صفحه 1133 از 1141 نخستنخست ... 133633103310831123112411251126112711281129113011311132113311341135113611371138113911401141 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,321 تا 11,330 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

امریه آموزش و پرورش چگونه است؟

نقل قول نوشته اصلی توسط apadana3 نمایش پست ها
    برای من هنوز چیزی نوشته نشده، یعنی امریم اکی نشده ؟
    یا ممکنه دیرتر تو سیستم ثبت بشه؟
    ممکنه دیرتر ثبت بشه، من اعزام یک اردیبهشت بودم، واسم 21 فروردین ثبت شد

دوستان من دیروز برای امریه سازمان بازرسی کل کشور ثبت نام کردم، کسی میدونه نتیجه رو تا کی اعلام می کنند؟

سلام کسی تایید نهایی وزارت نیرو براش اومده برا امریه ??

سلام دوستان محل اموزشی اعزامی های شهریور تو سامانه سخا نظام وظیفه مشخص شده

نقل قول نوشته اصلی توسط boofekoor499 نمایش پست ها
    سلام دوستان محل اموزشی اعزامی های شهریور تو سامانه سخا نظام وظیفه مشخص شده
    مشخص نشده هنوز تو سامانه رفتم چیزی نزده پلیس ده هم رفتم گفت هنوز شهریور رو اعلام نکردن

سلام
    ببخشید کسی هس امریه سپانیر گرفته باشه یه توضیح بده در موردش و نحوه گرفتن امریه سپانیر

Junior Member

سلام...اگه کسی سریع جوابمو بده خداخیرش بده.
    من در اداره ای الان تو مرحله ی گزینش هستم و منتظرم زنگ بزنن برای مصاحبه.
    آیا برای اداره دیگری اقدام کنم یا اینی در تو گزینشم حل خواهد شد؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi74t نمایش پست ها
    سلام...اگه کسی سریع جوابمو بده خداخیرش بده.
    من در اداره ای الان تو مرحله ی گزینش هستم و منتظرم زنگ بزنن برای مصاحبه.
    آیا برای اداره دیگری اقدام کنم یا اینی در تو گزینشم حل خواهد شد؟؟؟؟
    ببین معمولا اگه مشکل خاصی نباشه اوکی میشه ایشالا برات ولی بنظرم برا اونم اقدام کن نهایتش اگه رفتی اینجا قبول شدی تو گزینش برو اونو انصراف بده

Junior Member

سلام

نمیدونم کسی اطلاع داره یا نه ، ولی من فوق لیسانس دارم و پروژه کسری هم دارم ، آیا ممکنه که این پادگان بیفتم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط HAMMMED نمایش پست ها
    سلام آقا بابک گل
    شما از جمله افرادی هستید که با پست هایی که در این تایپیک به اشتراک گذاشتید خیلی به من و دوستانم کمک کردید.
    سپاسگزارم از محبت تان و از فرصتی که برای مشورت دادن به دیگران میگذارید بی نهایت ممنونم ...

من سوال کردم از دوستانم که این دوره را گذرانده اند، برای حضور 2 دی ساعت 7 صبح پادگان شهید مدرس کرج اینطور به من توضیح دادند:

برای افرادی که دوره آموزش تکمیلی را دارند بایستی به موهاشون کلمه کوتاه اطلاق بشه، و خیلی ایراد نمیگیرن" (چون که یک هفته بیشتر در پادگان نیستند.)

برای باقی بچه ها که دوره کفایت از آموزش ندارند به احتمال زیاد بایستی موهای خودشون رو با نمره ۴ کوتاه کنند. (البته موارد زیادی بوده که دوستان میگن، در حد کوتاه کردن بوده و مافوق ایراد نگرفته، ممکن هم هست اگر موها کوتاه نباشه یک مقداری بچه ها رو اذیت کنند مثلا مثل مرخصی ندادن آخر هفته برای بچه های بومی (تهران و کرج)، و ندادن مرخصی میان دوره برای عزیزان شهرستانی" خیلی سخت نگیرید!!! 45 روز مثل برق و باد میگذره ...)

