صفحه 150 از 1141 نخستنخست ... 50100140141142143144145146147148149150151152153154155156157158159160200250650 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,491 تا 1,500 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa1001 نمایش پست ها
    داداش به نظرت نهاد ریاست جمهوری و یا نهاد رهبری کسری میده برای امریه ؟ چند ماه ؟
    دمت گرم .
    رفیق به نظر من نیست، اگر به نظر من بود که میگفتم کلا نری سربازی
    ولی اکثر ادارات قبول میکنند، میدونم که حداقل 3 ماه رو قبول میکنند. بیشترش رو باید از کارگزینی بپرسی دوست من
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

نقل قول نوشته اصلی توسط smonabav نمایش پست ها
    رفیق به نظر من نیست، اگر به نظر من بود که میگفتم کلا نری سربازی
    ولی اکثر ادارات قبول میکنند، میدونم که حداقل 3 ماه رو قبول میکنند. بیشترش رو باید از کارگزینی بپرسی دوست من

کاش نظره شما ملاک بود

دوستان ، همراه اول سرباز پذیرش میکنه ؟ چجوری باید اقدام کنم ؟

سلام دوستان
    کسی در مورد کسری خدمت بسیج در قانون جدید چیزی میدونه؟
    اخه امروز که رفتم سپاه قسمت نیرو انسانی و از مسولش پرسیدم گفت حداکثر کسری خدمت 6ماهه. حالا اگه 4سال بسیج فعال داشته باشی +دوره 45روزه کفالت از اموزشو هم داشته باشی = 6ماه. و اگر 6ماه بسیج فعال داشته باشی هم میشه 6ماه. حالا اگه 12 سالم بسیج فعال +دوره45 روز کفالت از اموزشو داشته باشی میشه 6ماه کسری خدمت.

من که خیلی تو ذوقم خورد اخه فکر میکردم اگه 6سال سابقه بسیج فعال + دوره45 روزه کفالت از اموزش میشه 8ماه کسری

یا حق

Junior Member

سلام دوستان
    کسی تا حالا امریه وزارت نفت گرفته؟؟؟
    بدون بند پ میشه گرفت همه شرایط رو دارم چیکار کنم احتمالش بیشتر بشه!!
    متشکر از همه دوستان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط myreza_12345 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی در مورد کسری خدمت بسیج در قانون جدید چیزی میدونه؟
    اخه امروز که رفتم سپاه قسمت نیرو انسانی و از مسولش پرسیدم گفت حداکثر کسری خدمت 6ماهه. حالا اگه 4سال بسیج فعال داشته باشی +دوره 45روزه کفالت از اموزشو هم داشته باشی = 6ماه. و اگر 6ماه بسیج فعال داشته باشی هم میشه 6ماه. حالا اگه 12 سالم بسیج فعال +دوره45 روز کفالت از اموزشو داشته باشی میشه 6ماه کسری خدمت.

من که خیلی تو ذوقم خورد اخه فکر میکردم اگه 6سال سابقه بسیج فعال + دوره45 روزه کفالت از اموزش میشه 8ماه کسری

یا حق
    بله دوست عزیز دقیقا همینطوره که بهت گفتن.نهایتش 6 ماهه.
    برو خدا روشکر کن که همونم بهت میدن. بابای من 20 ماه جبهه داره 2سال پیش یک سال کسری میشد،پارسال 6 ماه میشد و الان هیچی. به قول بابام اون قبلیا که استفاده کردن حتما جبهشون فرق میکرده با جبهه ما.
    تازه پارسال گفتن هرکی سال 90 برگه کسریش رو بگیره و در سیستم نظام وظیفه ثبت کنه میتونه سال 91 ازش استفاده کنه.من همین کار رو کردم و الان برگه 6ماه کسرخدمت دستمه ولی میگن نمیشه.تموم شده.
    همینم سریع اقدام کن که یهو دیدی سال دیگه همونم بهت ندادن.
    موفق باشی.

Junior Member

ببخشید این سوال رو اینجا میگم.آخه توقسمتهای دیگه نمیتونم چیزی بنویسم نمیدونم مشکل از چیه.

با بیماری فشارخون آدم معاف از رزم یا .... میشه یا نه ؟؟؟ اصلا چه فرقی میکنه با بقیه سربازا؟؟یا اصلا فرق نمیکنه؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdia1968 نمایش پست ها
    ببخشید این سوال رو اینجا میگم.آخه توقسمتهای دیگه نمیتونم چیزی بنویسم نمیدونم مشکل از چیه.
    با بیماری فشارخون آدم معاف از رزم یا .... میشه یا نه ؟؟؟ اصلا چه فرقی میکنه با بقیه سربازا؟؟یا اصلا فرق نمیکنه؟؟
    فرق معاف از رزم با سایرین این است که به عنوان مثال کارهای سخت دوران آموزشی رو انجام نمیدهند، مثلا رژه (اگر مشکل کمر باشه) یا پرش از ماشین
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hsn4890 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی تا حالا امریه وزارت نفت گرفته؟؟؟
    بدون بند پ میشه گرفت همه شرایط رو دارم چیکار کنم احتمالش بیشتر بشه!!
    متشکر از همه دوستان
    سلام
    من که توی سایتش اسم نوشتم و بدون پارتی اسمم درومد http://eservice.mop.ir/mios/، ولی اگه داشته باشی هرجا بخوای می افتی!

سلام

دوستان ، کسری که تو امریه میدن رو کی باید اقدام کنیم ؟ تنها کسری که به من میدن از همین بسیجه ، اگه بخوام تا آخره امریم وایسم که دیگه ، همون بسیج رو هم بر میدارن !!!

ممنونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa1001 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان ، کسری که تو امریه میدن رو کی باید اقدام کنیم ؟ تنها کسری که به من میدن از همین بسیجه ، اگه بخوام تا آخره امریم وایسم که دیگه ، همون بسیج رو هم بر میدارن !!!
    ممنونم.
    کسری در امریه رو هر وقت بخواهی میتونی اقدام کنید، اون کسری برای شما محفوظ خواهد ماند (منظورم اینه که تا رفتی تو اداره، میتونی از طریق سپاه و کارگزینی اداره، کسری ات رو پیگیری کنی)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)