صفحه 145 از 1141 نخستنخست ... 4595135136137138139140141142143144145146147148149150151152153154155195245645 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,441 تا 1,450 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط smonabav نمایش پست ها
    اول اینکه تامین اجتماعی کاری نداره که شما "کجا" کار کردی، فقط مهم براش "خدمت کردن" است، حالا شما بگو اون دو سال رو تو وزارت نفت بودی یا در یک اداره دورافتاده تو ناکجاآباد یا اینکه تو پادگان.
    ضمن اینکه شما وقتی درخواست میدی که اون 24 ماه رو جز سوابقت ذکر کنند، کارت پایان خدمتت رو باید نشون بدی به تامین اجتماعی، خب روی اون کارت پایان خدمت، مدت خدمتت رو نوشته
    خب چه فایده ای داره وقتی محلش رو ننوشته؟؟ حالا من بعدا چجور ثابت منم که 22 ماه توی عسلویه کار کردم و تجربه دارم وقتی اسمی از شرکت و کارفرما رو ننوشته؟؟

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط momech نمایش پست ها
    خب چه فایده ای داره وقتی محلش رو ننوشته؟؟ حالا من بعدا چجور ثابت منم که 22 ماه توی عسلویه کار کردم و تجربه دارم وقتی اسمی از شرکت و کارفرما رو ننوشته؟؟
    دوست من، این سابقه کاری فقط برای این است که شما به جای اینکه بخوای 30 سال کار کنی، 28 سال کار میکنی و بعدش با احتساب اون 2 سال، بازنشسته خواهی شد، علاوه بر اون، این 2 سال در سنوات بیمه ای شما و مسلما حقوق و مزایایی که دریافت خواهی کرد (وقتی در جایی مشغول به کار شدی و اون دو سال رو چسبوندی به سابقه اشتغالت) موثر است
    ضمن اینکه توجه داشته باش، شما در دوره امریه، سربازی هستی که نیروهای مسلح شما رو فرستاده به اداره ای، نه کارمند...حالا یک اداره شما رو میفرسته 1000 کیلومتر اونطرف تر یا در مقابلش، اداره ای دیگه میگه، آقا شما کل تابستون رو نیا و بشین خونه!
    البته وقتی قراره به شما حقوق بدهند، قبلش در سیستم اداری باید برای شما "حکم کارگزینی" صادر کنند، میتونی از کارگزینی درخواست کنی تا یک فتوکپی برابر اصل از اون حکم بهت بده تا بعد از خدمت هر جا خواستی کار کنی، ارائه بدی...
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

Junior Member

دوست من، این سابقه کاری فقط برای این است که شما به جای اینکه بخوای 30 سال کار کنی، 28 سال کار میکنی و بعدش با احتساب اون 2 سال، بازنشسته خواهی شد، علاوه بر اون، این 2 سال در سنوات بیمه ای شما و مسلما حقوق و مزایایی که دریافت خواهی کرد (وقتی در جایی مشغول به کار شدی و اون دو سال رو چسبوندی به سابقه اشتغالت) موثر است
    ضمن اینکه توجه داشته باش، شما در دوره امریه، سربازی هستی که نیروهای مسلح شما رو فرستاده به اداره ای، نه کارمند...حالا یک اداره شما رو میفرسته 1000 کیلومتر اونطرف تر یا در مقابلش، اداره ای دیگه میگه، آقا شما کل تابستون رو نیا و بشین خونه!
    البته وقتی قراره به شما حقوق بدهند، قبلش در سیستم اداری باید برای شما "حکم کارگزینی" صادر کنند، میتونی از کارگزینی درخواست کنی تا یک فتوکپی برابر اصل از اون حکم بهت بده تا بعد از خدمت هر جا خواستی کار کنی، ارائه بدی...
    ممنون از توضیحات خوبی که دادی، ولی حکم کارگزینی برا وقتی هست که حقوق رو خود اون سازمان بده، مگه حقوق مارو خود ارتش نمیده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط momech نمایش پست ها
    ممنون از توضیحات خوبی که دادی، ولی حکم کارگزینی برا وقتی هست که حقوق رو خود اون سازمان بده، مگه حقوق مارو خود ارتش نمیده؟
    نخیر دوست من، حقوق شما رو نیروهای مسلح میده به اداره ای که کار میکنی در اون و اون اداره میده به شما. یعنی در واقع توسط اداره برای شما واریز میشه
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!

