صفحه 14 از 1141 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324641145141014 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط azadmehr نمایش پست ها
    سلام

من شنیدم که ترخیص نمی کنن اگه بیش از یکسال از مدرکت گذشته باشه من تاریخ لیسانسم 1 4 89 است و اعزامم 1 4 90 امسال کنکور ارشد دادم و به احتمال زیاد قبولم چیکار کنم اگه قبول شم و نتونم ثبت نام کنم

اگه کسی می دونه تو رو خدا بگه
    دوست عزیز کیس شما دقیقا شبیه مورد منه فقط یک سال شیفت پیدا کرده
    من هم 31 4 88 فارغ التحصیل شدم 1 4 89 اعزام شدم (امریه هم بودم) ارشد قبول شدم قبل 1 مهر تسویه حساب کردم (تازه از دو جا-هم ارتش هم اون ارگان که امریه بودم) الان هم ترم 2 ارشدم تموم شد.
    نمیدونم این شایعات رو از کجا میارن شمارو الکی نگران میکنن
    خیالت راحت

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedjs11 نمایش پست ها
    ببخشید میشه با سابقه قبلی در نیروی انتظامی به مدت 6.5 ماه امریه گرفت ؟
    دقیق کیس نیرو انتظامی شو نمیدونم میشه یا نه
    ولی دیدم طرف سربازی ارتش بوده بعد وسطش فوق قبول شده بعد فوق امریه شرکت نفت گرفته
    ولی میگن هرجا سربازی بیفتی پروندت مال اونجاست و بعد فوق اونجا باید بری
    این پسره قبلش ارتش سربازی کرده و امریه ها هم معمولا مال ارتش هستن

ApplyAbroad Hero

یه دوست عزیزی پرسیده بود با معدل 12.5 پیام نور میشه امریه گرفت؟؟
    ما تو اموزشی تقریبا اکثرا بچه های امریه بودیم
    یه بنده خدایی لیسانس پیام نور علوم تربیتی گرفته بود فک کنم یه 12-13 ترمی طول کشیده بود(طرف زن و بچه داشت!!)متولد 59-60 بود (اگه اشتباه نکنم)
    امریه بهزیستی گرفته بود
    نتیجه اخلاقی: از شدن که میشه..حالا با پارتی یا بی پارتیشو نمیدونم!

Senior Member vv_matin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UTSA

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedjs11 نمایش پست ها
    ببخشید میشه با سابقه قبلی در نیروی انتظامی به مدت 6.5 ماه امریه گرفت ؟
    دوست عزیز، معمولاً روال بر اینه که کسی که کسر خدمت داشته باشه، یا قبلاً خدمت کرده باشه که الان از مدت نرمال خدمتش کم شده باشه، نمیتونه امریه بگیره. البته با بند پ همه چیز ممکن است! ولی باز هم پی اش رو بگیرید، احتمالش کم نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    یه دوست عزیزی پرسیده بود با معدل 12.5 پیام نور میشه امریه گرفت؟؟
    ما تو اموزشی تقریبا اکثرا بچه های امریه بودیم
    یه بنده خدایی لیسانس پیام نور علوم تربیتی گرفته بود فک کنم یه 12-13 ترمی طول کشیده بود(طرف زن و بچه داشت!!)متولد 59-60 بود (اگه اشتباه نکنم)
    امریه بهزیستی گرفته بود
    نتیجه اخلاقی: از شدن که میشه..حالا با پارتی یا بی پارتیشو نمیدونم!
    شاید تا چند سال پیش میشد، اما الان واقعاً فقط باید پارتی داشت که بشه.
    من از زیر زبون یکی از همین مسئولین کارگزینی ادارات دولتی که متولی امریه تو اون اداره بودند کشیدم، که میگفت کلاً ستاد کل نیروهای مسلح نظرش بر اینه که سربازا خدمتشون رو توی خدمت مجموعه نظامی انجام بدن و کمتر امریه بگیرن.

دوست من چهار سال پیش با لیسانس و معدل 14.5 از سه جا پذیرش امریه گرفت. من الان با فوق لیسانس و معدل 18، چهار جا رفتم تا موفق شدم امریه بگیرم. تازه اون هم هنوز 99% هست و 100% نشده!

