صفحه 15 از 1141 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425651155151015 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

ممنونم بابت جوابت، راستش ميخوام بدونم اصلا چقدر شانس گرفتن امريه دارم ( چون پارتي ندارم ميگم) اگه ارزش داره بندازم عقب

Senior Member vv_matin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UTSA

نقل قول نوشته اصلی توسط mazhor_66 نمایش پست ها
    ممنونم بابت جوابت، راستش ميخوام بدونم اصلا چقدر شانس گرفتن امريه دارم ( چون پارتي ندارم ميگم) اگه ارزش داره بندازم عقب
    راستش من هم پارتی نداشتم، ولی موفق شدم امریه بگیرم. البته مدرکم فوق لیسانس هست و معدلم هم خیلی خوب. در کل معدل بالا برای اونایی که پارتی ندارند نقش مهمی ایفا میکنه.
    این که بندازید عقب یا نه بستگی به نظر خودتون داره، اما در کل وقتی شما امریه میشید توی یک محیط اداری هستید، حالا هر کاری هم که بهتون بدن. اما وقتی بعد از آموزشی به یگان برید (یعنی امریه نباشید) در یک محیط نظامی هستید. باید لباس نظامی به تن داشته باشید، یه سری مقررات رو رعایت کنید، پنجشنبه ها صورت کار باشید، هر وقت به شما زنگ بزنند حتی روز تعطیل هم باید برید....در مجموع خیلی به ندرت میشه کسی جایی بیفته توی یگان که از یه سازمان اداری بهتر باشه. (مگه در موارد خاص مثلاً صنایع دفاع، یا ستاد مشترک).
    بنابراین به نظر من که ارزش داره این کار رو بکنید. حالا باز هم خود دانید.

یک وبلاگ هم پیدا کردم که اطلاعات نسبتاً خوبی برای شما و دوستان نظیر شما ممکنه داشته باشه. بد نیست یه نگاهی بهش بندازید.

http://amriye.persianblog.ir/

Junior Member

عزيز ممنونم بخاطر جوابات،يه سوال حتما بايد معاف از رزم باشم تا بتونم تهران امريه بگيرم ؟ راستش من معاف از رزم ميشم بخاطر چشمام ولي ميگن حدود 3 ماه طول ميكشه تا جوابش بياد خوب اونجوري ديگه وقتي نميمونه واسه امريه گرفتن،كسي ميدونه چجوري ميشه سريع معاف از رزميم رو بگيرم؟

عزيز ممنونم بخاطر جوابات،يه سوال حتما بايد معاف از رزم باشم تا بتونم تهران امريه بگيرم ؟ راستش من معاف از رزم ميشم بخاطر چشمام ولي ميگن حدود 3 ماه طول ميكشه تا جوابش بياد خوب اونجوري ديگه وقتي نميمونه واسه امريه گرفتن،كسي ميدونه چجوري ميشه سريع معاف از رزميم رو بگيرم؟
    دوست عزیز فقط بعضی از جاها برای امریه شرط معاف از رزم دارند.
    اتفاقا" بیشتر جاها افراد معاف از رزم رو برای امریه جذب نمیکنند خصوصا" جاهایی که امریه زیر نظر سپاه دارند.
    من خودم امریه جور کرده بودم واسه دادگستری بهم گفت اگه معاف از رزم بشی سپاه پذیرشت نمیکنه و ما قبولت نمیکنیم تازه من آشنا هم داشتم.

Junior Member

پس قضيه اون 4 ، 5 تا شرايط براي گرفتن امريه چيه ؟ متاهل،زير نظر كميته امداد،خانواده شهدا،معاف از رزم ؟

پس قضيه اون 4 ، 5 تا شرايط براي گرفتن امريه چيه ؟ متاهل،زير نظر كميته امداد،خانواده شهدا،معاف از رزم ؟
    هر جایی یه شرایطی داره
    بعضی جاها معدل بالا بسیجی فعال
    بعضی جاها متاهل و معاف از رزم
    .....

همه ی شرایط رو که یه جا نمیخوان دوست عزیز.
    مثلا" فکر کنم آتش نشانی شرط متاهلی رو داره.

رشته و دانشگاه
    UTSA

خواهش میکنم دوست من.
    البته همونطور که دوستمون فرمودند هر جایی یه شرایطی داره. ولی کلاً جاهایی که معاف از رزمی یکی از شرایط اعطاء امریه در سازمانشون هست هم کم نیست.
    برای امثال من و شما که نه عضو بسج یا جای دیگه ای هستیم، و پارتیمون هم خداست، این معاف از رزمی میتونه کمک کنه. علیرغم این که میگن چیز خوبی نیست.
    پروسه معاف از رزم شدن هم الان کمتر از سه ماهه. شما میرید برای درخواست معافیت پزشکی اقدام میکنید، بعد میرید بیمارستانی که بهتون میگن بین مریض معاینه میشید، 10-15 روز بعد هم کمیسیون پزشکی و جواب نهایی.
    اون که میبینید دو سه ماه طول میکشه برای کسایی هست که به رای اعتراض میکنند و اینها.
    من 30 بهمن اقدام کردم، 20 فروردین تکلیفم مشخص شد، تازه این رو هم حساب کنید که یه ماهی هم به خاطر عید تعطیل بود تقریباً.

Junior Member

سلام دوستان
    دی ماه سال 86 به خدمت اعزام شدم و بعد از 10 ماه خدمت . در مقطع ارشد دانشگاه قبول شدم و رفتم دانشگاه
    حالا این سوال رو دارم که آیا من میتونم برای ادامه 6 ماه خدمتم امریه بگیرم؟
    مرسی

رشته و دانشگاه
    UTSA

نقل قول نوشته اصلی توسط mmmppp نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دی ماه سال 86 به خدمت اعزام شدم و بعد از 10 ماه خدمت . در مقطع ارشد دانشگاه قبول شدم و رفتم دانشگاه
    حالا این سوال رو دارم که آیا من میتونم برای ادامه 6 ماه خدمتم امریه بگیرم؟
    مرسی
    سلام دوست من.
    بعید میدونم، معمولاً اینجوریه که سازمانها کسایی رو امریه میکنند که به هر شکلی کسر خدمت نداشته باشند (سابقه خدمت قبلی، کسر خدمت به خاطر بسیجی بودن و ...). شما هم اگر بعد از اتمام تحصیلتون بخواید برید خدمت، تو همون یگانی که قبلاً خدمت میکردید ادامه خدمت خواهید داشت.

البته همه اینها عرف هست و....
    ویرایش توسط atabak-aut : August 5th, 2011 در ساعت 10:48 PM دلیل: تصحیح کلام

دوستان یه سوال نسبتا غیر عادی!!!!
    من با مدرک دیپلم رفتم سربازی و فقط دوره اموزشی که تموم شد دانشگاه قبول شدم حالا میخوام با ارشد برم و امریه هم درست شده.(البته این سابقه اموزشی در حوزه ثبت نشده اما من مدارک کامل برای اثبات دارم)
    حالا سوالم اینه نمیشه دیگه اموزشی رو دوباره نگذرونم؟هنگام تکمیل پرونده برای امریه تعهد گرفتن که سابقه قبلی خدمت اگه داریم نباید ارائه بدیم اما شنیدم بعضی ها با گذروندن دوره هایی تو بسیج دیگه اموزشی نمیرن خب نمیشه اون دوره اموزشی رو که کامل گذروندم همانند دوره های بسیج در نظر گرفت و دوباره اموزشی نرم؟
    ممنونم
    Professor John Nash:The most important discovery of my life it is only in the mysterious equations of love, that any logical reasons can be found

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)