صفحه 112 از 1141 نخستنخست ... 12621021031041051061071081091101111121131141151161171181191201211221622126121112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,111 تا 1,120 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط جلالی نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز

آیا اگر امریه ارگان هایی مثل سازمان انرژی اتمی ایران و وزارت نفت را بگیریم و امریه مان را شروع کنیم و بعدا در حین امریه دانشگاه برای مقطع بالاتر قبول شویم نامه ی ترخیصی را برایمان صادر می کنند؟؟یا امریه مثل ارگان های نظامی این امتیاز رو قائل نمی شن؟؟؟!!!!

مورد دوم اینکه برای شروع کارهای مربوط گرفتن امریه باید چه کار هایی انجام داد؟؟
    مثلا برای وزارت نفت میخوایم اقدام کنیم باید از کجا شروع کنیم؟؟تاریخ اعزام را چه کسی باید تعیین کند؟؟مثلا من میخوام اول اردیبهشت تاریخ اعزامم باشه باید خودم کاری انجام بدم یا مثلا 1 تا 10 آبان که ثبت نام وزارت نفت هست خودشون که نوشتن اعزام 1 اردیبهشت کافیه؟؟برای امریه باید دفترچه سربازی از طریق پلیس +10 را بفرستیم؟؟؟من تازه از دانشگاه فارغ التحصیل شدم و اصلا در مورد این تاریخ های اعزام و فرستادن دفترچه چیزی نمیدونم.لطفا راهنمایی کنید

1) معمولا امریه ای ها مشکلی با ادامه تحصیل ندارند اما از بچه ها شنیدم (راست و دروغش پای راوی) فقط یکبار میشه از امریه استفاده کرد یعنی دوباره بخوای بقیه خدمت رو انجام بدی به سر جای قبلیت (امریت) بر نمیگردی .... حالا شاید انرژی اتمی شرایطش فرق کنه
    2) در مورد شرکت نفت شما فعلا در صورتیکه شرایط ثبت رو داری با همون برگه معرفی به نظام وظیفه که از دانشگاه صادر شده در mop ثبت نام کن ....15 روز بعد از پایان ثبت نام نتایج اعلا میشه و با کد رهگیریت متوجه میشی ... اگر اوکی شده بود از 15 بهمن تقربا دیگه پست کنی 1/2/92 میفتی ....... خودشون میگن در چه زمانی چه مدرکی بیاری ... دیگه تموم شد اون دوران که الان میفرستادی و 6 ماه دیگه اعزام میشدی !!!
    بازم عرض میکنم برای شرکت نفت در قدم اول فقط اینترنتی اقدام میکنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط borok نمایش پست ها
    1) معمولا امریه ای ها مشکلی با ادامه تحصیل ندارند اما از بچه ها شنیدم (راست و دروغش پای راوی) فقط یکبار میشه از امریه استفاده کرد یعنی دوباره بخوای بقیه خدمت رو انجام بدی به سر جای قبلیت (امریت) بر نمیگردی .... حالا شاید انرژی اتمی شرایطش فرق کنه
    2) در مورد شرکت نفت شما فعلا در صورتیکه شرایط ثبت رو داری با همون برگه معرفی به نظام وظیفه که از دانشگاه صادر شده در mop ثبت نام کن ....15 روز بعد از پایان ثبت نام نتایج اعلا میشه و با کد رهگیریت متوجه میشی ... اگر اوکی شده بود از 15 بهمن تقربا دیگه پست کنی 1/2/92 میفتی ....... خودشون میگن در چه زمانی چه مدرکی بیاری ... دیگه تموم شد اون دوران که الان میفرستادی و 6 ماه دیگه اعزام میشدی !!!
    بازم عرض میکنم برای شرکت نفت در قدم اول فقط اینترنتی اقدام میکنید
    يه سوال هم من در اين مورد دارم . تو سايت وزارت نفت زده كه ثبت نام اعزاميهاي 1/10 از 1 تا 10 تير ماه همان سال خواهد بود...حالا مشكل اينجاست كه من اگه امروز دفترچه بفرستم ميزنن 1 دي...حالا كي ثبت نام كنم نميدونم؟؟!!

