صفحه 12 از 1141 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122621125121012 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط madjid222 نمایش پست ها
    سلام
    کسی در مورد امریه از سازمان انرژی اتمی اطلاعات دارد؟ در چه مکان هایی معمولا می فرستند، آیا امکان بهره مندی از خوابگاه وجود دارد و اینکه حقوق آن در حدیست. آن طور که من فهمیده ام برابر نیروهای مسلح حقوق دریافت می کنند. حالا منظور از حقوق نیروهای مسلح، حقوق سربازیست و یا حقوقی که سازمان های نیروهای مسلح دریافت میکنند.به طوری کلی می خواستم با مزایا و معایب امریه در سازمان انرژی اتمی آشنا شوم.
    سلام دوست گرامی

در اینجا میتونید اطلاعات لازم برای امریه سازمان انرژی اتمی بدست آورید. من در مورد حقوق اطلاعی ندارم، ولی معمولا چون در رشته های موردنیاز امریه می گیرند، سربازها بر حسب تخصصی که دارند همون جا مشغول به کار می شوند. موفق باشید.
    لطفا پست نامرتبط و خلاف مقررات را گزارش فرمایید.

Junior Member

لطفا اگر کسی اطلاعات در مورد سرباز صنعت (سپاه صنعت) دارد، در این مورد مقداری توضیح دهد. من به اداره صنایع معادن که رجوع کرده بودم گفتند ظرفیت امریه آنها پر شده است ولی آنطور که من شنیدم سابقا تعداد زیادی فارغ التحصیل دانشگاهی به عنوان سپاه صنعت، خدمت وظیف انجام می دادند. آیا همچنان این طرح وجود دارد و یا در کل از بین رفته است؟ اگر وجود دارد معمولاً در چه ماه هایی از سال نیرو می گیرند؟

Junior Member

كسي از بچه هاي مشهد هست كه براي امريه اقدام كرده باشه قرارگاه خاتم توي مشهد كجايه؟

Junior Member

كسي از مشهد براي قرارگاه خاتم امريه گرفته براي امريه از خاتم بايد به كجا مراجعه كرد؟

Junior Member

سلام من 1.4.90 اعزامم.
    امریه گرفتم و یک مشکلی دارم سازمان امریه دهنده یک تعهد محضری ازم گرفته که تا یک سال از فارق التحصیلی حق شرکت کنکور ندارم و بعد از یک سال می تونم کنکور شرکت کنم .
    حالا یعنی راهی نداره من کنکور ازاد زدم و فکر می کنم مهر قبول بشم . یه جوری ترخیص بشم .

یک مشکل دیگم دارم و اون اینه که مثل اینکه یک قانون نظام وظیفه است که میگه اگر یک سال از فارق التحصیلیتون گذشته باشه اجازه ترخیص نمی دیم تو این لینک http://nezamvazifeh.com/?p=21
    "بر اساس مقررات خدمت وظیفه عمومی مشمولینوظیفه غیر غایب قبل از انجام خدمت سربازی مجاز به ادامه تحصیل تا مقطعدکترا هستند. آن دسته از سربازانی نیز که بدون غیبت به خدمت سربازی اعزامشده‌اند چنانچه دارای مدرک دیپلم باشند هر زمان که در دانشگاه پذیرفتهشوند از خدمت ترخیص خواهند شد و باقی مانده خدمت سربازی را بعد از فراغتاز تحصیل انجام خواهند داد ولی سربازان فوق دیپلم و بالاتر اگر حداکثر یکسال از تاریخ فراغت از تحصیل آن نگذشته باشد، جهت ادامه تحصیل ترخیص خواهند شد."

Junior Member

سلام
    کسی بوده که با کارشناسی یه عنوان تکنسین آزمایشگاه دانشگاه امریه بگیره؟ خیلی واسم حیاتیه. ممنون

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط zeushera نمایش پست ها
    سلام
    کسی بوده که با کارشناسی یه عنوان تکنسین آزمایشگاه دانشگاه امریه بگیره؟ خیلی واسم حیاتیه. ممنون

تو دانشگاه ما یکی بود اما پارتی بشدت کلفت ...
    امریه گرفتن هم مثل سایر کارهاست!
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

به نظر شما امکانش هست که وسط سربازی از جایی امریه گرفت؟؟

Junior Member

با سلام.
    یک سوال....
    یکی از اقوام بعد از لیسانسش حدود 7 ماه سربازی رفت نیروی انتظامی و بعد از قبولی در ارشد در یکی از دانشگاههای داخل از سربازی ترخیص شد. الان داره فوقشو تموم می کنه. آیا می تونه باقی مانده سربازیش رو امریه بگیره؟ حتی حاضره از اول 24 ماه امریه بگیره و بره یه اداره ای چیزی به جای اینکه 8 ، 9 ماه باقی مونده اش رو بره دوباره سربازی تو نیروی انتظامی. خیلی سخت گذشته بهش بنده خدا..............

به نظر شما راه حلی داره............؟
    خیلی حیاتیه براش لطفا کمک کنید؟
    رشته : ارشد عمران - سازه
    ویرایش توسط newuser1 : June 11th, 2011 در ساعت 06:30 PM

Junior Member

سلام

من شنیدم که ترخیص نمی کنن اگه بیش از یکسال از مدرکت گذشته باشه من تاریخ لیسانسم 1 4 89 است و اعزامم 1 4 90 امسال کنکور ارشد دادم و به احتمال زیاد قبولم چیکار کنم اگه قبول شم و نتونم ثبت نام کنم

اگه کسی می دونه تو رو خدا بگه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)