صفحه 123 از 1141 نخستنخست ... 23731131141151161171181191201211221231241251261271281291301311321331732236231123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,221 تا 1,230 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

سلام دوستانی ک پذیرش سپاه رو گرفته اند و آموزشی رو سپاه افتادن و دوره تکمیلی رو طی کردن توجه کنند:طی نامه شماره۱۱/۳/۱۹۷۳۵۱مورخ۹۱/۵/۲۳و نامه۱۱۱/۳/۲۰۵۰۰۴مورخ۹۱/۶/۹با هماهنگی با تمامی مراکز آموزش دهنده سپاه سربازانی ک دوره تکمیلی بسیج رو سپری کردن با در دست داشتن مدارک زیر-۱اصل کارت دوره مقدماتی بسیج-۲اصل کارت دوره تکمیلی بسیجب محل پادگان مراجعه کنند و دیگر نیازی ب مراجعه ب سپاه مراکز استان ها نمیباشدبا امضای علی اصغر امینی معاون تربیت و آموزش لشکر۱۴امام حسین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr575 نمایش پست ها
    سلام

من برگ قرمز رنگی که فرمانده گردان دوره 45 روزه امضا کرده و نمره داخلش هست رو دارم. آیا باید کفایت بگیرم. به کجا باید مراجعه کنم آیا شهرستان یا استان؟
    آره باید بگیری. برو از سپاه استان بگیر. کی اعزامی همین دوشنبه؟>

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط silent20 نمایش پست ها
    آره باید بگیری. برو از سپاه استان بگیر. کی اعزامی همین دوشنبه؟>
    سلام پیغام گذاشتم

Junior Member

آقايوني كه دوره آموزشي رو رفتن و يا ميخوان برن و برگه آموزش تكميلي بسيج رو هم دارن بگن كه دقيقاً تو پادگان چيا ميخوان؟؟ آيا غير از اون برگي كه توش نمره هست برگه ديگه اي هم بايد بگيريم؟؟

Junior Member

خاطر جم باشم که هیچ سوالی نمیپرسن؟!!! والله من رفتم سپاه بهم گفتن چون پادگانی که میخوای بری خارج از استانه باید گواهی پایان دوره تکمیلی و گواهی آموزش مقدماتی وگواهی فعالی و برگه سبزو سفیدو با یک سری فتوکپی از همشونو و البته دو قطعه عکس 2*3 بیاری. منم بردم واسشون ویک برگه کفایت از آموزش خطاب به پادگان خاتمی بهم دادن البته فتوهاروهم ضمیمش کردنو گفتن برو اونجا یک آزمون عملی و عقیدتی ازت میگیرن ودرصورت قبولی دیگه آموزشی پریده!!!!! ( هان راستی گفتن اصلشم باخودت ببر)
    گواهي فعالي ديگه چيه؟؟اينايي كه گفتين پس از مشخص شدن پادگان محل خدمته؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fbaceh نمایش پست ها
    آقايوني كه دوره آموزشي رو رفتن و يا ميخوان برن و برگه آموزش تكميلي بسيج رو هم دارن بگن كه دقيقاً تو پادگان چيا ميخوان؟؟ آيا غير از اون برگي كه توش نمره هست برگه ديگه اي هم بايد بگيريم؟؟
    من که پرسیدم گفتن اگه محل آموزشی داخل استان محل زندگیتون باشه لازم نیست درغیر اینصورت باید بری برگه کفایت بگیری که باید مدارکی که گفتمو ببری!!!
    ویرایش توسط silent20 : October 19th, 2012 در ساعت 11:49 PM

Junior Member

گواهي فعالي ديگه چيه؟؟اينايي كه گفتين پس از مشخص شدن پادگان محل خدمته؟؟
    ببین مهندس باید بری حوزه ای که توش فعالی و یک گواهی فعالی واسه تکمیلی بسیج بگیری. آره بعد از مشخص شدن محل آموزشیه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr575 نمایش پست ها
    سلام دوستانی ک پذیرش سپاه رو گرفته اند و آموزشی رو سپاه افتادن و دوره تکمیلی رو طی کردن توجه کنند:طی نامه شماره۱۱/۳/۱۹۷۳۵۱مورخ۹۱/۵/۲۳و نامه۱۱۱/۳/۲۰۵۰۰۴مورخ۹۱/۶/۹با هماهنگی با تمامی مراکز آموزش دهنده سپاه سربازانی ک دوره تکمیلی بسیج رو سپری کردن با در دست داشتن مدارک زیر-۱اصل کارت دوره مقدماتی بسیج-۲اصل کارت دوره تکمیلی بسیجب محل پادگان مراجعه کنند و دیگر نیازی ب مراجعه ب سپاه مراکز استان ها نمیباشدبا امضای علی اصغر امینی معاون تربیت و آموزش لشکر۱۴امام حسین
    من دوشنبه میرم یزدو انشالله زودی برمیگردمو به همه اونایی که خاتمی افتادن میگم چیکار کنن واسه تکمیلی؟( این تکمیلیم بدبختی شده ها)

Junior Member

ببین مهندس باید بری حوزه ای که توش فعالی و یک گواهی فعالی واسه تکمیلی بسیج بگیری. آره بعد از مشخص شدن محل آموزشیه.
    خيلي ممنون متوجه شدم...فقط بايد براي كجا (خطاب به كي) نامه رو بنويسه؟؟خطاب به پادگان مثلاً خاتمي يا اون پادگاني كه دوره تكميلي رو توش گذرونديم؟؟

Junior Member

خيلي ممنون متوجه شدم...فقط بايد براي كجا (خطاب به كي) نامه رو بنويسه؟؟خطاب به پادگان مثلاً خاتمي يا اون پادگاني كه دوره تكميلي رو توش گذرونديم؟؟
    شما باید گواهی فعالی رو خطاب به سپاه استان بگیری بعد برگه کفایت از آموزشو خطاب به پادگان خاتمی یزد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)