- اگر هم کم و کسری داشتید میتونید از خود پادگان تامین کنید یا اینکه خانواده دوستان و آشنایان براتون تامین کنند، و از فرصت مرخصی هم میشه استفاده کرد.
    (روز 2 دی با خودتون وسایل زیادی نیارید، هرآنچه نیاز هست رو بیارید، کوله و ساک تون رو سنگین نکنید.)

نظر شخصی من این هست که روز چهارشنبه با ظاهری آراسته و موهای کوتاه در پادگان حاضر بشیم. (اینطور بهتره تا اینکه خدایی نکرده به شخصیت خودمون بی احترامی بشه!)

به من گفتند چهارشنبه 2 دی وضعیت شما را مشخص میکنند، در خصوص تحویل دادن لباس و استحقاق سرباز، و این احتمال هست به شما مرخصی داده بشه برای سایز کردن لباس و ... و حضور مجدد در شنبه 5 دی ماه ساعت 7 صبح

دوره این بچه ها (کسانی که دوره کفایت از آموزش ندارند.) شامل 45 روز آموزش و درس های نظیر مهارت تیراندازی، صف جمع و احترامات، مخابرات، تربیت بدنی، حفاظت اطلاعات، جنگ افزار و جنگ نوین، سلاح شناسی، عقیدتی، امداد و بهداشت، تاکتیک و رزم انفرادی، پدافند عامل و غیرعامل، ایمنی و قانون و ... میشود.

گروهان بچه های سپاه خاتم جداست، و یه جورایی تافته جدا بافته هستند. خیلی سخت گیری نمیکنند و در کل بالاخره آموزشی است سختی خودش رو داره، و فرقی نیست دکتر باشیم یا بیسواد بایستی این دوره را همگی بگذرونیم ... بعد از 45 روز آموزش دوره یک هفته ای (مربوط به قرارگاه و شامل یک سری کلاس های مهندسی و ... شروع میشه، و در آخر گواهی حضور در این دوره اهداء میشه.)

درباره پادگان شهید مدرس، یک پادگان شیک و با کلاس (اگر تجربه دیدن پادگان های مختلف را داشته باشید این موضوع را به سرعت متوجه خواهید شد.) رو در نظر بگیرید.
    این پادگان، آموزشگاه تربیت پاسدار، افسر وظیفه، و سربازان تحصیل کرده (بنیاد نخبگان، امریه دار، معلم و استاد وظیفه و ...) میباشد.
    (بین سربازها و دانشگاهی ها به هتل مدرس معروف هست.)

این پادگان در ورودی شهر کرج، جنب شهرک خاتم الانبیا و پارک جهان نما هست، مسیرش خیلی سر راست هست، نگران پیدا کردن آدرس نباشید.

مدارک زیر را حتما به همراه داشته باشید:

اصل شناسنامه و کارت ملی به علاوه کپی آنها
    اصل برگ اعزام سفید (احتمال زیاد فردا و پس فردا میارن درب منزل)
    اصل گواهی تکمیلی 45 روزه بسیج (دوستانی سوال کردند که ما از شهرستان میایم تاییدیه بگیریم برای دوره 45 روزه بسیج، به ما که نگفتند ولی چون از شهرستان تشریف میارید با خودتون تاییدیه بیارید از سپاه استان محل سکونت، که دچار مشکل نشید.)
    اگر عکس پرسنلی دارید، حتما همراه داشته باشید.

برای دوستان دارای برگه کفایت تکمیلی بسیج:
    آوردن مقداری پول نقد و وسایل شخصی مورد نیاز برای یک هفته (بچه های دارای کفایت از آموزش 45 روزه) ضروری است.

موفق باشید
    23 آذر 94

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)