صفحه 1108 از 1141 نخستنخست ... 10860810081058109810991100110111021103110411051106110711081109111011111112111311141115111611171118 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,071 تا 11,080 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط saeidvarmaz نمایش پست ها
    سلام دوستان، من واسه امریه اردیبهشت وزارت نیرو تایید موقت شدم، اما واسه گزینش هنوز منو نخواستن، از دوستانی کسی اعزامی اردیبهشت وزارت نیرو هست که واسه گزینش بهش زنگ زده باشن، ممنون میشم جواب بدین.
    کمی حوصله بخرج بده زنگ میزنن من برای اسفند ماه اقدام کرده بودم و فک کنم یه هفته قبل اعزامم رفتم مصاحبه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yakuzaturk نمایش پست ها
    سلام دوستانی که وزارت نیرو امریع هستن چقدر حقوق میگیرن؟
    366 برای خوراک که هر ارگانی امریه باشی باید بدن
    44 برای پوشاک که بازم هرارگانی امریه باشی باید بدن
    یه هزینه مسکن هم هست که اگر فاصله محل سکونتت از محل خدمتت بیشتر از 35 کیلومتر باشه باید بدن.یکی از دوستانم که امریه وزارت نیرو تو کرمان بود بهش 150 میدادن بعضی وقتا نمیدن بعضی وقتا بیشتر میدن بعضی وقتا هم خودشون یه جایی برای خواب برات پیدا میکنن.
    سر هم این دوستم که وزارت نیرو امریه بود 735 تومن ماهیانه میگرفت.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pouya12345 نمایش پست ها
    متشکرم از پاسختون پس اینکه توی سایت سخا امریه و جذبی واسم ثبت نشده الزاما به معنی اینکه امریم جورنشده نیست درسته؟
    آره هنوز زوده واسه اینکه ثبت کنن معمولا یه هفته قبل اعزام ثبت میکنن

Junior Member

دوستان سلام..امریه ها وزارت نفت اعزامی شهریور 98 کسی جایابی شده؟

سلام.
    برای اطلاع از اینکه قرارگاه خاتم چگونه افراد را به کار گیری میکنه چیکار باید کرد؟؟ با قرب مرکز باید در ارتباط بود یا قرب به کارگیرنده؟؟ و اینکه حقوقشون چطوره؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط babrfun نمایش پست ها
    کمی حوصله بخرج بده زنگ میزنن من برای اسفند ماه اقدام کرده بودم و فک کنم یه هفته قبل اعزامم رفتم مصاحبه.
    ممنونم دوست عزیز که پاسخ دادین، من پیام های قبلی شما رو که نگاه می کردم، انگار 6 بهمن رفتین واسه گزینش، و امروز 7 فروردین میشه و هنوز با من تماسی نگرفتن، فکر می کنم باید تا 15 فروردین اسامی رو باید واسه نظام وظیفه بفرستن، وگرنه کد یکی از ارگان های نظامی رو می خورم و امریه کنسل میشه، شماچطور متوجه تایید نهایی شدین؟ واستون پیامک اومد؟چه تاریخی تایید نهایی رو اطلاع رسانی کردن؟ممنون میشم راهنماییم کنید.

Junior Member

سلام دوستان، من واسه امریه اردیبهشت وزارت نیرو تایید موقت شدم، اما واسه گزینش هنوز منو نخواستن، از دوستانی کسی اعزامی اردیبهشت وزارت نیرو هست که واسه گزینش بهش زنگ زده باشن، ممنون میشم جواب بدین.
    سلام.من قبل عید رفتم واسه مصاحبه.تاریخ دقيقش یادم نیست.شاید یکی دوهفته قبل عید.ولی هنوز از نتیجه اطلاع ندارم

نقل قول نوشته اصلی توسط Live_skyy نمایش پست ها
    سلام.من قبل عید رفتم واسه مصاحبه.تاریخ دقيقش یادم نیست.شاید یکی دوهفته قبل عید.ولی هنوز از نتیجه اطلاع ندارم
    ممنون دوست عزیز، شما واسه کجا پذیرفته شدین؟شما تهران رفتین گزینش؟ مدارک رو هم تحویل دادین؟

Junior Member

ممنون دوست عزیز، شما واسه کجا پذیرفته شدین؟شما تهران رفتین گزینش؟ مدارک رو هم تحویل دادین؟
    واسه مصاحبه رفتم برق منطقه ای فارس.بله اول مدارک رو تحويل دادم.یک هفته بعد رفتم واسه مصاحبه.
    ویرایش توسط Live_skyy : March 27th, 2019 در ساعت 08:55 PM

Junior Member

ممنونم دوست عزیز که پاسخ دادین، من پیام های قبلی شما رو که نگاه می کردم، انگار 6 بهمن رفتین واسه گزینش، و امروز 7 فروردین میشه و هنوز با من تماسی نگرفتن، فکر می کنم باید تا 15 فروردین اسامی رو باید واسه نظام وظیفه بفرستن، وگرنه کد یکی از ارگان های نظامی رو می خورم و امریه کنسل میشه، شماچطور متوجه تایید نهایی شدین؟ واستون پیامک اومد؟چه تاریخی تایید نهایی رو اطلاع رسانی کردن؟ممنون میشم راهنماییم کنید.
    اگه پیامک تایید موقت برات اومده که حتما زنگ میزنن برا گزینش بری میخوای خیالت راجت بشه به آرمات مسئول امریه وزارت نیرو یه زنگ بزن.
    الان که گفتی 6 بهمن برای گزینش بهم زنگ زدن یه هفته بعدش رفتم مصاحبه یه هفته بعدش هم نتیجش رو بهم گفتن فک کنم میشد 20 بهمن یادم نیست دقیق.منتها برای من جایه دیگه ای زودتر درخواست امریه ام رو فرستاده بود متاسفانه وزارت نیرو نرفتم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)