صفحه 1100 از 1141 نخستنخست ... 10060010001050109010911092109310941095109610971098109911001101110211031104110511061107110811091110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,991 تا 11,000 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

[QUOTE=Rentorgo;2597575][QUOTE=Ragnarl0thbrok;2597569]من امریه قرارگاه خاتم هستم تو سایت برام نوشته جذبی ولی تو برگه سفید برام امریه نزده و پادگان هم زده شهدای کرمانشاه ولی قرارگاه باهام تماس گرفتن گفتن توجهی به اون نکن و خودتو به خاتمی یزد معرفی کن[/QUOTE

توي سايتvazifeh.police قسمت خدمات الكترونيكي با ش.شناسنامه و كد سخا توي برگه اعزام برو توي پرتال ت قسمت وظيفه عمومي استعلام رو بزن چند تا نوار مياد بالا- امريه و جذب رو بزن اگه قسمت سازمان زده جذب الكترونيكي يني بعنوان نيروي سپاه افتادي و نه امريه/ اگه زدن ستاد كل احتمالا امريه ت اوكيه توجه ب پرانتز و امريه دار نكن[/

داداش همه مایی که امریه قرارگاه خاتمو گرفتیم همین مشکل برامون پیش اومده نگران نباش امریه ات اوکی شده طبق پیامکی که برات اومده عمل کن خودشون اونجا برامون درستش میکنن

Junior Member

آقا من تو سامانه امریه وزارت نیرو ثبت نام کرده بودم ولی امروز دوباره میخوام برم داخل سامانه میگه رمز نامعتبر است..در حالیکه همه چی درسته!!!
    کسی این مشکلو نداره؟

[QUOTE=m0hamad73;2597638][QUOTE=Rentorgo;2597575]
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ragnarl0thbrok نمایش پست ها
    من امریه قرارگاه خاتم هستم تو سایت برام نوشته جذبی ولی تو برگه سفید برام امریه نزده و پادگان هم زده شهدای کرمانشاه ولی قرارگاه باهام تماس گرفتن گفتن توجهی به اون نکن و خودتو به خاتمی یزد معرفی کن[/QUOTE

توي سايتvazifeh.police قسمت خدمات الكترونيكي با ش.شناسنامه و كد سخا توي برگه اعزام برو توي پرتال ت قسمت وظيفه عمومي استعلام رو بزن چند تا نوار مياد بالا- امريه و جذب رو بزن اگه قسمت سازمان زده جذب الكترونيكي يني بعنوان نيروي سپاه افتادي و نه امريه/ اگه زدن ستاد كل احتمالا امريه ت اوكيه توجه ب پرانتز و امريه دار نكن[/

داداش همه مایی که امریه قرارگاه خاتمو گرفتیم همین مشکل برامون پیش اومده نگران نباش امریه ات اوکی شده طبق پیامکی که برات اومده عمل کن خودشون اونجا برامون درستش میکنن
    انشالله داداش

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط APP26 نمایش پست ها
    آقا من تو سامانه امریه وزارت نیرو ثبت نام کرده بودم ولی امروز دوباره میخوام برم داخل سامانه میگه رمز نامعتبر است..در حالیکه همه چی درسته!!!
    کسی این مشکلو نداره؟
    زنگ بزن پشتیبانیش رمز جدید میده مشکلتو حل میکنه.

Junior Member

دوستان امريه وزارت نيرو اعزام١/١٢ اگه جايي غير از ارتش خورده و امريه دار ننوشته امريه تون ب مشكل بر خورده. مث من. از طريق خانم ارمات پيگير باشين و بايد برين حوضه نظام وظيفه ميدان سپاه تهران

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Rentorgo نمایش پست ها
    دوستان امريه وزارت نيرو اعزام١/١٢ اگه جايي غير از ارتش خورده و امريه دار ننوشته امريه تون ب مشكل بر خورده. مث من. از طريق خانم ارمات پيگير باشين و بايد برين حوضه نظام وظيفه ميدان سپاه تهران������
    آقا اسم این خانم رو میشه تلفظ کنی؟ خخخ انگلیسی بنویس تلفظشو بفهمم دمت گرم

سلام دوستان
    کسی از شرایط پادگان شهید مدرس کرج اطلاع داره؟
    گوشی ببرم؟
    ساعت استراحت و ...؟
    ممنون

Junior Member

بچه ها چطور میشه با قرارگاه خاتم الانبیا در تماس بود؟ شماره هرچی میزنم کسی برنمیداره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanzereshk نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی از شرایط پادگان شهید مدرس کرج اطلاع داره؟
    گوشی ببرم؟
    ساعت استراحت و ...؟
    ممنون
    میگن خیلی خوبه به خصوص غذاهاش
    گوشی اینا که هیچ پادگانی نمیتونی ببری فقط میتونی تحویل بدی که هروقت مرخصی دادن بگیری

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hichkas9 نمایش پست ها
    بچه ها چطور میشه با قرارگاه خاتم الانبیا در تماس بود؟ شماره هرچی میزنم کسی برنمیداره
    چون اکثر بچه ها ی امریه پادگان اموزشیو اشتباه براشون ثبت کردن دیگه تماس هیچ کسیو جواب نمیدن چون سوال همشون تکراریه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)