فوق هستم ۰۵ بودم الانم تموم شده بود هدمتش تو س۱اه پذیرش گرفته بود البته میگفت که برو ارتش اینجا بدرد فوق و دکترا نمی خوره درجش کشکه !)

Junior Member

من میخواستم بدونم که ۰۵ کرمان برای ارتش و همچنین نیروی زمینی هست و مکان های آموزشی سپاه جاهای دیگه ان ؟ آیا کسی که تو ۰۵ هست ممکنه که در سپاه خدمت کنه (آخه یکی از افراد اونجا گفت منم فوق هستم ۰۵ بودم الانم تموم شده بود هدمتش تو س۱اه پذیرش گرفته بود البته میگفت که برو ارتش اینجا بدرد فوق و دکترا نمی خوره درجش کشکه !)
    اصلا امكانش نيست كه شما اموزشي ارتش باشي يگان خدمتي در سپاه شما مثلا اگر عقيدتي يا نمايندگي ولي فقيه سپاه پذيرش بگيري پادگان اموزشيش بابل هست
    هر بخشي در سپاه محل اموزشي خودشو داره

Junior Member

سلام برای من آموزشیم افتاده جواد نیا
    و قسمت امریه و جذب اینطوزی نوشته :

سازمان: جذبی الکترونیکی
    وضعیت : تنظیم شده
    نوع : مشمولان خاص

خب این یعنی چی ؟ کسی خبر داره مشمولان خاص یعنی چی ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط raymana نمایش پست ها

شما براي امريه كجا اقدام كرده بودي داداش اينو بگين اول
    چون اين مركز اموزش واسه وزارت دفاع است

Junior Member

برای یکی از مراکز‌ وزارت دفاع گفتم منو بندازن‌اونجا
    حالا میدونید این مشمول خاص یعنی چی ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط raymana نمایش پست ها

واسه منم همین زده، اما محل اعزام تو سیستم هنوز مشخص نشده!! مشمولین خاص همون معاف رزم فک کنم باشه، چون منم معاف رزمم

Junior Member

سلام دوستان
    اگه امکان داره در مورد امریه سربازی یخورده توضیح بدید که چجوری هستش
    اگه امریه بگیریم کسری که داریم هم حساب میشه یا نه؟مدت امریه همون مدت سربازی هست یا 24 ماه هستش؟
    از کجاها میشه اقدام کرد برای امریه؟به صورت اینترنتی هم میشه درخواست داد؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط siahkamar نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگه امکان داره در مورد امریه سربازی یخورده توضیح بدید که چجوری هستش
    اگه امریه بگیریم کسری که داریم هم حساب میشه یا نه؟مدت امریه همون مدت سربازی هست یا 24 ماه هستش؟
    از کجاها میشه اقدام کرد برای امریه؟به صورت اینترنتی هم میشه درخواست داد؟
    ممنون
    سلام داداش خوبي شما
    ببين كلا براي امريه يك سري سازمان هاي مشخصي هستن كه شما بر اساس رشتتون ميتوني اقدام كني
    مثلا شهرداري -وزارت نيرو - محيط زيست - فني حرفه اي - بنياد مسكن - وزارت مسكن و ... حالا ما مشهدي ها سازمان عمران استان قدس هم امريه ميگيره
    حالا شما بايد طبق ضوابط هر ارگاني اقدام كني كه اين موارد شامل ١:خانواده شهدا- ٢: معاف از رزم ٣: خانواده جانبازان و از اين قبيل موارد كه يكي رو بايد داشته باشي در اكثر اين سازمان ها معدل و محل اخذ مدرك هم خيلي مهم است
    يكي ديگه از جاهايي كه شما ميتوني اقدام كني كه شبيه امريه است اما در اصطلاح بهش ميگن جذب قرارگاه سازندگي خاتم النبيا سپاه خوبي اين سازمان اين كه چون جذب است كليه كسري ها شما اعم از بسيج و جبهه و ... رو قبول ميكنه و مدت خدمتش ٢١ ماه است
    اما ساير ارگان ها امريه ٢٤ ماه است و كسري قبول نميكنه
    ببين من براي خاتم خودم اقدام كردم راهنماييت ميكنم اول ميري سايت خاتم قسمت جذب سرباز ليست رشته هاي مورد نياز رو زده فرايند ثبت نام رو انجام ميدي اگر فارغ التحصيل دانشگاه خوب با معدل بالا ١٥ باشي ٨٠٪‏ باهات از تهران تماس ميگيرن و شما رو به قرب هاي. زير مجموعه و شركت هاي پيمانكاريشون معرفي ميكنن اما شما به اين قضيه اكتفا نكن حتما بگرد تو شهرتون شركت هايي كه مرتبط با رشته شما هستون پيدا كن و متقاعدشون كنن شما جذب كنن و اعلام نياز بزن شما رو به تهران
    من خودم معدلم بالا بود و سابقه بسيج و اين چيز هارو داشتم اما خودم رفتم موسسه رهاب كه كاراي ساخت خطوط قطار شهري مشهد دستشه قسمت منابع انساني صحبت كردم و يك سري فرم بود براي پذيرش پر كردم معاينات پزشكي و ازمايش اعتياد رفتم و مرحله اخر مصاحبه رو انجام دادم بعد اينا از مشهد مدارك منو فرستادن تهران قرب قايم اونم كه تاييد كرد بعد رفت مدارك خود قرار گاه خاتم بعد از اون جا فرستادن ستاد كل زماني كه ستاد كل تاييد كرد يك پيامك برام در ٤-٧-٩٧ارسال شد كه خدمت سربازي شما در خاتم قطعي شد - ١٠روز بعد پيامكي اومد مبني بر اين كه فلان تاريخ اموزشگاه خاتمي يزد باشين
    اين فرايند كلي سعي كردم كامل توضيح بدم چون خودم خيلي اذيت شدم از برج ٤ امسال همش در گيرم برج ٤ افتادم سپاه شيروان كه جون بعدش معلوم نبود و يكي قول داده بود خاتم برام اكي كنه و نكرد رفتم تمديد پزشكي كردم افتاد ٦ - برج ٦ هم متاسفانه قرار بود جذب عقيدتي سياسي بشم كه ستاد كل تهران روز اخر اسم ما رو خط زدن انداخت ارتش ٠٤ بيرجند باز بوسيله يك اشنا از بچه هاي سپاه يك درخواست تمديد زده شده برام كه سپاه از نظام وظيفه خواست كه من برج ٨ برم كه خداروشكر تو اين فاصله خاتم اكي شد
    يك خوبي اين خودت براي خاتم از موسسه هاي داخل شهرتون جذب بكيري اينه كه ديگه بعد اموزشي جات مشخصه اما اگر از تهران خودشون باهات تماس بگيرن محل خدمت شما منوط به نياز اونا ميشه
    خلاصه درد سر داره اما نا اميد نشو پيگير باش سعي كن خودتو و توانايي هاتو نشون بدي مسول منابع انساني هز جايي رفتي
    انشاالله كه بهترين ها برات رقم بخوره برادر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)