Junior Member

سلام
    دوستانی که امریه قرارگاه هستند بعد از آموزشی تا چه مدتی وقت داریم که خودمون رو به قرارگاه معرفی کنیم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fbaceh نمایش پست ها
    يه سوال هم من در اين مورد دارم . تو سايت وزارت نفت زده كه ثبت نام اعزاميهاي 1/10 از 1 تا 10 تير ماه همان سال خواهد بود...حالا مشكل اينجاست كه من اگه امروز دفترچه بفرستم ميزنن 1 دي...حالا كي ثبت نام كنم نميدونم؟؟!!
    خوب اگه شما قصدتون اینه که دی ماه اعزام بشین باید قید امریه وزارت نفتو بزنین چون زمان ثبت نام برای اعزامهای دی،تیر ماه بوده.ولی اگه می خواین شانستونو برای امریه نفت امتحان کنین باید دست نگه دارینو دفترچه پست نکنین.بعد تو فراخوان آبان ماه وزارت نفت برای امریه ثبت نام کنین بعد اگر تا 20 ام یا 25 ام آبان که نتایج اومد جزئ قبول شده ها بودید وازتون خواستن در زمان بعدی که اعلام کردن برگ سبز اعزامتونو بهشون تحویل بدین باید طوری دفترچه رو پست کنین که اعزامتون اردیبهشت سال بعد بخوره و برگه سبزشو تحویل اونا بدید.چون فراخوان آبان ماه وزارت نفت برای اعزامی های اردیبهشته

Junior Member

با سلام دوست عزیز زیاد رو امریه شرکت نفت حساب باز نکن. من خودم مهندسی مواد خوندم با معدل 17 ثبت نام کردم 1 شهریور اما پذیرفته نشدم. تقریباً 18 یا 19 شهریور جواب ها رو زدن. دنبال جاهای دیگه هم بودماما نشدن دیگه منم دفترچه رو 25 شهریور ارسال کردم و تاریخ اعزام 1 آبان خوردم و میرم میگذره. شرکت نفتم 1- سهمیش کمه و تعداد شرکت کنندگان زیاد. 2- من خودم یکی از دوستام با معدل 14 خورده ای پارتی خوبی داشت گرفتنش بدون اینکه بتونه ثبت نام کنه رو سایت. منظور رو امریه شرکت نفت زیاد دلتون رو خوش نکنید. اگه می خوایین امریه بگرین بفکره جاهای دیگه هم باشین. مثلاً خاتم الانبیا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Space Eng., SBU

سلام

در مورد بحثی که یکی دو ماه پیش در مورد امریه دانشگاه پیش اومد:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post863957

و اینکه جواب قطعی نمیدادن، خب الان رسیدم به همون 2 هفته مونده به آخر آموزشی! و امریه‌ها رو توی پادگان اعلام کردن که خوشبختانه ok شده. تا جایی که دیدم بچه های امریه‌ دانشگاه که توی گروهان ما هستن ( من جمله 7-8 نفر از دانشگاه خودمون ) همه ok شده.

جهت اطلاع رسانی بود.

Junior Member

سلام دوستان
    1. برای رشته اقتصاد گرایش نظری کدوم سازمانها واسه امریه برم؟
    2. من گواهی کفایت از آموزشی از سپاه دارم و گفتن اگر سپاه بیفتی آموزشی نداری و 4 ماه هم بجز آموزشی کسری خدمت دارم حالا سوالم اینه که ما که مدارک رو پست میکنیم تا برگه سبز بیاد چطور متوجه بشیم و کاری کنیم که سپاه بیفتیم؟
    3. اگه ارگان خوبی واسه امریه قبول کنه برم حاضرم از کسریم بزنم!!!

ممنون میشم پاسخ بدید دوستان با تجربه

Junior Member

سلام دوستان
    لطفا از دوستان باتجربه یکی بهم جواب بده
    من برای امریه نوسازی مدارس اقدام کردم که حدود بیست روز پیش از نوسازی بهم زنگ زدن که امریت قبول شده، حالا امروز من برگ سفیدمو از پلیس +10 گرفتم سازمان بکار گیرنده رو زده ستاد فرماندهی کل سپاه، سوالم اینه که تو برگ سفید نباید اسم نوسازی رو میزدن؟ در ضمن میدونم که نوسازی زیر نظر سپاه هستش و آموزش سربازای امریه رو میفرسته برای سپاه
    یه سوال دیگه هم داشتم اینکه ایا از دوستان کسی امریه نوسازی مدارس گرفته؟ و اینکه آیا میدونین آموزشی سربازای امریه نوسازی رو به کدوم پادگان سپاه میزنن؟
    ممنون میشم جواب بدین

