صفحه 16 از 1141 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526661165161016 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Senior Member vv_matin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UTSA

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط ad_fa173 نمایش پست ها
    دوستان یه سوال نسبتا غیر عادی!!!!
    من با مدرک دیپلم رفتم سربازی و فقط دوره اموزشی که تموم شد دانشگاه قبول شدم حالا میخوام با ارشد برم و امریه هم درست شده.(البته این سابقه اموزشی در حوزه ثبت نشده اما من مدارک کامل برای اثبات دارم)
    حالا سوالم اینه نمیشه دیگه اموزشی رو دوباره نگذرونم؟هنگام تکمیل پرونده برای امریه تعهد گرفتن که سابقه قبلی خدمت اگه داریم نباید ارائه بدیم اما شنیدم بعضی ها با گذروندن دوره هایی تو بسیج دیگه اموزشی نمیرن خب نمیشه اون دوره اموزشی رو که کامل گذروندم همانند دوره های بسیج در نظر گرفت و دوباره اموزشی نرم؟
    ممنونم
    سلام.
    من البته دقیقاً اطلاعات دقیق در این زمینه ندارم. ولی اگر شما مدرکی برای اثبات این که آموزشی رفتید دارید، روزی که میرید پادگان برای تقسیم، اون مدارک رو ارائه میدید و همونجا ترخیص میشید.
    اما از چند و چونش اصلاً اطلاع ندارم.
    موفق باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EMU

سلام
    وقتی برگه محل خدمت رسید به دستمون کجای برگه نوشته که امریه هستیم یا نه؟

Junior Member

ضمن عرض سلام حضور دوستان عزیز
    یه سوال دارم، ممنون میشم راهنمایی کنید:
    بنده برا امریه دانشگاه پیام نور مورد تایید قرار گرفته ام و قرار شده که تا10 شهریور امسال مدارکمو به همراه برگ سبز به دانشگاه تحویل بدم، از طرف دیگه، 1 آبان بهم تاریخ اعزام زدن؛ سوالم اینه که آیا فرصت کافی هست برا دانشگاه پیام نور تا کارای منو ردیف کنه؟ چونکه فرصت زمان بین ارائه مدارک تا اعزام، دوروبر 50 روز میشه. آیا نیاز به تمدید هست؟
    پیشاپیش ممنونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza763 نمایش پست ها
    سلام
    جایی نوشته نخواهد شد!! از محلی که امریه گرفتین استعلام میکنین که ایا یگان اموزش دهنده که در برگه اعزام قید شده همانی است که باید باشد
    Professor John Nash:The most important discovery of my life it is only in the mysterious equations of love, that any logical reasons can be found

نقل قول نوشته اصلی توسط david20 نمایش پست ها
    بنده برا امریه دانشگاه پیام نور مورد تایید قرار گرفته ام و قرار شده که تا10 شهریور امسال مدارکمو به همراه برگ سبز به دانشگاه تحویل بدم، از طرف دیگه، 1 آبان بهم تاریخ اعزام زدن؛ سوالم اینه که آیا فرصت کافی هست برا دانشگاه پیام نور تا کارای منو ردیف کنه؟ چونکه فرصت زمان بین ارائه مدارک تا اعزام، دوروبر 50 روز میشه. آیا نیاز به تمدید هست؟
    پیشاپیش ممنونم.
    این رو نمیشه دقیق گفت مگر همان ارگان که امریه داده...چون اگه بخوان میتونن در زمان خیلی کوتاه کارهارو ردیف کنند و خودشون پیگیر مکاتبات با ستاد کل باشند
    Professor John Nash:The most important discovery of my life it is only in the mysterious equations of love, that any logical reasons can be found

دوستان تمامی امریه های زیر نظر ارتش برای برج 6 لغو شده 2 تا از دوستام امریه داشتن لغو شده نامه از تهران اومده.اینا استانداری بودن.
    بهتره برید پیگیری کنید تا دیر نشده

Junior Member

Question امریه انرژی اتمی یا وزرات نفت؟

من برای امریه انرژی اتمی و وزارت نفت درخواست دادم و هر دو تا تایید شده...به نظر شما کدومشون بهتره؟

پیش فرض پاسخ : امریه انرژی اتمی یا وزرات نفت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mr_ghl نمایش پست ها
    من برای امریه انرژی اتمی و وزارت نفت درخواست دادم و هر دو تا تایید شده...به نظر شما کدومشون بهتره؟
    برای مشکلات احتمالی مربوط به ویزا قطعا وزارت نفت بهتره شک نکن

Senior Member vv_matin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UTSA

نقل قول نوشته اصلی توسط 123456mm نمایش پست ها
    دوستان تمامی امریه های زیر نظر ارتش برای برج 6 لغو شده 2 تا از دوستام امریه داشتن لغو شده نامه از تهران اومده.اینا استانداری بودن.
    بهتره برید پیگیری کنید تا دیر نشده
    من برای سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی اقدام کردم، زیر نظر ارتش.
    چهارشنبه هم زنگ زدم و گفتن که ردیف شده و هیچ مشکلی نیست! شاید اون سازمان مشخص به مشکلی برخورده.

نقل قول نوشته اصلی توسط david20 نمایش پست ها
    پیشاپیش ممنونم.
    سلام.
    نگران نباش. اونا میگن شما دو ماه مونده به اعزام باید برگه ات رو به ما بدی.
    ولی واقعیتش اینه که تا 40 روز مونده به اعزام هم هیچ مشکلی پیش نمیاد.
    البته پیگیری که از واجبات است.

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza763 نمایش پست ها
    سلام
    سلام.
    معمولاً توی اون برگه نوشته نمیشه. مگه این که قبل از صدور اون برگه کار امریه شما صد در صد قطعی شده باشه که در بیشتر موارد این اتفاق نمیافته.

ویرایش توسط vv_matin : August 12th, 2011 در ساعت 05:11 PM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : امریه انرژی اتمی یا وزرات نفت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ad_fa173 نمایش پست ها
    برای مشکلات احتمالی مربوط به ویزا قطعا وزارت نفت بهتره شک نکن
    ممنون...صرف نظر ازبحث ویزا کدوم بهتره؟...از نظر سابقه و وضعیت حقوقی و آینده شغلی منظورمه؟!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)