صفحه 116 از 1141 نخستنخست ... 16661061071081091101111121131141151161171181191201211221231241251261662166161116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,151 تا 1,160 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط Entezaar نمایش پست ها
    سلام من خودم هفدهم مرداد دفترچه رو فرستادم و تا اول شهریور مدارکم رو تحویل قرب دادم،ولی شما از همین فردا اقدام کن ک ببینی کدوم قربها بهت نیاز دارند ک خودش پروسه حدودأ یک هفته ای هستش،ولی با توجه ب رشته ات ک عمرانه فکر نمیکنم مشکل خاصی باشه،من چندتا شماره از قربهای مختلف رو دارم ک تا فردا واست میزارم ک انشاالله کارت زودتر راه بیفته
    من امروز ظهر که به سایت سر زدم شماره هایی که شما دوست گرامی گذاشته بودینو مشاهده کردم ولی نمیدونم به چه دلیلی الان اون پست حذف شده!اگه محبت کنین مجدد اونارو بزارین و یا از طریق پیغام خصوصی بگین ممنون میشم.در ضمن من هیچ گونه سابقه بسیجی ندارم ولی فوق عمران خوندمو ساکن خراسانم.اصلا احتمال داره که قرارگاه خاتم برای امریه چراغ سبز نشون بده بهم؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud197 نمایش پست ها
    من امروز ظهر که به سایت سر زدم شماره هایی که شما دوست گرامی گذاشته بودینو مشاهده کردم ولی نمیدونم به چه دلیلی الان اون پست حذف شده!اگه محبت کنین مجدد اونارو بزارین و یا از طریق پیغام خصوصی بگین ممنون میشم.در ضمن من هیچ گونه سابقه بسیجی ندارم ولی فوق عمران خوندمو ساکن خراسانم.اصلا احتمال داره که قرارگاه خاتم برای امریه چراغ سبز نشون بده بهم؟!
    سلام،ب صورت خصوصی واست میفرستم،همونجا واست کامل توضیح میدم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Entezaar نمایش پست ها
    سلام،ب صورت خصوصی واست میفرستم،همونجا واست کامل توضیح میدم
    آقا بي زحمت براي منم بفرست...خيلي ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط apply37 نمایش پست ها
    سلام دوستان ، من پرس و جو کردم که شرط گرفتن امریه چیه گفتند جدای از پارتی ، معافیت از رزم و نداشتن سابقه خدمتی شرط قانونی گرفتن امریه هست ، من 20 روز قبلا دوره آموزشی رو تو ارتش گذرونده ام اما هنگام پست دفترچه سابقه خدمت رو ذکر نکردم که بتونم امریه بگیرم ، خداروشکر معاف از رزم شدم اما برگه سبزم که اومده زده 20 روز خدمت در ارتش ... تمام برنامه هام به هم ریخته ، میتونم کاری بکنم که این 20 روز حذف بشه و امریه بگیرم ؟ راهی هست ؟ تو سپاه هم یک آشنا دارم ، حداقل اگر امریه نشد میتونم با وجود سابقه 20 روزه آموزشی در ارتش از سپاه پذیرش بگیرم تا حداقل در شهر خودم بیوفتم ؟ ساعت کاری پادگان های سپاه ساعت چند تا چند هست ؟
    کسی نیست بتونه کمک و راهنمایی کنه ؟ تمام برنامه هام به خاطر 20 روز سابقه خدمت ریخته به هم ... ، به جای اینکه امریه بگیرم 2 سال باید برم شهر دیگه ای خدمت کنم ...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fbaceh نمایش پست ها
    آقا بي زحمت براي منم بفرست...خيلي ممنون
    سلام من هرکار کردم نتونستم پیام خصوصی بفرستم،ایمیلهاتون رو بگید تا بفرستم به میلتون

با سلام . كسي از دوستان خبر داره واسه مصاحبه امريه جهاد كشاورزي چه سوال هايي ميپرسن ؟

