صفحه 106 از 1141 نخستنخست ... 656969798991001011021031041051061071081091101111121131141151161562066061106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,051 تا 1,060 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط iniran نمایش پست ها
    سلام
    من با درجه ی کارشناسی ارشد دنبال سربازی هیات علمی در یکی از دانشگاهها هستم.
    آیا اگر در حین این سربازی پذیرش از خارج بگیریم میزارن بریم؟
    البته توی قوانینش نوشته که اگر دکتری داخل قبول شید، بورس میشید ولی اجازه ی تحصیل تو خارج رو ندارید،
    میخواستم ببینیم آیا دوستان راهی برای دور زدن این قانون سراغ ندارند؟
    آیا عضوت در بنیاد ملی نخبگان تاثیری در این فرآیند ندارد؟(من شرایط سرباز نخبگی را هم دارم)
    متشکرم
    کسی در این مورد اطلاع دقیق داره که آیا امریه سرباز هیات علمی اجازه تحصیل خارج رو نداره؟ قانون مشخصی در ایم زمینه وجود داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    حالا 2 تا سوال
    1- اگر اون سازمان پروژه منو قبول کنه گفتی نامه ای میزنه از اون سازمان واسه بنیاد؟ منظورت حتما بنیاد ملی نخبگانه.حالا اگه پروژه من مورد قبول سازمان باشه ولی من شرایط قانون بنیاد نخبگان واسه نخبگی نداشته باشم چی میشه؟ آیا پرونده واسم تشکیل میدن؟
    2-لیست سازمان هایی که میگی از کجا میتونم پیدا کنم؟
    دوست عزیز پیشنهادم اینه حد اقل پست های قبلی منو بخونید... کامل توضیح دادم
    1) کسری خدمت با خدمت نخبگان فرق داره
    کسری خدمت شرط خاصی نمیخواد ولی بیشتر سازمان ها مدرک ارشد میخواند .... شما به فراخور هر موضوع میتونید 4 ماه 5 ماه یا بیشتر کسری بگیرید
    اما خدمت نخبگی یعنی شما نخبه با یه پروژه 10 ماه و دوره آموزشی 45 روزه کلا معاف میشید و کارت میگیرید
    2) لیست رو لا اقل 3 بار، فقط من آپلود کردم در صفحات پیشین لطفا جستجو کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط borok نمایش پست ها
    دوست عزیز منم ارشد هستم و برای خاتم اعزام 8/1 اقدام کردم ..... شما رشتتون و شهرتون چیه و کجاست ؟!
    عمران تبريز خوندم و خودم هم از تبريزم. هنوز دفترچه نفرستادم و شايد تا اواخر مهر ميفرستم كه احتمالا بزنن 1/10

هر سازمانی میتونه باشه؟ فرقی نمیکنه؟ منظورم این که آیا بنیاد ملی نخبگان نیروهای مسلح آیا سازمان های مشخصی رو قبول داره؟
    مسلماً وقتی میگم لیست وجود داره یعنی نهادهای نظامی خاص ..... اما پراکندگی خوبی دارند

نقل قول نوشته اصلی توسط fbaceh نمایش پست ها
    عمران تبريز خوندم و خودم هم از تبريزم. هنوز دفترچه نفرستادم و شايد تا اواخر مهر ميفرستم كه احتمالا بزنن 1/10
    شما تقریبا هفته دیگه بفرستی 1/10 هستید(95 درصد الان هم بفرستی 1/10 هستی). اگر حالش رو داشته باشی با برگه سبزت بیایی تهران پیشنهادم شرکت سپاسد است که پروزه های بسیار زیاد و مهم از جمله مترو ، پل و سد و حتی عسلویه دارند یه پروژه سد هم جدیدا تو لرستان شروع کردند
    اگر هم نخواستی که به نمایندگی قرارگاه در تبریز مراجعه کن مسلما اونجا هم پروژه های فراوانی دارند معمولا قرارگاه رشته های برق و مکانیک و صنایع و عمران رو زیاد میخواد
    فقط توجه کن دو ماه مونده به اعزام باید مدارک رو بدی مثلا این شرکتی که من رفتم گفت تا 25 مرداد ما لیستمون رو برای 1/8 میبندیم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fbaceh نمایش پست ها
    خب دیگه مشکلی نیس،عمران خوراک قرارگاه خاتم هستش،سر دست میبرنت،بسیجی فعال هم داری؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Entezaar نمایش پست ها
    خب دیگه مشکلی نیس،عمران خوراک قرارگاه خاتم هستش،سر دست میبرنت،بسیجی فعال هم داری؟
    بله كارت بسيجي فعال هم دارم....حتماً بايد به تهران بيام يا اينكه از همين تبريز هم ميشه اقدام كرد؟؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : امريه خاتم الانبيا

نقل قول نوشته اصلی توسط tetraxz نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز.من هم مثل شما تا زماني كه برگ سفيدم نيومده بود استرس داشتم.اما همه كسايي كه ميشناختم و واسه امريه خاتم اقدام كرده بودن همشون جذب شدن.اصلا نگران نباش خاتم انقد پروژه داره كه هرچي سرباز بگيره بازم جا داره.تو پروژه ما 9 تا سرباز دارن.
    سلام مجدد،مهندس من هم ک دوره تکمیلی رو رفتم باید موهام رو بزنم و برم پادگان ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق قدرت- دانشگاه تهران

مال همه ی دانشگاه ها، تو سایت msrt.ir دنبال قوانین سربازی بگردید، متاسفانه گویا نمیشه اینجا فایل اتچ کرد.

یه سوال داشتم اگه سرباز هیات علمی بشی اجازه تحصیل تو خارج ندارید؟؟؟؟؟؟ این قانون مال کجاست؟ میشه لینکشو بزارید؟
    پیام نور؟ دانشگاه آزاد؟ سراسری؟

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

پیش فرض پاسخ : امريه خاتم الانبيا

نقل قول نوشته اصلی توسط Entezaar نمایش پست ها
    سلام مجدد،مهندس من هم ک دوره تکمیلی رو رفتم باید موهام رو بزنم و برم پادگان ؟
    دوست من، معمولا برای چند روز اول خیلی به موها کاری ندارند در سپاه. ضمن اینکه چون شما دوره تکمیلی رو گذرونده ای، فقط باید نامه مربوطه رو به پادگان آموزشی تحویل بدهی و بعد تشریف ببری منزل
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)