صفحه 18 از 1141 نخستنخست ... 8910111213141516171819202122232425262728681185181018 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

سلام به همگی . سوالم اینه که که اگر امریه قرارگاه خاتم النبیاء بگیری میتونی کسری خدمت هم بگیری؟ (من لیسانس دارم )
    2 ماه به خاطر دوره تکمیلی بسیج و 45 روز هم به خاط بسیجی فعال . که جمعا میشه 3 ماه 15 روز

Junior Member

با سلام
    برای گرفتن امریه اگه قبل از اتمام دوره 6 ماهه که بعد فراغت از تحصیل دارم اقدام کنم میتونم واسه شهریور همون سال امریه بگیرم؟
    کلا بعد از فراغت اولین کاری که باید انجام داد چیه؟ لطفا راهنمایی کلی بدین.

Senior Member vv_matin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UTSA

نقل قول نوشته اصلی توسط afazli نمایش پست ها
    با سلام
    برای گرفتن امریه اگه قبل از اتمام دوره 6 ماهه که بعد فراغت از تحصیل دارم اقدام کنم میتونم واسه شهریور همون سال امریه بگیرم؟
    کلا بعد از فراغت اولین کاری که باید انجام داد چیه؟ لطفا راهنمایی کلی بدین.
    شما اولین کاری که بعد از تموم شدن درستون میکنید تسویه حساب با دانشگاه و گرفتن نامه نظام وظیفه است. حالا این که شما بخواید شهریور حتماً اعزام بشید، باید اواسط اردیبهشت به بعد (یعنی مثلاً 20-21) مدارکتون رو به پلیس+10 ارائه بدید. اینجوری احتمال زیاد شهریور میافتید، اگر تیر ماه افتادید هم که میتونید برید یه دوره تمدید کنید اگر قبل از مشخص شدن محل آموزشیتون اقدام کنید.

اما برای امریه. بعضی از سازمانها مثل وزارت نفت یا انرژی اتمی یه ساز و کار نسبتاً منظمی دارند برای گرفتن امریه. میرید توی سایتشون و شرایط و مدارک رو میخونید و اسمتون رو ثبت میکنید و بعداً بررسی میکنند که اگر شرایطش رو دارید برای امریه اون سازمان پذیرفته میشید.
    باقی جاها بهتون میگن دو ماه قبل از تاریخ اعزامتون، همراه با برگه اعزامتون مراجعه کنید. جاهایی که امریه میگیرند معمولاً توی قسمت کارگزینی یک نفر رو به منظور انجام همین امور دارند. حالا یه سری از نهادها فقط یه دوره های خاصی از سال پذیرش امریه دارند (مثل آموزش پرورش) بعضی جاها هم هر دوره پذیرش دارند.
    در کل شما از روزی که تسویه حساب کردی و بلکه حتی زودتر از اتمام تحصیلت، باید به سازمانهای مختلف مراجعه کنی و از چند و چونش با خبر بشی.
    به طور خلاصه، در گرفتن امریه در 90% موارد مهمترین عامل پارتی هست. بعد پیگری مداوم و بعد هم باقی عوامل.

از دوستان کسی هست که امریه قرارگاه خاتم النبیاء رو گرفته باشه؟ نیاز به راهنمایی دارم .
    من لیسانس کامپیوتر دارم معدلم هم 13.73 هست. نامه بسیجی فعال هم دارم.تاریخ اعزامم هم 1390/8/1 است. دوره تکمیلی بسیج رو هم گذروندم(کارت سبز دارم). به نظرتون من میتونم تا 90/8/1 پذیرش قرارگاه خاتم بشم.
    با پارتی کارم میشه یا شرایطم(مدرکم) مناسب قرارگاه نیست؟ اصلا رشته کامپیوتر رو پذیرش میکنه؟
    ترا خدا یه نفر کمک کنه؟

رشته و دانشگاه
    UTSA

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrzad_ra نمایش پست ها
    از دوستان کسی هست که امریه قرارگاه خاتم النبیاء رو گرفته باشه؟ نیاز به راهنمایی دارم .
    من لیسانس کامپیوتر دارم معدلم هم 13.73 هست. نامه بسیجی فعال هم دارم.تاریخ اعزامم هم 1390/8/1 است. دوره تکمیلی بسیج رو هم گذروندم(کارت سبز دارم). به نظرتون من میتونم تا 90/8/1 پذیرش قرارگاه خاتم بشم.
    با پارتی کارم میشه یا شرایطم(مدرکم) مناسب قرارگاه نیست؟ اصلا رشته کامپیوتر رو پذیرش میکنه؟
    ترا خدا یه نفر کمک کنه؟
    سلام،
    بهترین راه اینه که برید خود قرارگاه و بپرسید.
    با توجه به اینکه بسیجی فعال هستید، احتمال زیادی داره که بتونید امریه خاتم رو بگیرید.

