صفحه 19 از 1141 نخستنخست ... 91011121314151617181920212223242526272829691195191019 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

سلام جمیعا.
    دوستان در مورد امریه چندتا سوال داشتم که از اونجایی که اطلاعات زیادی از امریه و چند و چون کاراش ندارم ممکنه سوالام پیش پا افتاده و آبکی!! باشه.
    به هر حال ازتون خواهش دارم که هرکس هرچی میدونه که میتونه کمکم کنه بگه تا با استفاده از راهنمایی هاتون هر کاری لازمه انجام بدم.
    ماجرا از این قراره که یه مدت دنبال گرفتن امریه شرکت نفت بودم ولی از اونجایی که کار هرکسی نیست بی خیال ماجرا شدم.علی الخصوص که دانشگاه آزادی هستم و معدلم هم 16.09 (لیسانس نفت دارم ولی هنوز با دانشگاه تسویه نکردم).
    گذشت تا اینکه یه آشنایی پیدا شده گفته شاید بتونم تو دانشگاه مالک اشتر که ظاهرا وابسته به وزارت دفاع هست برات امریه رو جور کنم.
    این نکته هم بگم که حدود 4 5 سال پیش قبل از قبولی دانشگاه چون موعد خدمتم فرا رسیده بود مجبور بودم دفترچم رو پست کنم و تقاضای تمدید یک ساله جهت خوندن برا کنکور کنم.خلاصه ی مطلب،دفترچه بعد از مدتی عودت داده شد و نوشته بود با تقاضای تمدید شما موافقت شد و اسم شما هم در رایانه ثبت شد.بعد از یک سال که نفت شیراز قبول شدم شروع به ادامه تحصیل کردم و دو سه بار هم برگ اعزام به خدمت اومد در خونه که با هماهنگی با دانشگاه مشکل معافی تحصیلی تو این 4 سال تحصیلم حل شد.خلاصه سرتون رو درد نیارم.الان کسی نمیدونه من باید باز دفترچه جدیدی پست کنم یا همون قبلی رو ببرم،چه برای امریه چه خدمت مقدس سربازی!
    حالا سوالای من اینه:
    1- به فرض پذیرش من تو دانشگاه مالک (برای امریه) اونجا من چه کاره میشم؟مثلا اگر شرکت خاصی بود بالاخره مثل بقیه کارگرا یا کارمند ها یه کاری بهم میدادن که مرتبط به رشته باشه.تو دانشگاه برای افرادی که امریه میگیرن چه کاری هست؟
    2- اصلا این دانشگاه چه رشته هایی رو میپذیره؟؟نفت هم داره؟؟مثلا مثل سپاه که پروژه های نفتی زیادی دستش هست،اونجا هم کار های مرتبط به نفت داره که بخاطرش من جذب و شاید بعدها استخدام بشم؟
    3- تو بعضی از تاپیک ها دیدم که قرارگاه خاتم هم امریه میگیره.مثلا رشته کامپیوتر.خاتم هم نفت میگیره؟؟به جز مالک و خاتم دیگه چه جاهایی داریم که بشه برای امریه اقدام کرد و در آینده هم امید کار در اون حوزه رو داشت؟
    4- در مورد مشکل دفترچه خدمت که قبلا پست شده،کسی میدونه تکلیفم چیه؟
    فعلا که سوال دیگه ای یادم نمیاد بپرسم!!!!
    ممنون میشم به تمام سوالاتم جواب بدید.

سلام جمیعا.
    دوستان در مورد امریه چندتا سوال داشتم که از اونجایی که اطلاعات زیادی از امریه و چند و چون کاراش ندارم ممکنه سوالام پیش پا افتاده و آبکی!! باشه.
    به هر حال ازتون خواهش دارم که هرکس هرچی میدونه که میتونه کمکم کنه بگه تا با استفاده از راهنمایی هاتون هر کاری لازمه انجام بدم.
    ماجرا از این قراره که یه مدت دنبال گرفتن امریه شرکت نفت بودم ولی از اونجایی که کار هرکسی نیست بی خیال ماجرا شدم.علی الخصوص که دانشگاه آزادی هستم و معدلم هم 16.09 (لیسانس نفت دارم ولی هنوز با دانشگاه تسویه نکردم).
    گذشت تا اینکه یه آشنایی پیدا شده گفته شاید بتونم تو دانشگاه مالک اشتر که ظاهرا وابسته به وزارت دفاع هست برات امریه رو جور کنم..

