صفحه 154 از 1141 نخستنخست ... 54104144145146147148149150151152153154155156157158159160161162163164204254654 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,531 تا 1,540 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdia1968 نمایش پست ها
    مرسی.
    میشه بگی فرقش چیه امریه و پذیرش ؟؟
    این پذیرش 5ساله که میگن یعنی با خوده سربازی 5 سال یا بعد سربازی؟؟؟
    توامریه میگن حقوق سربازی میدن توپذیرش هم همینطوره؟؟
    از لحاظ لباس شخصی و.... لطفا تفاوتهاش رو بگو
    ممنون.
    فرقش اینه که امریه 24 ماهه اما پذیرش 21 ماه، توی امریه با لباس شخصی میری سر کار ولی تو پذیرش با لباس نظامی (حداقل وزارت دفاع که دیدم با لباس نظامی هست)-در امریه نمیشه از کسری بیش از 3ماه استفاده کنی ولی پذیرش میشه! در هر دو تقریبا حقوق سربازی میدن و فرقی نداره ولی توی پذیرش 5ساله که در واقع یک جور استخدام پیمانی هست (نه پذیرش) مثل کارمندای قراردادی حقوق میدن و لباسم ازاده! (به جای سربازی کلا 5 سال استخدام هستی)

Junior Member

مرسی.
    میشه بگی فرقش چیه امریه و پذیرش ؟؟
    این پذیرش 5ساله که میگن یعنی با خوده سربازی 5 سال یا بعد سربازی؟؟؟
    توامریه میگن حقوق سربازی میدن توپذیرش هم همینطوره؟؟
    از لحاظ لباس شخصی و.... لطفا تفاوتهاش رو بگو
    ممنون.
    راستی شما مدرک تحصیلیت چی هست؟ از کدوم شهر اقدام کردی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط myreza_12345 نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
    اگر یکی که مدرک لیسانس داشته باشه بعد از فارغ التحصیلی و بدون کارت پایان خدمت ایا میشه واسه استخدام تو سپاه اقدام کرد یا نه؟

اگر بشه پس دوران خدمت چجوری محاسبه میشه. یعنی زمانی که قرارداد بسته میشه توش قید میکنن فلانی 21ماه اول سرباز هست و حقوق سربازی میگیره یا از همون اول هم واست مثل بقیه کارمندها حقوق میزارند؟

ایا درسته که میگن سپاه از کارمندهاش در مقاطع بالاتر حمایت مال میکنه و حتی تو دانشگاهای دولتی سهمیه داره؟

به نظر شما من برم 21ماه خدمت کنم بهتره یا برم استخدام سپاه بشم و همزمان برای ارشد و مقاطع بالاتر بخونم.

سپاس فراوان
    الهم عجل لولیک الفرج
    سلام

شرمنده من میخواستم اون موقعی که پرسیدی جوابت رو بدم ، ولی چون اطلاعاتم ناقص بود ، گفتم بذار بچه های دیگه جواب رو بدن .

من چند وقت پیش رفتم با چند تا از کارمند های سپاه صحبت کردم و بیشترشون پیشنهاد دادن که برم "پاسدار" بشم ، یعنی استخدام رسمی سپاه ، و با توجه به شرایط سنی که الان داریم ( 23 سال ) و .... ممکنه بعدا دیگه نتونم این فرصت خوب رو به دست بیارم .

میگفتن شمارو 3 ماه میبرن قم آموزشی ( حالا بعضی ها میگفتن یزد ) و بعدش میایی تو همون رشته ای که هستی ، فعالیت میکنی و جای پیشرفت خیلی زیادی داری ، و نسبت به کارکنان دیگه هم خیلی جلوتری .

خودشون قراردادی بودن ، و میگفتن تسهیلاتی که به ما میدن پایین تره و اینکه ما خودمون رو بُکشیم و خیلی زرنگ باشیم ، متونیم به فلان درجه برسیم ، ولی برای کسی که استخدام رسمی هست ، محدودیت وجود نداره و راحت ارتقاء درجه پیدا میکنه .

خونه ، بیمه ، ..... هر چیزی که به ذهنت میرسه رو سپاه تامین میکنه .

و ..............

خلاصه خیلی عالیه .

نکته » حرف هایی که من زدم ، نتایج دو ماه پیشم بود ، و ممکنه توش ایراداتی داشته باشه ، تحقیقات بیشتر رو خودتون انجام بدید .

خیلی تحقیق کن ، درسته شما ممکنه بری تو یه قسمت اداریش ولی بالاخره نظامی محسوب میشه و هر کسی روحیاتش با اونجا نمیخونه .

موفق باشی .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط momech نمایش پست ها
    راستی شما مدرک تحصیلیت چی هست؟ از کدوم شهر اقدام کردی؟
    ممنون از توضیحات خوبت.
    من کارشناسی برق-الکترونیک دارم.مشهدی هستم ولی از خوده وزارت توتهران اقدام کردم.به نظرت کجا میفتم بعدش؟؟؟؟
    راستی من یه برگه 6ماه کسرخدمت هم دارم که سال قبل گرفتمش و ثبت هم کردم.این وزارت دفاع ازم قبول میکنه؟؟؟

Junior Member

ممنون از توضیحات خوبت.
    من کارشناسی برق-الکترونیک دارم.مشهدی هستم ولی از خوده وزارت توتهران اقدام کردم.به نظرت کجا میفتم بعدش؟؟؟؟
    راستی من یه برگه 6ماه کسرخدمت هم دارم که سال قبل گرفتمش و ثبت هم کردم.این وزارت دفاع ازم قبول میکنه؟؟؟
    خواهش میکنم
    اگه تو شهر خودت جایی رو داشته باشن، میفرستنت همون جا، اینجور دیگه خرج خوابگاه و غذا هم رو دستشون نیست، من از مالک اشتر پذیرش گرفته بودم، که میگفت وزارت دفاع کسری ها رو قبول میکنه، شما که دیگه ثبتشم کردی....
    این جوادنیا قزوین هم میگن خوب و راحته اموزشیش، گویا ظاهرا 5شنبه و جمعه ها هم تعطیله