سلام
    ببخشید دوستان اگه سوالم تکراریه یک مقدار از صفحات رو خوندم ولی جواب کاملی پیدا نکردم خواهشن جواب بدید
    من میخوام برای ستاد مشترک ارتش امریه بگیرم، امروز برگه سفیدم اومد و پادگان نیروی انتظامی مالک اشتر اراک افتادم (دوهفته دیگه اول آبان اعزامم)
    پدرم رفته پرسیده بهش گفتن آموزشیش رو بره بعدش میتونه امریه بگیره ولی میترسم اطلاعات نادرست باشه
    1-بنظرتون قبل از اعزامم که 2 هفته دیگه باشه اقدام کنم برای امریه؟ باید برم خودم رو اونجایی که می خوام امریه بگیرم معرفی کنم کاره دیگه ای که نداره؟؟
    2-الان من نیروی انتظامی افتادم ولی میخوام برای ارتش خدمت کنم مشکلی پیش نمیاد؟
    3- با توجه به اینکه ستاد مشترک خودش یه محل نظامیه خدمتم به خاطر امریه 24 ماه میشه یا همون 21 ماه میمونه؟
    ممنون میشم جواب بدید
    رشتم کامپیوتره و پدرمم نظامی خیلی امید داشتم آموزشی تهران شهر خودمون بیافتم ولی نمیدونم چرا نشد

Junior Member

سلام.
    من امروز دفترچه رو از طريق پليس +10 فرستادم...با توجه به اينكه براي گرفتن امريه برگ سبز رو نياز دارم ميتونم اين هفته 5شنبه يا نهايتاً شنبه هفته بعد يه المثني بگيرم؟؟اون كارمو راه ميدازه؟؟
    اميدوارم بخاطر اين موضوع به مشكل نخورم. چون قرارگاه خاتم گفته ما حداكثر تا 23/7 مدارك رو جمع ميكنيم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fbaceh نمایش پست ها
    سلام.من امروز دفترچه رو از طريق پليس +10 فرستادم...با توجه به اينكه براي گرفتن امريه برگ سبز رو نياز دارم ميتونم اين هفته 5شنبه يا نهايتاً شنبه هفته بعد يه المثني بگيرم؟؟اون كارمو راه ميدازه؟؟اميدوارم بخاطر اين موضوع به مشكل نخورم. چون قرارگاه خاتم گفته ما حداكثر تا 23/7 مدارك رو جمع ميكنيم
    سلام،شما هر موقع دفترچه رو پست کنی 48ساعت بعدش میتونی بری المثنی رو بگیری،در مورد تاریخش هم سعی کن تا همون زمانی ک بهت گفتن واسشون مدارک رو کامل ببری ک عذر نیارن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط javadsajad نمایش پست ها
    سلامببخشید دوستان اگه سوالم تکراریه یک مقدار از صفحات رو خوندم ولی جواب کاملی پیدا نکردم خواهشن جواب بدید من میخوام برای ستاد مشترک ارتش امریه بگیرم، امروز برگه سفیدم اومد و پادگان نیروی انتظامی مالک اشتر اراک افتادم (دوهفته دیگه اول آبان اعزامم)پدرم رفته پرسیده بهش گفتن آموزشیش رو بره بعدش میتونه امریه بگیره ولی میترسم اطلاعات نادرست باشه 1-بنظرتون قبل از اعزامم که 2 هفته دیگه باشه اقدام کنم برای امریه؟ باید برم خودم رو اونجایی که می خوام امریه بگیرم معرفی کنم کاره دیگه ای که نداره؟؟2-الان من نیروی انتظامی افتادم ولی میخوام برای ارتش خدمت کنم مشکلی پیش نمیاد؟3- با توجه به اینکه ستاد مشترک خودش یه محل نظامیه خدمتم به خاطر امریه 24 ماه میشه یا همون 21 ماه میمونه؟ممنون میشم جواب بدیدرشتم کامپیوتره و پدرمم نظامی خیلی امید داشتم آموزشی تهران شهر خودمون بیافتم ولی نمیدونم چرا نشد
    سلام امریه رو از هرسازمانی بگیرید باید آموزشی رو همون سازمان باشید،اگر امریتون ارتش بوده و افتادی نیروانتظامی،احتمالأ پذیرش نشده،ی پیگیری جدی بکن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)