صفحه 115 از 1141 نخستنخست ... 15651051061071081091101111121131141151161171181191201211221231241251652156151115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,141 تا 1,150 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

با سلام به همگی بالاخره جواب امریم اومد برای جهاد کشاورزی درست شد تاریخ اعزامم اول آبان ماه است و مرکز شهید هاشمی نژاد نیشابور برا آموزشی افتادم دوستان کسی از اونجا خبر داره که اوضاش چطوریه؟

Junior Member shahab4466 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TU Bergakademie Freiberg

نقل قول نوشته اصلی توسط momo_lavish نمایش پست ها
    با سلام به همگی بالاخره جواب امریم اومد برای جهاد کشاورزی درست شد تاریخ اعزامم اول آبان ماه است و مرکز شهید هاشمی نژاد نیشابور برا آموزشی افتادم دوستان کسی از اونجا خبر داره که اوضاش چطوریه؟
    آقا منم اینجا افتادم، 1آبان، لیسانس صنایع

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Entezaar نمایش پست ها
    سلام،واسه خودمم یک ساعت پیش اومد،ولی واسه من جالبه ک چرا محل حضور من رو آدرس پادگان رو نوشته،شما رو نوشته 1/8کجا باشی؟
    برا منو نوشته نظام وظیفه شهر خودمون، ببخشین شما مدرکتون کارشناسی ارشده؟

Junior Member

مدارکی ک بهت گفتم رو سپاه استان شما هم گفت ببرید خاتمی یزد؟
    نه همون روال قدیم رو بهم توضیح داد یعنی گفت برگ سبز رو ببرم برا اونا تا اونا یه برگه دیگه با عنوان کفایت از اموزش به من بدن!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط momo_lavish نمایش پست ها
    سلام بابت امریه تبریک میگم
    شما از کجا مطمئن شدین که امریتون قبول شده؟ از خود اداره ای که براش تقاضا داده بودین یا از نظام وظیفه؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dadas نمایش پست ها
    نه همون روال قدیم رو بهم توضیح داد یعنی گفت برگ سبز رو ببرم برا اونا تا اونا یه برگه دیگه با عنوان کفایت از اموزش به من بدن!
    پس چرا ب من اینطور گفتن،اون شماره نامه ها رو نشون دادی؟حالا گفت چ مدارکی ببر سپاه استان؟

Junior Member

کسی از دوستان میدونه که وضعیت امریه بودن چه زمانی تو سیستم نظام وظیفه ثبت میشه؟ چون من امروز از نظام وظیفه پرسیدم گفتن که در تاریخ 2/7/91 به اسم من امریه ثبت شده ولی گفتن که جاشو ننوشته (یکی از دوستام که سال قبل امریه گرفته بود میگفت حدود یه هفته قبل از روز اعزام تو سیستم نظام وظیفه میاد) یه سوال دیگه هم داشتم اینکه آیا لازمه که موقع مراجعه به مرکز آموزشی (که برا من خاتمی یزده) با خودمون نامه ای مبنی بر امریه بودن از اداره متبوع همراه داشته باشیم یا خود اونا از وضعیت امریه بودن ما آگاهن؟ ممنون

Junior Member

پس چرا ب من اینطور گفتن،اون شماره نامه ها رو نشون دادی؟حالا گفت چ مدارکی ببر سپاه استان؟
    به نظر من چون این بخشنامه یه مقدار جدیده هنوز همه جا فراگیر نشده، مسئولش گفت که کارنامه ای که گردان محل آموزش برام صادر کرده رو ببرم برا اونا تا برام برگه کفایت از آموزش بدن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dadas نمایش پست ها
    کسی از دوستان میدونه که وضعیت امریه بودن چه زمانی تو سیستم نظام وظیفه ثبت میشه؟ چون من امروز از نظام وظیفه پرسیدم گفتن که در تاریخ 2/7/91 به اسم من امریه ثبت شده ولی گفتن که جاشو ننوشته (یکی از دوستام که سال قبل امریه گرفته بود میگفت حدود یه هفته قبل از روز اعزام تو سیستم نظام وظیفه میاد) یه سوال دیگه هم داشتم اینکه آیا لازمه که موقع مراجعه به مرکز آموزشی (که برا من خاتمی یزده) با خودمون نامه ای مبنی بر امریه بودن از اداره متبوع همراه داشته باشیم یا خود اونا از وضعیت امریه بودن ما آگاهن؟ ممنون
    سلام،من هم قبلأ پرسیدم گفتن توی نظام وظیفه وضعیتت مشخصه ولی مراجعه ک کردم گفت معلوم نیستش!از لحاظ نامه هم نیازی نیستش اگر امریه جور شده باشه خودشون میفرستنمون همون سازمان،شما هم توکل کن ب خدا،ان شاالله اوکی شده

Junior Member

سلام دوستان ، من پرس و جو کردم که شرط گرفتن امریه چیه گفتند جدای از پارتی ، معافیت از رزم و نداشتن سابقه خدمتی شرط قانونی گرفتن امریه هست ، من 20 روز قبلا دوره آموزشی رو تو ارتش گذرونده ام اما هنگام پست دفترچه سابقه خدمت رو ذکر نکردم که بتونم امریه بگیرم ، خداروشکر معاف از رزم شدم اما برگه سبزم که اومده زده 20 روز خدمت در ارتش ... تمام برنامه هام به هم ریخته ، میتونم کاری بکنم که این 20 روز حذف بشه و امریه بگیرم ؟ راهی هست ؟ تو سپاه هم یک آشنا دارم ، حداقل اگر امریه نشد میتونم با وجود سابقه 20 روزه آموزشی در ارتش از سپاه پذیرش بگیرم تا حداقل در شهر خودم بیوفتم ؟ ساعت کاری پادگان های سپاه ساعت چند تا چند هست ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)