صفحه 111 از 1141 نخستنخست ... 11611011021031041051061071081091101111121131141151161171181191201211612116111111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,101 تا 1,110 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

سلام دوستان

به من گفتن واسه امریه شدن باید تاریخ اعزامت بخوره دی من کی دفترچه رو باید پست کنم که دی بشه تاریخ اعزام ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط asdf1368asdf نمایش پست ها
    سلام دوستان

به من گفتن واسه امریه شدن باید تاریخ اعزامت بخوره دی من کی دفترچه رو باید پست کنم که دی بشه تاریخ اعزام ؟
    اگه تا اواخر مهر بفرستي ميوفته دي...منم ميخوام تا يه هفته ديگه بفرستم كه بزنن دي ماه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    .MSc of Electronic Eng. -Shahid Beheshti Univ

با سلام خدمت دوستان عزیز

آیا اگر امریه ارگان هایی مثل سازمان انرژی اتمی ایران و وزارت نفت را بگیریم و امریه مان را شروع کنیم و بعدا در حین امریه دانشگاه برای مقطع بالاتر قبول شویم نامه ی ترخیصی را برایمان صادر می کنند؟؟یا امریه مثل ارگان های نظامی این امتیاز رو قائل نمی شن؟؟؟!!!!

مورد دوم اینکه برای شروع کارهای مربوط گرفتن امریه باید چه کار هایی انجام داد؟؟
    مثلا برای وزارت نفت میخوایم اقدام کنیم باید از کجا شروع کنیم؟؟تاریخ اعزام را چه کسی باید تعیین کند؟؟مثلا من میخوام اول اردیبهشت تاریخ اعزامم باشه باید خودم کاری انجام بدم یا مثلا 1 تا 10 آبان که ثبت نام وزارت نفت هست خودشون که نوشتن اعزام 1 اردیبهشت کافیه؟؟برای امریه باید دفترچه سربازی از طریق پلیس +10 را بفرستیم؟؟؟من تازه از دانشگاه فارغ التحصیل شدم و اصلا در مورد این تاریخ های اعزام و فرستادن دفترچه چیزی نمیدونم.لطفا راهنمایی کنید

Junior Member

من در تاریخ 1391.06.19 دفترچه ارسال کردم تاریخ اعزام برای من 1391.08.01 بنا به درخواست دستگاه مربوطه جهت پذیرش امریه اینجانب تاریخ اعزام خود را یک بار به 1391.10.01 تمدیدکردم و جهت پیگیری کار های امریه همون روز المثنی برگ اعزام که داخله برگه قید شده بود تاریخ اعزام شما 10.01می باشد به دستگاه فوق الذکر تحویل دادم
    حالا امروزه که تاریخ 1391.07.08می باشد دو برگ سبز برای من ارسال شده که یکی به تاریخ صدور 06.20 و تاریخ اعزام 08.01
    (درخواست تمدید 06.21)و دیگری تاریخ صدور 06.25و تاریخ اعزام 10.01می باشد
    حالا دوستان دو سوال برای من پیش اومده اینکه ؟
    1-ایا تاریخ ازام من همون اول دیماه است یا ابان ماه (ببخشید اگه سوالم کمی ابتداییه به هر حال یقین بهتر از شکه)اگه اول دیماه باشد دلیل ارسال اون یکی برگه چیه میباشد
    2-جهت ارسال مدارک برای امریه برای مشمولینی که درخواست تمدید داده بودند ایا مدارک تمدید نیز باید ضمیمه میشده یا خیر
    از دوستان عاجزانه تقا ضا مندم به من کمک کنند.
    پیشاپیش از پاسخ شما متشکرم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gooda نمایش پست ها
    من در تاریخ 1391.06.19 دفترچه ارسال کردم تاریخ اعزام برای من 1391.08.01 بنا به درخواست دستگاه مربوطه جهت پذیرش امریه اینجانب تاریخ اعزام خود را یک بار به 1391.10.01 تمدیدکردم و جهت پیگیری کار های امریه همون روز المثنی برگ اعزام که داخله برگه قید شده بود تاریخ اعزام شما 10.01می باشد به دستگاه فوق الذکر تحویل دادم
    حالا امروزه که تاریخ 1391.07.08می باشد دو برگ سبز برای من ارسال شده که یکی به تاریخ صدور 06.20 و تاریخ اعزام 08.01
    (درخواست تمدید 06.21)و دیگری تاریخ صدور 06.25و تاریخ اعزام 10.01می باشد
    حالا دوستان دو سوال برای من پیش اومده اینکه ؟
    1-ایا تاریخ ازام من همون اول دیماه است یا ابان ماه (ببخشید اگه سوالم کمی ابتداییه به هر حال یقین بهتر از شکه)اگه اول دیماه باشد دلیل ارسال اون یکی برگه چیه میباشد
    2-جهت ارسال مدارک برای امریه برای مشمولینی که درخواست تمدید داده بودند ایا مدارک تمدید نیز باید ضمیمه میشده یا خیر
    از دوستان عاجزانه تقا ضا مندم به من کمک کنند.
    پیشاپیش از پاسخ شما متشکرم
    مسلماً اوني كه براي 1 دي هست ملاكه....براي من هم وقتي كه ليسانسمو تموم كرده بودم زده بودن 1/8 كه وقتي ارشد قبول شدم ديگه شامل معافيت تحصيلي شدم طبيعتاً...ولي هر ماه يه برگه سبز كه 3 ماه اضافه هم روش درج ميشد ميومد در خونمون!!! در كارهاي اداري همچين مشكلاتي پيش مياد زياد جدي نگير ...

