صفحه 105 از 1141 نخستنخست ... 55595969798991001011021031041051061071081091101111121131141151552056051105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,041 تا 1,050 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : امريه خاتم الانبيا

نقل قول نوشته اصلی توسط jafarsh نمایش پست ها
    سلام نه امریه خاتم نیستم.مدارکمو دادم به اداره تعاون ولی هنوز خبری نشده!!!! واسه خاتم رفتم ازم پرسید آشنات اینجا کیه گفتم هیشکی. گفتش نه فعلا نداریم.
    سلام دوست عزیز،ی تحقیق بکن ببین اداره تعاون آموزشیش سپاهه یا ارتش؟اگه ارتش باشه یعنی موافقت نشده

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط Entezaar نمایش پست ها
    سلام،چند صفحه قبل یکی از دوستان توضیحات کاملی در مورد امریه خاتم دادن،ی مطالعه ای بفرمایید
    امریه خاتم نیستم. آموزشی افتادم خاتمی یزد. واسه امریه مدارکمو دادم اداره تعاون ولی خبری نشده

Junior Member

واسه سپاهه

Junior Member

این جریان مصاحبه و گزینش چیه؟ از چی میپرسن ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jafarsh نمایش پست ها
    این جریان مصاحبه و گزینش چیه؟ از چی میپرسن ؟
    والا خاتم ک من رفتم مصاحبه نداشت،فقط بسیجی بودن شرطشون بود،بعدش هم ی فرم دادن ک قرار گاه هرجا بخواد ازت استفاده میکنه!ولی فک نمیکنم مصاحبه تخصصی باشه،احتمالأ عقیدتیه،ی نگاه ب رساله داشته باش و قانون اساسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Entezaar نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،من هم شرایط شما و دلنگرانیهای شما رو داشتم،ولی ب توصیه اکید دوستان ک واسه یکجا فقط اقدام کن وگرنه جفتش سوخت میشه،توکل کردم و واسه امریه فرستادم،هرچند شنبه باید ب قرب زنگ بزنم ک مطمئن بشم ک امریه ام اوکی شده باشه ولی تا همین جاش ک برگ سفیدم اومده و افتادم خاتمی یزد خیالم راحتتره،شما هم ب نظر من واسه امریه اقدام کن،من ی دوستام(بدون بند پ)واسه پذیرش سپاه اقدام کرد،ولی با اینکه تکمیلی رو هم داشت،افتاد ارتش
    خيلي ممنون از راهنماييت....منم در درجه اول ميخوام امريه قرارگاه خاتم بگيرم ولي همونطور كه گفتم ميترسم قبول نكنن و بيچاره بشم!!
    حالا با مدرك فوق ليسانس قرارگاه راحت جذب ميكنه؟؟شرايط خاص و سختي كه نداره؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    اگر سازمانی و یا اداره پیدا شه که با موضوع به قول شما حال کنه پروسه اداریش چجوریه؟ باید به کدوم قسمت مراجعه کرد؟
    تمام اون نهادهایی که گفتم و شمارشون و آدرسشون موجوده بخشی به نام نخبگان دارند و کاملا در جریانند .... بعد از پر کردن فرم ها و مدارک مورد نیاز و تح.یل پروپزال و ... نامه ای برای بنیاد از اون سازمان زده میشه و بصورت مهروموم (همون چسب و منگنه!!!) که ما آقای فلانی را با موضوع تحقیقاتی فلان میخواهیم لطفا مساعدت فرمائید ... حالا این نامه را میتونند با پیک بفرستند که رسما یه ماه طول میکشه ... میتونید هم خودتون دستی ببرید که خودشون هم توصیشون همینه ... حالا با این پاکت که حاوی نامه و پروپزال و سایر کدارک هست میرید بنیاد و بعد از ثبت نامه در دبیرخانه برای شما تشکیل پرونده میدند و بعدا خودشون (میگن 2 هفته بعد )برای اون سازمان یه نامه میزنند و عملا تاریخ شروع فعالیت شما زده میشود
    حالا فکر کن این پروسه میخواست برعکس بشه!!!! ... بازم توصیه میکنم به پروسه از بنیاد به سازمان اصلا فکر نکن ....

