صفحه 109 از 1141 نخستنخست ... 959991001011021031041051061071081091101111121131141151161171181191592096091109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,081 تا 1,090 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط fbaceh نمایش پست ها
    مهندس اينكه شما ميگين روال جديده؟؟اون روالي كه بچه ها قبلا ميگفتن اين بود كه همون برگي كه بعنوان برگه سبز به ما دادن كه توش نمره بود ، رو ميبري پادگان و همه چي تمومه...اينكه شما ميگي بايد بري گرداني كه دوره تكميلي رو توش گذروندي و يه برگه بگيري ديگه چيه؟؟!!
    دوستمون درست میگه،من دقیقأ یادمه ک توی دوره ب ما گفتن ک این فقط ی گواهیه ک بهتون میدیم و برگ سبزتون نیس،برگ سبز رو وقتی مکان اعزامتون معلوم شد بیاید گردان تا بهتون بگیم چکار کنید

Junior Member

حقوق امریه قرارگا ه چقدره ؟ کسی میدونه؟

Junior Member

سلام برای امریه قرارگاه اقدام کردم از کجا باید بپرسم که با امریه ام موافقت شده ؟ آیا مکانش رو هم میگن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr575 نمایش پست ها
    سلام برای امریه قرارگاه اقدام کردم از کجا باید بپرسم که با امریه ام موافقت شده ؟ آیا مکانش رو هم میگن؟
    سلام
    دوست عزیز شرمنده ، اقدام کردید اما مکانش رو نمیدونید ؟!
    قرب مرکز قرارگاه خاتم الانبیا (ص) در تهران سمت شهرک غرب است تو خیابان فلامک میشه ، نمیدونم شما تهرانی هستید یا نه ؟
    به هرحال برای اینکه مطمئن بشید باید از قرب یا شرکتی که اقدام کردید سوال کنید که اسمتون رد شده یا نه ؟ قرب مرکز جواب نمیده ، حداقل برای من که اینطور بود!
    در ضمن اگر اعزام 1/8 هستید ، اگر تو برگه سفیدتون خاتمی یزد زده یعنی ok شده ، این دوره آموزشی اونجا هست
    یا علی

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr575 نمایش پست ها
    حقوق امریه قرارگا ه چقدره ؟ کسی میدونه؟
    والله روایات زیاده !!!!
    یکی از دوستان تو چند پست قبل فرمودند 130 تومن
    اما روایاتی هم خوانده شده که مبالغ کلان و نجومی همچون 300 تومن در آن یاد شده البته از تواتر زیادی برخوردار نیست ! حالا نمیدونم این مبلغ به تحصیلات یا نوع قرب و شرکت بستگی داره یا نه ؟

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

یه سوال البته ببخشید جوابش شاید بدیهی باشه
    امریه فقط به شرکت های دولتی ربط داره یا شرکت های خصوصی و نیمه خصوصی هم ربط داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    یه سوال البته ببخشید جوابش شاید بدیهی باشه
    امریه فقط به شرکت های دولتی ربط داره یا شرکت های خصوصی و نیمه خصوصی هم ربط داره؟
    فقط دولتی !!!!!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : امريه خاتم الانبيا

نقل قول نوشته اصلی توسط Entezaar نمایش پست ها
    سلام آقا،ن من هم همون برگه رو دارم ک توش نمره ام رو زده ولی فردا میخوام برم لشگر بپرسم برگه دیگه ای باید ببرم یا همین رو،
    سلام مهندس.چی شد رفتی پرسیدی؟ چی گفتن؟ چیکارباید بکنیم!!!!

Junior Member

نوشته اصلی توسط fbaceh
    مهندس اينكه شما ميگين روال جديده؟؟اون روالي كه بچه ها قبلا ميگفتن اين بود كه همون برگي كه بعنوان برگه سبز به ما دادن كه توش نمره بود ، رو ميبري پادگان و همه چي تمومه...اينكه شما ميگي بايد بري گرداني كه دوره تكميلي رو توش گذروندي و يه برگه بگيري ديگه چيه؟؟!!

مهندس من اعزام 91.6.1 هستم و همه اين مراحل رو طي كردم.واسه امريه هم از پارسال كلي اين ور اون ور رفتم و با روال كارشون آشنا هستم.اون برگه كه از گردان به شما دادن برگه آموزش دوره تكميليه بسيجه.اون برگه رو با برگه اعزامت كه از پليس+10 گرفتي ميبري گرداني كه توش آموزش ديدي بهت يه برگه ميدن به اسم برگه كفايت آموزش.بقيه مراحل رو هم تو پست قبلي توضيح دادم.داداش چون خود منم قبل از اينكه امريه بگيرم و اعزام بشم همه اين سوالات ذهنمو مخدوش كرده بود واسه همين همه تجربياتمو نوشتم تا دوستان استفاده كنن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tetraxz نمایش پست ها
    نوشته اصلی توسط fbaceh

مهندس من اعزام 91.6.1 هستم و همه اين مراحل رو طي كردم.واسه امريه هم از پارسال كلي اين ور اون ور رفتم و با روال كارشون آشنا هستم.اون برگه كه از گردان به شما دادن برگه آموزش دوره تكميليه بسيجه.اون برگه رو با برگه اعزامت كه از پليس+10 گرفتي ميبري گرداني كه توش آموزش ديدي بهت يه برگه ميدن به اسم برگه كفايت آموزش.بقيه مراحل رو هم تو پست قبلي توضيح دادم.داداش چون خود منم قبل از اينكه امريه بگيرم و اعزام بشم همه اين سوالات ذهنمو مخدوش كرده بود واسه همين همه تجربياتمو نوشتم تا دوستان استفاده كنن
    مهندس جان ممنون از راهنماييهات...راستي يه پيغام خصوصي هم گذاشتم كه اگه وقت كردي جواب بده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)