نقل قول نوشته اصلی توسط fbaceh نمایش پست ها
    اگه تا اواخر مهر بفرستي ميوفته دي...منم ميخوام تا يه هفته ديگه بفرستم كه بزنن دي ماه
    امکانش هست اگه امروز یا فردا دفترچه رو پست کنیم بیافتیم واسه آبان ؟

Junior Member

والا چي بگم؟به نظر من خيلي بعيده...تا آبان 8-9 روز بيشتر نمونده

Junior Member

ببین دوست عزیز این سوال بار ها قبلا پرسیده شده
    از زمانی که پلیس 10+دفترچه میفرستی تا 25 روز از اولین اعزام وقت باقی مانده باشد میشه اولین اعزام
    اگه کمتر باشد میشه اعزام بعدی
    مثال خود من 06.19فرستادم تا 08.01میشه تقریبا 40روز یقینا این میشه تاریخ اعزام من که همیتن طور شد به زور درخواست تمدید دادم تا قبول شد بشه 10.01
    واگه من تاریخ 07.20 می فرستادم چون بازه 25 روزه تا اعزام 08.01 کمتر میشد تاریخ اعزام من میشد 10.01

نقل قول نوشته اصلی توسط gooda نمایش پست ها
    دوستان اگه اطلاعی دارند در مورد سوال دوم کمکم کنند
    دوست عزیز من متوجه نگرانی شما نمیشم ...بدلیل اینکه دلیلی پیدا نمیکنم !!!
    شما درخواست تعویق دادید و به هر دلیلی باهاش موافقت شده و مطمئنا یه پرینت هم ازش گرفتید !!! دیگه اینجا ماجرا تموم میشه !
    اینکه دو برگه هم اومده که اصلا مهم نیست ... من یادمه با لیسانس اعزام 1/12 بودم و 6 ماه قبلش یعنی مهر دانشگاه قبول شده بودم تو بهار سال بعد (فاصله رو داشته باش !!!) برام دوباره برگه سبز با غیبت اومد ، رفتم میدان سپاه برام درست کردند حالا تو برگه سبز الانم (اعزام با فوق لیسانس ) زده یکبار تمدید (یعنی غیبت نکرده رو پاک کرده تمدید زده!! )
    مخلص کلام ... کاملا اتفاق افتاده طبیعی است و شما اعزام 1/10 هستی !

در مورد سوال دوم هم
    همون برگه سبزی رو بده که توش زده 1/10 البته توی سوابق، خودش زده یکبار تمدید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    .MSc of Electronic Eng. -Shahid Beheshti Univ

با سلام خدمت دوستان عزیز

آیا اگر امریه ارگان هایی مثل سازمان انرژی اتمی ایران و وزارت نفت را بگیریم و امریه مان را شروع کنیم و بعدا در حین امریه دانشگاه برای مقطع بالاتر قبول شویم نامه ی ترخیصی را برایمان صادر می کنند؟؟یا امریه مثل ارگان های نظامی این امتیاز رو قائل نمی شن؟؟؟!!!!

مورد دوم اینکه برای شروع کارهای مربوط گرفتن امریه باید چه کار هایی انجام داد؟؟
    مثلا برای وزارت نفت میخوایم اقدام کنیم باید از کجا شروع کنیم؟؟تاریخ اعزام را چه کسی باید تعیین کند؟؟مثلا من میخوام اول اردیبهشت تاریخ اعزامم باشه باید خودم کاری انجام بدم یا مثلا 1 تا 10 آبان که ثبت نام وزارت نفت هست خودشون که نوشتن اعزام 1 اردیبهشت کافیه؟؟برای امریه باید دفترچه سربازی از طریق پلیس +10 را بفرستیم؟؟؟من تازه از دانشگاه فارغ التحصیل شدم و اصلا در مورد این تاریخ های اعزام و فرستادن دفترچه چیزی نمیدونم.لطفا راهنمایی کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)