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط momech نمایش پست ها
    خواهش میکنم
    اگه تو شهر خودت جایی رو داشته باشن، میفرستنت همون جا، اینجور دیگه خرج خوابگاه و غذا هم رو دستشون نیست، من از مالک اشتر پذیرش گرفته بودم، که میگفت وزارت دفاع کسری ها رو قبول میکنه، شما که دیگه ثبتشم کردی....
    این جوادنیا قزوین هم میگن خوب و راحته اموزشیش، گویا ظاهرا 5شنبه و جمعه ها هم تعطیله
    منظورم از ثبت همون پارسال توسیستم نظام وظیفس.ولی من توشهریور دفترچه رو پست کردم و کسر خدمتم لحاظ نشده با اینکه ضمیمه بوده.اول که گفتن نمیشه باید تا برج 3 اقدام میکردی بعد حالا دوباره رفتم نظام وظیفه میگن باید تا برج 7 اقدام میکردی که حساب بشه.گفتم من که برج 6 اقدام کردم.طرف گفت وقتی رفتی محل آموزشیت اگه واست کسرخدمت رو قبول میکنن یه نامه بگیر ببر سپاه همین مشهد که واست نامه بزنن و درست بشه.اگر که کلا واست قبول نمیکنن که هیچی دیگه.

آره جوادنیا یک هفته 5شنبه 9صبح تا عصرجمعه و یک هفته 4شنبه 2ظهر تا عصرجمعه مرخصی میده البته به جز 2هفته اول.واسه ما که مسافتمون زیاده که فایده ای نداره این مرخصی ها.

Junior Member

سلام
    دوستان من 2/10 اعزاممه
    امریه اداره کارم
    آموزشی سچاه نیشابور افتادم تکمیلی رفتم از سپاه استان هم نامه گرفتم
    چندروز باید نیشابور باشم؟؟
    مرسیییییییییییییی

Junior Member NYZ4LI آواتار ها

سلام
    دوستان کسی می دونه الان دانشگاه ها هم امریه می دن؟ یا کلا برای دانشگاه ها ممنوع هست همچین چیزی

ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط akbarrr نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من 2/10 اعزاممه
    امریه اداره کارم
    آموزشی سچاه نیشابور افتادم تکمیلی رفتم از سپاه استان هم نامه گرفتم
    چندروز باید نیشابور باشم؟؟
    مرسیییییییییییییی
    احتمالا یکی 2روزه کارت تموم میشه و مرخصت میکنن.
    شما که امریه داری توبرگه سفیدت نوشته "امریه دار" ؟؟؟ کلا چی نوشته جای سازمان ؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa1001 نمایش پست ها
    سلام

شرمنده من میخواستم اون موقعی که پرسیدی جوابت رو بدم ، ولی چون اطلاعاتم ناقص بود ، گفتم بذار بچه های دیگه جواب رو بدن .

من چند وقت پیش رفتم با چند تا از کارمند های سپاه صحبت کردم و بیشترشون پیشنهاد دادن که برم "پاسدار" بشم ، یعنی استخدام رسمی سپاه ، و با توجه به شرایط سنی که الان داریم ( 23 سال ) و .... ممکنه بعدا دیگه نتونم این فرصت خوب رو به دست بیارم .

میگفتن شمارو 3 ماه میبرن قم آموزشی ( حالا بعضی ها میگفتن یزد ) و بعدش میایی تو همون رشته ای که هستی ، فعالیت میکنی و جای پیشرفت خیلی زیادی داری ، و نسبت به کارکنان دیگه هم خیلی جلوتری .

خودشون قراردادی بودن ، و میگفتن تسهیلاتی که به ما میدن پایین تره و اینکه ما خودمون رو بُکشیم و خیلی زرنگ باشیم ، متونیم به فلان درجه برسیم ، ولی برای کسی که استخدام رسمی هست ، محدودیت وجود نداره و راحت ارتقاء درجه پیدا میکنه .

خونه ، بیمه ، ..... هر چیزی که به ذهنت میرسه رو سپاه تامین میکنه .

و ..............

خلاصه خیلی عالیه .

نکته » حرف هایی که من زدم ، نتایج دو ماه پیشم بود ، و ممکنه توش ایراداتی داشته باشه ، تحقیقات بیشتر رو خودتون انجام بدید .

خیلی تحقیق کن ، درسته شما ممکنه بری تو یه قسمت اداریش ولی بالاخره نظامی محسوب میشه و هر کسی روحیاتش با اونجا نمیخونه .

موفق باشی .
    سلام دوست گرامی و خیلی ممنون از پاسخ جامع ای که فرمویدن و فقط چند سوال دیگه داشتم و در صورت اطلاع پاسخ دهید :
    کسی که لیسانس داره و بعد از اون دوره 3ماهه که فرمودین با چه درجه نظامی بکار خود مشغول میشه؟
    و نحوه ترفیع درجه در سپاه به چه صورت است یعنی اگه فوق لیسانس یا دکترا در ضمن خدمت بگیریم ترفیع درجه میدن یا دوره ای خاص نظامی در ضمن خدمت باید بریم برای ترفیع درجه؟
    ایا حقوق کسی که تازه و با درک لیسانس استخدام میشه حول و حوش چه میزانه؟

ببخشید که اینقد سوال میپرسم
    بازم متشکرم

اللهم عجل لولیک الفرج

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)