صفحه 163 از 1141 نخستنخست ... 63113153154155156157158159160161162163164165166167168169170171172173213263663 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,621 تا 1,630 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

سلام دوستان
    من می خوام امریه بگیرم بهم گفتن یک سری مدارک می خواد + برگه سبز اعزامی که تاریخ اعزام باشه برای 3 ماه بعد
    حالا به نظر شما چه زمانی مدارکمو ثبت کنم تاریخ اعزام می افته برای 3 ماه بعد؟ مثلاً فرض کنید من اول اسفند فارغ التحصیل بشم و بخوام که برگه اعزامم بخوره 1 تیر. چند اسفند مدارکمو ثیت کنم اعزام می خوره 1 تیرماه. در ضمن برگه سبز چه مدت بعد از ثبت مدارک می یاد؟ (چون عید که نظام وظیفه تعطیله منم 3 ماه زمان نیاز دارم). سازمان مربوطه که ازم برگه سبز می خواد، و فرض کنید امریه من هم جور بشه اونوقت چطوری نظام وظیفه متوجه امریه من میشه؟ یعنی دوباره یه برگه دیگه می یاد و به من می گه که امریه شدم؟
    ممنونم.

Junior Member

اگه بری پلیس ۱۰+ اونا دقیقا میدونن که کی باید اقدام کنی... برگ سبز دو هفته بعد از درخواست میاد ، ولی المثنی کارت سبز رو دو روز بعد میتونی بگیری و کارهای امریه رو با اون برسی.
    اگر تو سازمانی که میخوای امریه بگیری تاییدت کنند آن ها اسم تو را به نظام وظیفه میدن و نظام وظیفه هم مطابق با اون سازمان محل آموزشی رو تعیین میکنه..برای مشخص شدن تایید امریه هم باید تا دو هفته قبل از اعزام منتظر باشی تا برگه سفیدت بیاد و داخل اون نوشته باشه امریه دار..

دوستان نهاد ریاست جمهوری هم امریه میگیره؟ ادرس کجاست؟ کجا مراجعه کنم؟ کسی رفته اونجا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط honarkar نمایش پست ها
    چطور میشه فهمید که قسمت حفاظت الاعات تاییدت کرده یا نه؟ من چند روز پیش مدارکم را تحویل دادم و یک تعداد زیادی فرم پر کردم. ولی هنوز دفتر چه نفرستادم. می خوام مطمئن شم که قمست حفاظت اطلاعات تاییدم کرده بعد دفترچه بفرستم. تا اگه تایید نشدم امریه های دیگرم از بین نره.
    ممنون می شم کمکم کنی

ببین دوست عزیز مراحل اخذ امریه در انرژی اتمی به صورت زیر است:

1- اطلاع رساني به متقاضي درباره شرايط و پاسخگويي به سوالات وي
    2- دريافت اطلاعات مورد نياز از متقاضي در قالب يك فرم
    3- معرفي متقاضيان واجد شرايط به واحدهايي كه درخواست نيروي طرح خدمت دارند و معرفي همزمان به دفتر امور ايمني طرحها
    4- دعوت از متقاضي و انجام مصاحبه از طرف واحد بهره بردار و معرفي افراد انتخاب شده به مركز آموزش و بهسازي نيروي انساني
    5- معرفي افراد مورد قبول واحدها به گزينش
    6- برگزاری جلسه کمیته امریه و تصميم گيري نهايي درباره پذيرش افراد منتخب واحدها(البته در صورت گذشتن از مراحل قبل، بعد از این مرحله به حفاظت اطلاعات معرفی میشی)
    7- معرفي افراد تاييد شده داراي برگ اعزام به پزشك معتمد سازمان، اداره تشخيص هويت، و ستاد كل نیروهای مسلح
    8- در صورت موافقت ستاد كل نیروهای مسلح، اعلام مراتب به حوزه نظام وظيفه براي طي دوره آموزش نظامي
    9- مراجعه به سازمان پس از پایان دوره آموزشي براي ادامه خدمت

وقتی جواب نامه حفاظت اطلاعات اومد اگر اوکی بود، اون وقت میتونی با خیال راحت دفترچتو پست کنی

