صفحه 1091 از 1141 نخستنخست ... 915919911041108110821083108410851086108710881089109010911092109310941095109610971098109911001101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,901 تا 10,910 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط Spook نمایش پست ها
    تو سامانه سخا برام زده جذب کلی و جهرم محل آموزشی ، یه بار میگن دیگه همینه و یه بارم میگن هنوز اصلش ثبت نشده و این الکیه!
    آقا برای من تو سامانه سخا زده شده مرکز آموزش : شهدای نظام وظیفه نزاجا افسریه (امریه دار) .. مثل این که برای شما اشتباهی پیش اومده .. به آقای خانی تو شرکت گاز یه زنگ بزن ایشالله که درست میشه ..

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط srj1200 نمایش پست ها
    آقا برای من تو سامانه سخا زده شده مرکز آموزش : شهدای نظام وظیفه نزاجا افسریه (امریه دار) .. مثل این که برای شما اشتباهی پیش اومده .. به آقای خانی تو شرکت گاز یه زنگ بزن ایشالله که درست میشه ..
    آره زنگ زدم گفتند درستش میکنن تا فردا و اگر درست نشد شنبه زنگ بزنم!
    انشاالله که درست میشه!

Junior Member

من هم انرژی اتمی و هم پژوهشگاه نفت پذیرش شدم. امروز رفتم سامانه نظام وظیفه دیدم برام پادگان و زده شهدای نظام وظیفه نزاجا (امریه دار). ولی نزده کجا امریه قبول شدم . از کجا بفهمم کدوم یکیشونو قبول شدم؟

Junior Member

سلام به همگی
    دوستانی که برا امریه خاتم پذیرفته شدن ، خاستم یک راهنمایی در مورد اینکه چه جور پذیرفته شدن توضیح بدن . اینکه آیا حتما باید آشنا داشته باشی و یا بسیجی فعال و سایر شرایطی که دوستان میگن .
    خواهشا شمایی که پذیرفته شدید توضیح بدید چه مراحلی رو طی کردین و چه شرایطی داشتید؟
    من فارغ التحصیل کارشناسی مهندسی برق دانشگاه شبانه دولتی هستم با معدل 16/5 - بسیجی هم فقط عادی رو دارم . اگر داخل سایت ثبت نام کنم کافیه ؟
    دوستان ازتون خواهش میکنم یک راهنمایی بفرمایید.

نقل قول نوشته اصلی توسط amir7373 نمایش پست ها
    سلام به همگی
    دوستانی که برا امریه خاتم پذیرفته شدن ، خاستم یک راهنمایی در مورد اینکه چه جور پذیرفته شدن توضیح بدن . اینکه آیا حتما باید آشنا داشته باشی و یا بسیجی فعال و سایر شرایطی که دوستان میگن .
    خواهشا شمایی که پذیرفته شدید توضیح بدید چه مراحلی رو طی کردین و چه شرایطی داشتید؟
    من فارغ التحصیل کارشناسی مهندسی برق دانشگاه شبانه دولتی هستم با معدل 16/5 - بسیجی هم فقط عادی رو دارم . اگر داخل سایت ثبت نام کنم کافیه ؟
    دوستان ازتون خواهش میکنم یک راهنمایی بفرمایید.
    سلام امیر عزیز شما تنها چیزی که لازم داری شش ماه بسیج عادی است تا بتونی جذب خاتم بشی و اگر هم فعالی داشته باشی که چه بهتر چون جذب خاتم شدن خوبیش اینه که اولا ۲۱ ماه خدمت و بعد میتونی کسری هم بگیری که اگه فعال باشی بدردت میخوره.
    در مورد ثبت نام هم باید حتما تو سایت ثبت نام کنی.
    حالا اگه تو شهرتون قرار گاه خاتم موسسه داشته باشه که داخل شهر پروژه داشته باشه حتما برو و بپرس که اگه بشه تو همون شهر خودتون سربازی بگذرونی و الی اگه فقط بسنده به سایت ثبت نام کنی از جاهای دیگه بهت زنگ میزنن که ما شما میخواهیم.
    برای ثبت نام هم برو تو سایت جذب سرباز خاتم و آنجا شرایط معدل براساس دانشگاهی که فارغ التحصیل شدی نوشته که میتونی جذب خاتم بشی یا نه و نکته آخر اگه فعال باشی میتونی با نیم نمره کمتر از اونی که تو سایت هست جذب بشی مثلا اگه خاتم معدل ۱۷ میخواد و شما معدلت ۱۶.۵ هست اگه فعال باشی میتونی ثبت نام کنی.

Junior Member

کسی اطلاعی نداره؟

Junior Member

سلام دوستان احتمالش هست که امریه های یه سازمان آموزشیت دو جا بیفته مثلا مال من یه جا هست مال دوستم یه جای دیگه؟کسی هست اینجا ارتباطات باشه امریش؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط sahhaf نمایش پست ها
    من هم انرژی اتمی و هم پژوهشگاه نفت پذیرش شدم. امروز رفتم سامانه نظام وظیفه دیدم برام پادگان و زده شهدای نظام وظیفه نزاجا (امریه دار). ولی نزده کجا امریه قبول شدم . از کجا بفهمم کدوم یکیشونو قبول شدم؟
    اگه زده 01 یعنی امریه نفتت اوکی شده
    امریه انرژی اتمی میوفتن پدافند هوایی سمنان

Junior Member

آقا اونایی که وزارت نیرو هستن کجا افتاده آموزشیشون؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yakuzaturk نمایش پست ها
    آقا اونایی که وزارت نیرو هستن کجا افتاده آموزشیشون؟
    اگه کسی میدونه لطفا جواب بده خواهشا؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)