دوست گرامی ممنون از پاسختون. واقعا ممنون.
    راستش من ساکن شیرازم. فعلا برام مقدور نیست بیام. بعد از عید فطر میام.
    میخاستم ببینم کسی هست که شرایطش شبیه به من باشه و پذیرش قرارگاه خاتم رو گرفته باشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    English Translation

Question پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

سلام
    با لیسانس مترجمی زبان انگلیسی - معدل15.98 امریه سربازی میشه گرفت؟
    خداوند همه چيز را در يک روز نيافريد. پس چه چيز باعث شد که من بينديشم مي توانم همه چيز را در يک روز به دست بياورم!

نقل قول نوشته اصلی توسط cyrus25 نمایش پست ها
    سلام
    با لیسانس مترجمی زبان انگلیسی - معدل15.98 امریه سربازی میشه گرفت؟
    هیچ ناممکنی تو بحث امریه نیست البته به شرط وجود یک سفارش کننده ذی نفوذ!!!!
    Professor John Nash:The most important discovery of my life it is only in the mysterious equations of love, that any logical reasons can be found

رشته و دانشگاه
    UTSA

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrzad_ra نمایش پست ها
    دوست گرامی ممنون از پاسختون. واقعا ممنون.
    راستش من ساکن شیرازم. فعلا برام مقدور نیست بیام. بعد از عید فطر میام.
    میخاستم ببینم کسی هست که شرایطش شبیه به من باشه و پذیرش قرارگاه خاتم رو گرفته باشه؟
    خواهش میکنم دوست عزیز.
    والا من دقیق اطلاع ندارم. ولی چیزی که هست اینه که مهمترین فاکتور برای گرفتن امریه خاتم، همین بسیجی فعال بودنه. بعدش معدل و ... اگر بتونین یه آشنا هم جور کنین که دیگه 100 درصده. ولی اگر اعزام آبان هستید، بعد عید فطر ممکنه یک مقدار دیر باشه. اگه بتونید زودتر بیاید، یا تلفنی تماس بگیرید بپرسید خیلی بهتره. تلفنش رو هم فکر کنم بتونید با پیدا کردن سایتشون از گوگل به دست بیارید.
    کلاً خاتم به اونهایی که بسیج دارن راحت امریه میده.
    موفق باشید.

Junior Member

سلام خدمت همه دوستان
    در یک حرکت انقلابی 19 صفحه این تاپیک رو خوندم
    خیلی برام مفید بود . اما ی خواهشی از دوستان دارم . دوستانی که میرن امریه میگرن توضیحات بیشتری در مورد شرایط خودشون و محلی که امریه گرفتن بگن که بقیه هم بتونن استفاده کنن. خیلی از دوستان فقط میگن ما امریه فلان جا رو گرفیتم اما دیگه حرفی از اینکه با چ معدلی چ مدرکی چ درسی چ... موفق شدن , نمیزنن. یا حتی یه آدرس یه شماره تلفن و . اینا
    من کارشناسی کامپیوتر با معدل 16.70 از شمسی پور گرفتم. هیچ کدوم از شرایط که خیلی جا ها میخوان رو ندارم مثل خانواده شهدا , تاهل , بسیجی , معاف از رزم و غیره. اول خدا بعدش شاید معدلم کمی بهم کمک کنه
    مطمئنا بین شما دوستان چند تا کامپیوتری هم پیدا میشه که شرایط مشابه من رو داشته باشه
    اگر جایی واسه امریه با شرایط من سراغ دارید راهنمایی کنید. یا اسم سایت یا آدرسی بدید که خودم حضورا برم.
    خیلی برام مهمه که در تهران امریه بگیرم بخاطر کارم چون فکر کنم بشه با کمی خوش شانسی از سازمان انرژی اتمی یا وزارت نفت امریه گرفت.البته انگار سازمان انرژی اتمی ارشد کامپیوتر میخوادش
    http://www.aeoi.org.ir/portal/File/S...7-43cc7220c0e9
    اما میخوام هر طور شده تهران امریه بگیرم
    منتظر راهنمایی شما دوستان عزیز هستم
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)