حالا سوالای من اینه:
    1- به فرض پذیرش من تو دانشگاه مالک (برای امریه) اونجا من چه کاره میشم؟مثلا اگر شرکت خاصی بود بالاخره مثل بقیه کارگرا یا کارمند ها یه کاری بهم میدادن که مرتبط به رشته باشه.تو دانشگاه برای افرادی که امریه میگیرن چه کاری هست؟
    2- اصلا این دانشگاه چه رشته هایی رو میپذیره؟؟نفت هم داره؟؟مثلا مثل سپاه که پروژه های نفتی زیادی دستش هست،اونجا هم کار های مرتبط به نفت داره که بخاطرش من جذب و شاید بعدها استخدام بشم؟
    3- تو بعضی از تاپیک ها دیدم که قرارگاه خاتم هم امریه میگیره.مثلا رشته کامپیوتر.خاتم هم نفت میگیره؟؟به جز مالک و خاتم دیگه چه جاهایی داریم که بشه برای امریه اقدام کرد و در آینده هم امید کار در اون حوزه رو داشت؟

سلام دوستان
    یه سوال داشتم در مورد امریه.
    من یه 5 ماهی رفتم خدمت(نیروی انتظامی) بعد ترخیص شدم و الان دارم تهران ارشد میخونم(کامپیوتر)
    میخوام بدونم میتونم بازم امریه بگیرم؟ میگن این 5 ماه مشکل ایجاد میکنه، درسته؟ هیچ کاریش نمیشه کرد؟
    در ضمن، اون 5 ماه رو با احتساب 2 ماه آموزشی گفتم و 5 ماه رو امریه نگرفته بودم.
    ویرایش توسط dalvandi : September 1st, 2011 در ساعت 01:13 AM

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    PhD Computer Science - University of Southampton

نقل قول نوشته اصلی توسط farid_express نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه 5 ماهی رفتم خدمت(نیروی انتظامی) بعد ترخیص شدم و الان دارم تهران ارشد میخونم(کامپیوتر)
    میخوام بدونم میتونم بازم امریه بگیرم؟ میگن این 5 ماه مشکل ایجاد میکنه، درسته؟ هیچ کاریش نمیشه کرد؟
    قانونا شما را برای ادامه خدمت باید به یگان قبلی عودت دهند. در مورد شما باید در نیروی انتظامی خدمتتان را ادامه دهید. البته یکی از دوستان که فقط دوماه آموزشی را گذرانده بود و بعد ترخیص شده بود برای امریه اقدام کرده بود، تعهد گرفته بودند ازش که سابقه خدمت قبلی اش بی اثر می‌شود. البته نمی دانم ستاد کل نیروهای مسلح موافقت کرد با این موضوع یا نه.
    *ارسال پست تنها به منظور تشکر/تبریک/تسلیت/آرزو/تنفر/تاکید/تایید برخلاف قوانین فروم می باشد، لطفا از تکمه ی +/- استفاده نمایید*
    قبل از ارسال سوال جدید حتما موضوعات مرتبط را جستجو کنید.
    نتایج پذیرش خود را در قسمت نتایج پذیرش وارد کنید!
    به قوانین انجمن احترام بگذاریم.

Senior Member vv_matin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UTSA

خب دوستان، بنده از تاریخ 6/1 رسماً رفتم زیر پرچم و الان در نیروی هوایی ارتش مشغول گذراندن آموزشی سربازی هستم. دوران بسی مزخرفی است.

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_mohammad65 نمایش پست ها
    سلام جمیعا.
    گذشت تا اینکه یه آشنایی پیدا شده گفته شاید بتونم تو دانشگاه مالک اشتر که ظاهرا وابسته به وزارت دفاع هست برات امریه رو جور کنم..

