صفحه 151 از 1141 نخستنخست ... 51101141142143144145146147148149150151152153154155156157158159160161201251651 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,501 تا 1,510 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط smonabav نمایش پست ها
    کسری در امریه رو هر وقت بخواهی میتونی اقدام کنید، اون کسری برای شما محفوظ خواهد ماند (منظورم اینه که تا رفتی تو اداره، میتونی از طریق سپاه و کارگزینی اداره، کسری ات رو پیگیری کنی)
    دمت گرم داداش .

تو ارتش هم روال همینه ؟ یا باید مدت زمانه خاصی ازش بگذره ؟

راستی مرخصی های استعلاجی و استحقاقی تو امریه چقدره ؟ ( من امریه ی ارتش هستم )

بازم ممنونم .

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa1001 نمایش پست ها
    دمت گرم داداش .
    تو ارتش هم روال همینه ؟ یا باید مدت زمانه خاصی ازش بگذره ؟
    راستی مرخصی های استعلاجی و استحقاقی تو امریه چقدره ؟ ( من امریه ی ارتش هستم )
    بازم ممنونم .
    تو ارتش من خیلی اطلاع ندارم ولی باید همینجوری باشه اصولا...
    مرخصی تو امریه مثل قانون کار است، 2.5 روز در ماه با حقوق، استعلاجی 3 روز حداکثر (البته تو امریه، باید یک بیمارستان مورد تائید سپاه/ارتش تائید کنه بیماری ات رو!!!). ضمن اینکه اگر آموزشی بری تو کلاس ها همه اینا رو دوباره براتون توضیح میدهند نگران نباش
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

Junior Member

سلام دوستان
    من برگه سبز المثنی رو از پلیس +10 امروز (25 آذر ماه) گرفته ام تاریخ اعزامم 1/12 خورده. می خواست واسه امریه قرار گاه خاتم اقدام کنم و اگر نشد واسه سپاه شهرمون اقدام کنم. الان واسه قرار گاه خاتم دیر نشده با توجه به اینکه اعزامم 1 اسفند افتاده.؟؟؟ واسه پدیرش در سپاه محدودیت زمانی وجود داره مثله امریه ؟؟ پیشاپیش از راهنماییتون ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad100 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برگه سبز المثنی رو از پلیس +10 امروز (25 آذر ماه) گرفته ام تاریخ اعزامم 1/12 خورده. می خواست واسه امریه قرار گاه خاتم اقدام کنم و اگر نشد واسه سپاه شهرمون اقدام کنم. الان واسه قرار گاه خاتم دیر نشده با توجه به اینکه اعزامم 1 اسفند افتاده.؟؟؟ واسه پدیرش در سپاه محدودیت زمانی وجود داره مثله امریه ؟؟ پیشاپیش از راهنماییتون ممنونم
    سلام دوست عزیز

تا آخر همین هفته برای خاتم سریع اقدام کن ، شما باید در اوایل ماه 9 اقدام می کردی اما الان هم ممکنه قبول کنن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad100 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    به نظرم آخرين مهلتش تا 25 آذر باشه ولي امروز با مدارك كامل سريع برو اقدام كن. من اعزام دي هستم و مداركمو روز آخر يعني 25 مهر تحويل دادم...يك روز اينور اونور نبايد تاثير زيادي داشته باشه.
    در مورد پذيرش سپاه هم تقريباً همينطوره...بايد 2 ماه قبل از اعزام پذيرش بگيري.

Junior Member

سلام
    دوستانی که تکمیلی رفتن و سپاه آموزشی کد خوردن باید یه سری مدرک ببرن سپاه استان تا نامه بدن
    1 اصل و فتو تکمیلی و مقدماتی
    2 گواهی فعایت از حوزه
    3 عکس 2*3 4تا
    4 برگه کد خورده سپاه

Junior Member

سلام دوستان
    من دانشجو ارشدم میخام انصراف بدم برای امریه وزارت نفت ثبت نام کنم تاریخ فارغ التحصیلی من تو دوره کارشناسی برج 6 بوده.میخاستم بدونم باید حتما اول انصراف بدم بد ثبت نام کنم یا با همون نامه حوضه نظام وظیفه کارشناسی میتونم ثبت نام کنم. متشکر از لطف همه بچه ها

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hsn4890 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دانشجو ارشدم میخام انصراف بدم برای امریه وزارت نفت ثبت نام کنم تاریخ فارغ التحصیلی من تو دوره کارشناسی برج 6 بوده.میخاستم بدونم باید حتما اول انصراف بدم بد ثبت نام کنم یا با همون نامه حوضه نظام وظیفه کارشناسی میتونم ثبت نام کنم. متشکر از لطف همه بچه ها
    شما وقتی شروع به تحصیل کردی، از طرف دانشگاه، معافیت تحصیلی برای نظام وظیفه ارسال شد )یعنی گفتند که آقای X در رشته Y در سال تحصیلی 00 در حال تحصیل است) تا جایی که من اطلاع دارم، شما باید دوباره انصراف بدی و یک نامه برای نظام وظیفه از دانشگاه محل تحصیل ارشدتون بگیری برای نظام وظیفه
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

Junior Member

Post پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

سلام دوستان
    بنده فارغ التحصیل کارشناسی ارشد هستم و 2 دی اعزام می شم، مراحل امریه من در دادگستری به طور کامل انجام شده و حتی مسئولین دادگستری شهرم به من گفتند اسم بنده جز اسامی ارسالی مورد نیاز قوه قضائیه برای فرماندهی کل قوا هم هست. ولی هنوز تاییدیه از سوی فرماندهی کل قوا نیومده(برای همه مشمولین مورد نیاز وزارت دادگستری)!! واقعا نمی دونم آیا می توان مطمئن بود که کار تمام شده یا باید صبر کرد تا فرماندهی کل قوا تاییدیه بدهد؟

سلام دوستان

کسی در مورد پذیرش های 5 ساله تو وزارت دفاع و ناجا و .... خبر داره ؟
    دوره هاش چجوریه ؟
    کی باید اقدام کنیم برای پذیرش ؟
    محل ثبت نامش چجوریه ؟

سایت mod.ir که میرم چیزه خاصی پیدا نمیکنم .

ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)