صفحه 114 از 1141 نخستنخست ... 14641041051061071081091101111121131141151161171181191201211221231241642146141114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,131 تا 1,140 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط Entezaar نمایش پست ها
    سلام،واسه خودمم یک ساعت پیش اومد،ولی واسه من جالبه ک چرا محل حضور من رو آدرس پادگان رو نوشته،شما رو نوشته 1/8کجا باشی؟
    سلام مهندس.داخل فرم شماره1 قسمت 6(نوع درخواست)دوتا گزینه داره اولیش اعزام بصورت گروهی( که یعنی میری حوزه نظام وظیفه وبابقیه سربازا میری پادگان) و دومیش اعزام بصورت انفرادی(که یعنی شخص بایدخودش بره پادگان) !!!!!
    که فکرکنم شماگزینه دومو انتخاب کردی.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fbaceh نمایش پست ها
    سلام.ببخشيد ما اگه مثلاً امروز دفترچه رو تحويل پليس +10 بديم، ميتونيم 3-4 روز بعد بريم اونجا و تاريخ اعزام رو ازشون بپرسيم؟؟چون براي كارهاي امريه تاريخ اعزام ميخوان
    سلام مهندس.آره 2روز بعدشم میتونی بری بگیری. میتونی شماره تلفنشونو بگیری وزنگ بزنی شماره ملیتو بگی تابهت بگن چه تاریخی اعزامی.

Junior Member

سلام.ببخشيد ما اگه مثلاً امروز دفترچه رو تحويل پليس 10 بديم، ميتونيم 3-4 روز بعد بريم اونجا و تاريخ اعزام رو ازشون بپرسيم؟؟چون براي كارهاي امريه تاريخ اعزام ميخوان
    سلام شما هر موقع بفرستید 48ساعت بعدش میتونید المثنی برگه سفیدتون رو از پلیس10 بگیرید،ولی شما مگه همون آقایی نبودید ک گفتید از سازمان نوسازی مدارس امریه گرفته؟

Junior Member

دوستان من سه شنبه تهران گزینش دارم اگه کسی این مرحله رو سپری کرده راهنماییم کنه.

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Eng, safety and environmental

سلام به همه
    اگر درخواست امریه مثلا وزارت نفت بدیم، و باهاش موافقت نشه، باز هم میتونیم از یک سال معافیت تحصیلی فارغ التحصیلی استفاده کنیم؟ به عبارت دیگر اگه با امریه موافقت نشه میتونم تا یکسال اپلای کنم یا مستقیم اعزام میشم به خدمت نظامی؟
    ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza90 نمایش پست ها
    سلام به همهاگر درخواست امریه مثلا وزارت نفت بدیم، و باهاش موافقت نشه، باز هم میتونیم از یک سال معافیت تحصیلی فارغ التحصیلی استفاده کنیم؟ به عبارت دیگر اگه با امریه موافقت نشه میتونم تا یکسال اپلای کنم یا مستقیم اعزام میشم به خدمت نظامی؟ممنونم
    سلام شما تا زمانی ک دفترجه نظام وظیفه رو پست نکردی و تاریخ اعزامت مشخص نشده میتونی از فرصت یک ساله فارغ التحصیلیت استفاده کنی،اینطور ک من متوجه شدم واسه ثبت نام وزارت نفت قبل از ارسال مدارکت هم میتونی نام نویسی کنی ولی اصلأ مطمئن نیستم،من خودم ک واسه امریه قرارگاه رفتم بهم گفتند ک نامه فارغ التحصیلی و برگ سبزت باید حتمأ باشه

سلام شما تا زمانی ک دفترجه نظام وظیفه رو پست نکردی و تاریخ اعزامت مشخص نشده میتونی از فرصت یک ساله فارغ التحصیلیت استفاده کنی،اینطور ک من متوجه شدم واسه ثبت نام وزارت نفت قبل از ارسال مدارکت هم میتونی نام نویسی کنی ولی اصلأ مطمئن نیستم،من خودم ک واسه امریه قرارگاه رفتم بهم گفتند ک نامه فارغ التحصیلی و برگ سبزت باید حتمأ باشه
    در تکمیل صحبت دوست عزیزمون
    باید عرض کنم شرکت نفت قانون خودش رو داره ! با توجه به اینکه شما 6 ماه قبل باید ثبت نام کنی و عملا طبق شرایط کنونی (اعزام خیلی زوده) امکان داشتن برگه سبز وجود نداره شما فقط با همون برگه معرفی نظام وظیفه که موقع فارغ التحصیلی بهتون دادند و اسکنش کردی ثبت نام میکنی و ان شاالله بعد از قبولی در زمان مناسب برگه سبزتون رومیدید و بقیه ماجرا
    اما از تجربیات خودم بخوام خدمتتون بگم اینکه زیاد زیاد به امریه شرکت نفت دل نبندید و اگر اولویت پایین هستید زیاد زیاد روش امیدوار نباشید
    اما خوبیش اینه که زود جواب رو اعلام میکنه 15 -20 روز بعد از ثبت نام

Junior Member

الان متوجه شدم،بنده شما رو با jafarshاشتباه گرفتم،شما انشاالله واسه قرارگاه اقدام کن ک با رشته ات هم خوانی داره فقط دیگه همین روزهاس ک باید بری دنبال کارها و تحویل مدارکت ب یکی از قرب ها
    دقيقاً ميدونيد تا چندم اين ماه بايد مداركو بدم؟؟چون تسويه حسابم از دانشگاه تموم نشده و احتمالاً تا بيستم دفترچه ميفرستم و تا 22يا 23 مهر برگه المثني از پليس +10 ميگيرم و ميدم به قرب...مشكلي كه نداره؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jafarsh نمایش پست ها
    سلام مهندس.آره 2روز بعدشم میتونی بری بگیری. میتونی شماره تلفنشونو بگیری وزنگ بزنی شماره ملیتو بگی تابهت بگن چه تاریخی اعزامی.
    مگه براي تكميل مدارك براي امريه نياز به خود برگه‌اي كه توش تاريخ اعزام نوشته نيست؟؟

Junior Member

Talking پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

دقيقاً ميدونيد تا چندم اين ماه بايد مداركو بدم؟؟چون تسويه حسابم از دانشگاه تموم نشده و احتمالاً تا بيستم دفترچه ميفرستم و تا 22يا 23 مهر برگه المثني از پليس 10 ميگيرم و ميدم به قرب...مشكلي كه نداره؟؟
    سلام من خودم هفدهم مرداد دفترچه رو فرستادم و تا اول شهریور مدارکم رو تحویل قرب دادم،ولی شما از همین فردا اقدام کن ک ببینی کدوم قربها بهت نیاز دارند ک خودش پروسه حدودأ یک هفته ای هستش،ولی با توجه ب رشته ات ک عمرانه فکر نمیکنم مشکل خاصی باشه،من چندتا شماره از قربهای مختلف رو دارم ک تا فردا واست میزارم ک انشاالله کارت زودتر راه بیفته
    ویرایش توسط Entezaar : October 7th, 2012 در ساعت 12:18 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)