برای امریه رفتم قرارگاه خاتم الانبیا، میگن حتماً باید عضویت بسیج داشته باشی، جدیداً به عضویت بسیج بسیار حساس هستیم!
    بقیه جاها هم یا شرط متاهل بودن میخوان، یا منطقه محروم باشی و یا معاف از رزم.
    رفتم وزارت نیرو، میگن ما در کل سال 10 نفر میگیریم از کل کشور، تا الان هم چهار نفر رو گرفتیم، الان هم دو نفر رو از کل کشور میگیریم به صورت قرعه کشی! یعنی معدل و سابقه تحصیلی و ... عملاً کشک.
    نفت هم که از شش ماه قبل پره! من نمیدونم چطوریه که برگه اعزام حداکثر دو-سه ماه قبل خدمت میاد، حالا نهایت یه دوره هم تمدید. همه جا هم که میری میگن برگ اعزامت که اومد بعد بیا رسیدگی میکنیم، بعد میبینی از شش ماه پیش ظرفیت ها تکمیله!
    رفیقم رفته جهاد کشاورزی، مصاحبه، ازش پرسیدن کفن میت چند تکه است! گفته شما میخواین مرده شور استخدام کنید یا امریه بگیرید!!!
    این هم عرض کنم این که میفرمایید همه امریه بودید یک دلیلش این هست که معمولاً بچه های امریه رو با هم یک جا آموزشی میندازند. این به این معنی نیست که پذیرش امریه ها زیاد شده.
    حالا شما حساب کنید پرتقال فروش را.
    ویرایش توسط vv_matin : July 11th, 2011 در ساعت 05:49 PM

ApplyAbroad Hero

Red face پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط vv_matin نمایش پست ها
    دوست عزیز، معمولاً روال بر اینه که کسی که کسر خدمت داشته باشه، یا قبلاً خدمت کرده باشه که الان از مدت نرمال خدمتش کم شده باشه، نمیتونه امریه بگیره. البته با بند پ همه چیز ممکن است! ولی باز هم پی اش رو بگیرید، احتمالش کم نیست.
    در مرود بند پ من نظري نميدم قضاوت به عهده خودتون
    ولي شركت ملي نفت ايران هم كسري قبول كرد از من هم ديدم افرادي كه سابقه خدمت داشتن گرفتن
    كلا سيستم امريه شركت ملي نفت ايران خيلي بهتر راه مياد.

نقل قول نوشته اصلی توسط vv_matin نمایش پست ها
    نفت هم که از شش ماه قبل پره! من نمیدونم چطوریه که برگه اعزام حداکثر دو-سه ماه قبل خدمت میاد، حالا نهایت یه دوره هم تمدید. همه جا هم که میری میگن برگ اعزامت که اومد بعد بیا رسیدگی میکنیم، بعد میبینی از شش ماه پیش ظرفیت ها تکمیله!
    این هم عرض کنم این که میفرمایید همه امریه بودید یک دلیلش این هست که معمولاً بچه های امریه رو با هم یک جا آموزشی میندازند. این به این معنی نیست که پذیرش امریه ها زیاد شده.
    دوست گرامي احتمالا شما ديگه فرصت ثبت نام براي سامانه امريه شركت ملي نفت رو نداشته باشيد ولي محض اطلاع بقيه عزيزان عرض ميكنم كه ثبت نام امريه شركت ملي نفت ايران مراحل زير رو داره و بسيار راحت هست:
    6 ماه قبل از تارخ اعزام تشريف ميبريد سايت مربوطه :
    http://eservice.mop.ir/mios/
    اين سايت رو حتما حتما بخونيد جواب سوالاتون هست
    ثبت نام اينترنتي ميكنيد كد رهگيري ميگيريد 20 روز بعد جوابشو از سايت ميگيريد و بقيه مراحل كه توضيح داده ميشه( بعد اينكه جوابتون اومد و قبول شديد)
    سوال خيلي مهم: ممكنه عزيزي بگه من كه تاريخ اعزامم مشخص نيست از كجا 6 ماه قبلشوشخيص بدم؟
    اينو بايد حدس بزنيد و تو 3 تاريخ مختلف مطابق جدول ثبت نام كنيد
    مثال ميزنم. شما فارغ التحصيل شهريور هستيد و تسويه حساب كرديد. و ميخوايد 15 مهر دفترچه پست كنيد. تاريخ اعزامتون يا ارديبهشت سال بعده يا تير..يه بار 1 شهريور ثبت نام اينترنتي ميكنيد يه بار هم 1 آبان (يعني 6 ماه قبل از اعزام)
    شما مجازيد چند بار هم ثبت نام اينترنتي كنيد. پذيرفته شدن در ثبت نام اينترنتي به منزله پذيرفته شدن نهايي نيست پس نگران تاريخ ها نباشيد. طبق جدول تو سايت طرح سربازي تاريخ ثبت نام اينترنتي 1-10 ماههاي زوج هست.
    متين عزيز كاش زودتر پيگيري ميكردي چون با معدل 18 ميگرفتي حتما
    ميگيد امريه هارو يه جا ميندازن فكر نكنيد پذيرش زياده ميدونم!!! بنده چون جامع آماري گسترده اي از بچه هاي امريه دار ديده بودم به عنوان مثال گفتم نفري با اين مشخصات هم ديده شده كه امريه گرفته..درواقع اون دوستمون كه اون سوالو با نا اميدي پرسيده بود هم شانس داره.
    اميدوارم توضيحاتم مفيد باشه