ضمنا" در مورد بنده از زمانی که نامه از طرف سازمان به حفاظت رفت و تا زمانی که جواب حفاظت اومد حدودا 10 روز طول کشید.
    موفق باشی
    دوست عزیز خیلی ممنون از جواب کامل و دقیقت. من حدود 20 روز پیش درخواستم را برای سازمان فرستادم. بعد از اون تعداد زیادی شرکت تماس گرفتند و من برای مصاحبه سه جا رفتم. یکیش را انتخاب کردم و به اون اوکی دادم. اونها هم با من تماس گرفتند و مجدداً تعداد زیادی فرم به من دادند و من اونها را پر کردم. بعد از چند روز مسئول نیروهای انسانی اون شرکت تماس گرفت و از من خواست که کپی برگ سبزم را براشون ببریم. همچنین گفت که از نتیجه ی قسمت حفاظت اطلاعات خبری نداره. فکر می کنم تو مراحلی که شما ذکر کردی مرحله 6 را هم سپری کرده باشم.
    الان فقط یک سوال دارم و اون اینکه چطور مطمئن شم قسمت حفاظت اطلاعات تاییدم کرده؟ جایی هست که باهاش تماس بگیرم و جوابم را بدند؟
    در ضمن به من گفتند اول اردیبهشت باید اعزامت باشه و هنوز حدود 15 روزی مونده تا دفترچه بفرستم اما دو جا دیگه برای امریه صحبت کردم و می خوام اگر انرژی اتمی نشد زودتر یکی از اون دو جا را انتخاب کنم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedaut85 نمایش پست ها
    دوست عزیز خیلی ممنون از جواب کامل و دقیقت. من حدود 20 روز پیش درخواستم را برای سازمان فرستادم. بعد از اون تعداد زیادی شرکت تماس گرفتند و من برای مصاحبه سه جا رفتم. یکیش را انتخاب کردم و به اون اوکی دادم. اونها هم با من تماس گرفتند و مجدداً تعداد زیادی فرم به من دادند و من اونها را پر کردم. بعد از چند روز مسئول نیروهای انسانی اون شرکت تماس گرفت و از من خواست که کپی برگ سبزم را براشون ببریم. همچنین گفت که از نتیجه ی قسمت حفاظت اطلاعات خبری نداره. فکر می کنم تو مراحلی که شما ذکر کردی مرحله 6 را هم سپری کرده باشم.
    الان فقط یک سوال دارم و اون اینکه چطور مطمئن شم قسمت حفاظت اطلاعات تاییدم کرده؟ جایی هست که باهاش تماس بگیرم و جوابم را بدند؟
    در ضمن به من گفتند اول اردیبهشت باید اعزامت باشه و هنوز حدود 15 روزی مونده تا دفترچه بفرستم اما دو جا دیگه برای امریه صحبت کردم و می خوام اگر انرژی اتمی نشد زودتر یکی از اون دو جا را انتخاب کنم.
    دوست عزیز باید زنگ بزنی منابع انسانی سازمان بهت میگن اگه اوکی بشی 3مرحله دیگه داری همین

Junior Member

در مورد سوال اولت با شماره 82063313 خانم میرغضنفر تماس بگیر ایشون میگن که آیا جواب نامه حفاظت اومده یا نه.
    اما در مورد سوال دومت، اگر به مرحله ششم که قبلا اشاره کردم رسیدی و جواب اوکی حفاظتت اومد اون وقت با خیال راحت دفترچتو پست کن و تا اواسط بهمن به سازمان برسون تا برای اردیبهشت 92 اعزام بشی(پیشنهاد میکنم دفترچتو همون اواسط بهمن پست کنی که یه وقت اعزامت برای اسفند91 نخوره!!!!!)
    در مورد جاهای دیگم نمیدونم هر چی خودت صلاح میدونی انجام بده اما جواب قطعی سازمان انرژی اتمی بعد از نامه حفاطت مشخص میشه.
    در ضمن شما میتونی همزمان از جاهای دیگر برای امریه اقدام کنی و ربطی به هم ندارند. مثل خود من که همزمان برای شرکت نفتم اوکی گرفته بودم.....

Junior Member

سلام دوستان
    برای امریه خاتم الانبیا
    آیا بسیجی عادی هم مورد قبوله ؟
    ایا تاهل هم امتیازی داره؟
    باتشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط e3m نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای امریه خاتم الانبیا
    آیا بسیجی عادی هم مورد قبوله ؟
    ایا تاهل هم امتیازی داره؟
    باتشکر
    سلام
    1. بله
    2. خیر

Junior Member

ببخشید
    کسی هست که برای امریه خاتم اقدام کرده وقبول نشده باشه

Junior Member

ببخشید انقد سوال میکنم سابقه بسیج عادی برای خاتم الانبیا مهم نیس چقدر باشه؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)