نقل قول نوشته اصلی توسط fbaceh نمایش پست ها
    خيلي ممنون از راهنماييت....منم در درجه اول ميخوام امريه قرارگاه خاتم بگيرم ولي همونطور كه گفتم ميترسم قبول نكنن و بيچاره بشم!!
    حالا با مدرك فوق ليسانس قرارگاه راحت جذب ميكنه؟؟شرايط خاص و سختي كه نداره؟؟
    دوست عزیز منم ارشد هستم و برای خاتم اعزام 8/1 اقدام کردم ..... شما رشتتون و شهرتون چیه و کجاست ؟!

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط borok نمایش پست ها
    تمام اون نهادهایی که گفتم و شمارشون و آدرسشون موجوده بخشی به نام نخبگان دارند و کاملا در جریانند .... بعد از پر کردن فرم ها و مدارک مورد نیاز و تح.یل پروپزال و ... نامه ای برای بنیاد از اون سازمان زده میشه و بصورت مهروموم (همون چسب و منگنه!!!) که ما آقای فلانی را با موضوع تحقیقاتی فلان میخواهیم لطفا مساعدت فرمائید ... حالا این نامه را میتونند با پیک بفرستند که رسما یه ماه طول میکشه ... میتونید هم خودتون دستی ببرید که خودشون هم توصیشون همینه ... حالا با این پاکت که حاوی نامه و پروپزال و سایر کدارک هست میرید بنیاد و بعد از ثبت نامه در دبیرخانه برای شما تشکیل پرونده میدند و بعدا خودشون (میگن 2 هفته بعد )برای اون سازمان یه نامه میزنند و عملا تاریخ شروع فعالیت شما زده میشود
    حالا فکر کن این پروسه میخواست برعکس بشه!!!! ... بازم توصیه میکنم به پروسه از بنیاد به سازمان اصلا فکر نکن ....
    حالا 2 تا سوال
    1- اگر اون سازمان پروژه منو قبول کنه گفتی نامه ای میزنه از اون سازمان واسه بنیاد؟ منظورت حتما بنیاد ملی نخبگانه.حالا اگه پروژه من مورد قبول سازمان باشه ولی من شرایط قانون بنیاد نخبگان واسه نخبگی نداشته باشم چی میشه؟ آیا پرونده واسم تشکیل میدن؟
    2-لیست سازمان هایی که میگی از کجا میتونم پیدا کنم؟

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط borok نمایش پست ها
    1) جدیداً بعضی ها میگن دیگه کسری پایان نامه ملغی شده ، البته از اولش هم خیلی از رشته ها رو نمیگرفت .
    هر چند که مهم هم نیست شما اگر سازمانی که با موضوع شما حال کنه رو اگر پیدا کنید میتونید به عنوان پیشنهاد موضوعی شبیه پایان نامتون رو به عنوان پروژه پیشنهاد بدید و در حقیقت همون پایان نامتون رو ارئه بدید و حتی کسری بیشتری هم بگیرید ولی نگید پایان نامم بوده !!!
    2) بله یکی از مراکز مورد نظر بنیاد قرار گاه خاتم هست با قرب مرکز در شهرک غرب تماس بگیرید و با معاونت اداری مالی صحبت کنید (یا هر بخشی که اپراتور گفت)
    البته همه این بحث ها منوط به اینه که شما رشتتون و زمینه کاریتون به دردشون بخوره
    هر سازمانی میتونه باشه؟ فرقی نمیکنه؟ منظورم این که آیا بنیاد ملی نخبگان نیروهای مسلح آیا سازمان های مشخصی رو قبول داره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)