Junior Member

منظور شما از "بیمه" دفترچه بیمه است. دفترچه بیمه نیروهای مسلح میدهند به شما.
    اگر هم منظورت سابقه کاری باشه، بعد از اینکه سربازی ات تموم شد، باید به اندازه دو سال بیمه (سابقه کاری) برات رد بشود، بعد از این دو سال تشریف میبری تامین اجتماعی، پولش رو پرداخت میکنی و این 24 ماه خدمتت رو هم جز سوابق کاری ات حساب خواهند کرد
    با سلام. من هم يك سوال در اين مورد بيمه دارم و اينكه اگه خودمون قبل از سربازي بيمه باشيم بايد اونو باطل كنيم كه برامون دفترچه بيمه نيروهاي مسلح صادر كنن؟؟
    بعد اين بيمه اي كه ميگين فقط براي دوره آموزشي هست يا كل دوره خدمت؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط fbaceh نمایش پست ها
    با سلام. من هم يك سوال در اين مورد بيمه دارم و اينكه اگه خودمون قبل از سربازي بيمه باشيم بايد اونو باطل كنيم كه برامون دفترچه بيمه نيروهاي مسلح صادر كنن؟؟
    بعد اين بيمه اي كه ميگين فقط براي دوره آموزشي هست يا كل دوره خدمت؟؟
    درود
    دوست من، این بیمه که میگی منظورت دفترچه بیمه برای دکتر رفتن و ایناست دیگه؟
    اگر شما قبل از خدمت، دفترچه داشتید، وقتی تشریف ببری خدمت اون دفترچه به طور اتوماتیک از اعتبار ساقط میشه، پس نیازی به باطل کردن نداره.
    شما آموزشی ات تموم شد (با فرض امریه بودن) تشریف میبری "سازمان بیمه خدمات درمانی نیروهای مسلح" همراه با کارت ملی، اسمت رو میگی و تاریخ اعزامت، همون روز دفترچه بیمه ات رو برات پرینت میگیره و میده دستت. این دفترچه هم تا 1 ماه بعد از پایان خدمتت اعتبار داره

اگر هم امریه نیستی، خودشون در پادگان، آخرای آموزشی دفترچه رو میدن بهتون

Junior Member

درود
    دوست من، این بیمه که میگی منظورت دفترچه بیمه برای دکتر رفتن و ایناست دیگه؟
    اگر شما قبل از خدمت، دفترچه داشتید، وقتی تشریف ببری خدمت اون دفترچه به طور اتوماتیک از اعتبار ساقط میشه، پس نیازی به باطل کردن نداره.
    شما آموزشی ات تموم شد (با فرض امریه بودن) تشریف میبری "سازمان بیمه خدمات درمانی نیروهای مسلح" همراه با کارت ملی، اسمت رو میگی و تاریخ اعزامت، همون روز دفترچه بیمه ات رو برات پرینت میگیره و میده دستت. این دفترچه هم تا 1 ماه بعد از پایان خدمتت اعتبار داره

اگر هم امریه نیستی، خودشون در پادگان، آخرای آموزشی دفترچه رو میدن بهتون
    خيلي ممنون از راهنماييتون...من امريه خاتم هستم و كفايت از آموزش هم دارم...اينا كه تغييري در شرايطي كه شما گفتين نميده؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط fbaceh نمایش پست ها
    خيلي ممنون از راهنماييتون...من امريه خاتم هستم و كفايت از آموزش هم دارم...اينا كه تغييري در شرايطي كه شما گفتين نميده؟؟
    نخیر، بعد از حدود 40 روز از تاریخ اعزامتون با مراجعه به "سازمان بیمه خدمات درمانی نیروهای مسلح" میتونید دفترچه بیمه تون رو دریافت کنید. موفق باشی دوست من

با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
    تا حالا کسی واسه کسری خدمت بسیجی فعال اقدام نکرده(اخه ما اخرش نفهمیدیم به ازای هر سال بسیج فعال 45 روز کم میشه یا 30 روز؟)
    من الان 3سال بسیج فعال دانشگاه فقط دارم و البته سال اول دانشگاه یه سال عضویت عادی داشتم و بعد فعال شدم وایا ممکنه بشه پرونده واسه خودم تو بسیج دانش اموزی درست کنم که با سه سال دانشگام بشه 6سال. که بتونم از کسری 6 ماهه استفاده کنم.
    بیشتر منظورم اینه که ایا بسیج دانش اموزی سامانه کشوری برای ثبت سوابق داره یا نه ؟ و ایا پرونده تو بسیج دانش اموزی مث قدیم است که ملاک همون پرونده توی فایل نگهداری میکنن باشه.
    و یه سوال دیگه اگر من بتونم سابقه 3 سال بسیج دانش اموزیمو بگیرم و با توجه به اینکه یه سال تو دانشگاه عضویتم عادی بوده .امکانش هست بخاطر یکسال عادی بودنم کسری خدمت بسیج دانش اموزیمو بهم ندن

با تشکر فراوان از شما دوستان گرامی که همیشه بچه ها را راهنمایی میکنید
    اللهم عجل لولیک الفرج

Junior Member

سلام ... اینکه فرمودین 2 سال سربازی سابقه کار ( بیمه ) حساب میشه فقط مختص امریه دار هاس یا نه کسایی که توی هر یگانی خدمت سربازی عادی ( نظامی ) کردن هم شامل میشه .... یعنی اگه جایی بخوایم مشغول بکار بشیم این 2 سال سابقه بیمه برات حساب میشه ؟!؟! (البته سابقه بیمه نه سابقه کار )

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)