ممنون میشم اگه جواب بدین
    ویرایش توسط daniyal_arj : October 7th, 2012 در ساعت 04:44 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_oroomy نمایش پست ها
    من چون سرباز معلم هستم....لازم دیدم یه توضیح کلی در مورد این قضیه بدم...شاید به درد دوستان بخوره....فراخان ثبت نام برا سرباز معلم اواسط بهمن ماه هستش و اون موقع شروع به ثبت نام میکنن...اینکه شما بتونید امریه بگیرید بستگی داره به لیسانس و ارشد بودنت و محل خدمت و کارت بسیج و معدل....منطقه ما دو نفر فوق لیسانس بیشتر شرکت نکرده بودن و بدون هیچ گونه رقابتی ما انتخاب شدیم...ولی برا لیسانس متقاضی زیاد بود و امتیاز بندی شد.....در بعضی شهرستانها حتی متقاضیه ارشد هم زیاده و بر اساس امتیاز بندی هستش که توضیح دادم...اعزام سرباز معلم کلا تیر ماه هستش و شما اگر اردیبهشت هم باشید..تیر اعزام خواهید شد و این مسئله با نظام وظیفه هماهنگ شده و غیبت محسوب نمیشه....برا ما محل آموزش ارشد شهید مدرس کرج و لیسانس و فوق دیپلم نیشابور مشهد بود...اینکه شما به شهرستان محل خدمتون بفتید یا نه...بستگی داره محل خدمت شما به رشته شما نیاز داره یا نه؟........شما در هفته 3 یا 4 روز کلاس خواهید داشت...اینکه 3 یا 4 روز باشه....بستگی به رشتتون و محل خدمتتون و مدیر مدرسه بستگی داره و اصلا قابل پیش بینی نیست....معمولا سرباز رو مدارس سطح پایین اعزام میکنن(که البته مهم نیست)....اینکه تابستون بیکار خواهید بود یا حال میکنید بستگی به محل خدمت داره...در بعضی مناطق دوستان منو مجبور کرده بودن تو اداره آموزش و پرورش کار کن...ولی معمولا کار نمیکنن و آزادن....سال دوم شما حق التدریس هستین...کارت شما هم اینکه کی بدن باز بستگی به محل خدمت داره...یه جا مثلا دوست من گرفته..یه جا دیگه مثلا گیر میدن و تا خرداد نگر میدارن...اگر از خود مسئول جذب سرباز معلم سوال کنید که جوابای سربالا به شما میدن...مثلا میگن هر روز باید تو مدرسه باشید نه 3 یا 4 روز...آموزش و پرورش برا سرباز معلم تاریخ اعزام اسفند و اردیبهشت و تیر و شهریور رو قبول میکنه...در کل سرباز معلمی خیلی به شانس مرتبطه....چون آموزش و پرورش اداره هردمبیلیه...حقوق حق التدریس هم در سال دوم حدود 370 تومن برا فوق لیسانس در میاد البته اگه 24 ساعت موظفی داشته باشید (ساعتی 3800 تومن و 96 ساعت موظفی در ماه).....چیزی دیگه به ذهنم نمیرسه...دوستان اگه سوالی دارن میتونم به طور کامل توضیح بدم....یه مطلب دیگه..شما مرداد که آموزشیتون تمام شد...حدود 10 روز آموزش نحوه تدریس خواهید داشت

سلام
    رشته کارشناسی اقتصاد گرایش نظری هم میتونه بعنوان سرباز معلم انتخاب بشه؟؟؟
    امیدی هست یا اصلا این رشته به آموزش پرورش نمیخوره؟

Junior Member

سلام دوستانی ک پذیرش سپاه رو گرفته اند و آموزشی رو سپاه افتادن و دوره تکمیلی رو طی کردن توجه کنند:طی نامه شماره۱۱/۳/۱۹۷۳۵۱مورخ۹۱/۵/۲۳و نامه۱۱۱/۳/۲۰۵۰۰۴مورخ۹۱/۶/۹با هماهنگی با تمامی مراکز آموزش دهنده سپاه سربازانی ک دوره تکمیلی بسیج رو سپری کردن با در دست داشتن مدارک زیر-۱اصل کارت دوره مقدماتی بسیج-۲اصل کارت دوره تکمیلی بسیجب محل پادگان مراجعه کنند و دیگر نیازی ب مراجعه ب سپاه مراکز استان ها نمیباشدبا امضای علی اصغر امینی معاون تربیت و آموزش لشکر۱۴امام حسین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)