سلام خدمت همگی
    من الان در حال گذراندن دوره آموزشی تو 06 نزاجام میخواستم بدون بعده این آموزشی برای چه سازمانهایی چه جاهایی امریه میشه گرفت که دوره راحتی با تجربه خوب واسه کار پیدا کرد

ممنون میشم پاسخ بدین

متشکرم

نقل قول نوشته اصلی توسط bmirzaee3000 نمایش پست ها
    سلام خدمت همگی
    من الان در حال گذراندن دوره آموزشی تو 06 نزاجام میخواستم بدون بعده این آموزشی برای چه سازمانهایی چه جاهایی امریه میشه گرفت که دوره راحتی با تجربه خوب واسه کار پیدا کرد

ممنون میشم پاسخ بدین

متشکرم
    دوست عزیز تا جایی که میدونم و دیدم قبل اعزام باید از جایی امریه گرفت و برگه اعزام رو تحویل ارگان مربوطه داد تا بنا به ارگان مربوطه محل اموزشی تعیین شود.بعید میدونم شما بتونین از جایی امریه بگیرین.من که تا حالا نشنیدم و ندیدم
    Professor John Nash:The most important discovery of my life it is only in the mysterious equations of love, that any logical reasons can be found

رشته و دانشگاه
    UTSA

دوستانی که دنبال امریه هستند میتونند سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران رو هم امتحان کنند.
    البته دو سه مرحله مصاحبه داره، ولی در مجموع جایی هست که به سوابق تحصیلی و معدل و سطح علمی شما اهمیت داده میشه. اگر معدلتون خوب باشه بقیه مراحل فرمالیته هست.

Junior Member

سلام به همه، از عزيزان يكي هست منو راهنمايي كنه ؟
    من مهندسي برق - كنترل تو دانشگاه علمي كاربردي ساپكو تهران خوندم معدل ليسانسم 18.86
    6.1 اعزامم تازه 3 روزه برگه سبزم اومده ، ميتونم امريه بگيرم ؟
    اگه بخام بگيرم بايد چجوري و از كجا شروع كنم و چه كارايي بكنم ( در ضمن من هيچ پارتي ندارم متاسفانه)
    ممنون ميشم اگه كسي كامل راهنماييم كنه

پیام خصوصی بگذارید
    ویرایش توسط atabak-aut : August 5th, 2011 در ساعت 10:45 PM

رشته و دانشگاه
    UTSA

نقل قول نوشته اصلی توسط mazhor_66 نمایش پست ها
    سلام به همه، از عزيزان يكي هست منو راهنمايي كنه ؟
    من مهندسي برق - كنترل تو دانشگاه علمي كاربردي ساپكو تهران خوندم معدل ليسانسم 18.86
    6.1 اعزامم تازه 3 روزه برگه سبزم اومده ، ميتونم امريه بگيرم ؟
    اگه بخام بگيرم بايد چجوري و از كجا شروع كنم و چه كارايي بكنم ( در ضمن من هيچ پارتي ندارم متاسفانه)
    ممنون ميشم اگه كسي كامل راهنماييم كنه
    دوست عزیز الان یه مقدار برای گرفتن امریه تو اون فرجه دیر شده. البته نه اینکه نشه، ولی باید دوندگی کنید و خودتون دنبال کارهای پرونده تون باشید.
    معمولاً سازمانهایی که امریه میگیرن حداقل 60 روز قبل از تاریخ اعزام از شما مدارک رو میگیرن و 40-50 روز قبل از اعزام مدارک رو به ستاد کل نیروهای مسلح میفرستند که کارهاش انجام بشه.
    الان اگر جایی تشریف ببرید به احتمال قوی میگن برای شهریور ظرفیتمون تکمیل شده.

پیشنهاد میکنم اگر میخواید امریه بگیرید بلافاصله برید و تاریخ اعزامتون رو تمدید کنید چون تا چند روز دیگه ممکنه تمدید نکنن.
    بعد برید سراغ امریه.
    در مورد روال و جاهایی که امریه مدن هم تو صفحات قبل بحث شده، یک مقدار جستجو کنید به جواب میرسید.
    ویرایش توسط atabak-aut : August 5th, 2011 در ساعت 10:45 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)