حالا سوالای من اینه:

1- اگر رشته شما با اون دانشگاه مرتبط باشه و پذیرش بشید، خب طبیعتاً یه کاری دستتون میدن که به رشته تون نزدیک باشه. البته کلاً قانون خاصی نداره. مثلاً یکی از دوستان بود که با فوق لیسانس الکترونیک، امریه سازمان زندانها رو گرفته بود!! قانونی وجود داره که اگر در سازمان مربوطه شما در رشته مرتبط با زمینه کاری خودتون مشغول نشید، میتونند امریه شما رو کنسل و اون سازمان امریه کننده رو مورد جریمه قرار بدن. ولی کیه که اینجور قانونها رو اجرا کنه!
    3و2-نمیدونم. ولی خاتم فکر کنم قبولتون کنه. البته داشتن بسیج و پارتی خیلی مهمه. اما نداشته باشی هم باز ممکنه باهات مصاحبه کنن. در هر صورت اگر کارت خوب باشه، امکان استخدامت همه جا هست.

یه توصیه بهت بکنم، الان که دوران خدمتم شروع شده، واقعاً میفهمم که این امریه چه چیز خوبیه! تصور اینکه بخوام 16 ماه تو یک محیط خشک نظامی خدمت کنم برام غیر قابل تحمله! در کل هر جایی که قبولت کردن و هر کاری که برات داشتن با کله برو! چون توی پادگان چیزی جز بطالت و اعصاب خوردی وجود نداره.

نمیدونم تونستم کمکت کنم یا نه.

نقل قول نوشته اصلی توسط farid_express نمایش پست ها
    سلام دوستان
    در ضمن، اون 5 ماه رو با احتساب 2 ماه آموزشی گفتم و 5 ماه رو امریه نگرفته بودم.
    شما اگر بخواید خدمتتون رو ادامه بدید، پرونده تون توی همون یگان مربوطه هست. بنابراین بعد از اون هم همونجا خدمت خواهید کرد. اگر فقط آموزشی رو گذرونده بودید، باز میشد یگانتون رو با دوندگی عوض کرد. ولی اینکه 5 ماه خدمت کردید، یک مقدار کار رو سخت تر میکنه.
    من شنیدم، و دقیق نمیدونم، ولی میگن نیروی انتظامی تنها یگانی هست که امریه نداره. یعنی اگر کسی بخواد بعداً درخواست امریه بده، نمیشه. ولی بازم میگم که مطمئن نیستم.

ممنون از جوابت متین جان.ان شاالله هرجا هستی موفق باشی.
    یه سوال دیگه.فهمیدم قرارگاه خاتم تحت نظر ارتش هست،یعنی همون پدافند هوایی ارتش.اینجوریه؟من فکر میکردم سپاه باشه؟
    اگر ارتش باشه با رفتنم اونجا وضعم بدتر نشه.میگن ارتش بیشتر رو کارهای نظامی زوم میکنه و مثل سپاه در اون اندازه به علم و صنعت بها نمیده.
    لطفا در این مورد هم نظرتون رو بگید.
    در مورد سوال دوم و سومم کسی نمیتونه کمکم کنه.ممنون میشم راهنماییم کنید
    ویرایش توسط dalvandi : September 2nd, 2011 در ساعت 12:05 AM

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    PhD Computer Science - University of Southampton

ممنون از جوابت متین جان.ان شاالله هرجا هستی موفق باشی.
    یه سوال دیگه.فهمیدم قرارگاه خاتم تحت نظر ارتش هست،یعنی همون پدافند هوایی ارتش.اینجوریه؟من فکر میکردم سپاه باشه؟
    اگر ارتش باشه با رفتنم اونجا وضعم بدتر نشه.میگن ارتش بیشتر رو کارهای نظامی زوم میکنه و مثل سپاه در اون اندازه به علم و صنعت بها نمیده.
    لطفا در این مورد هم نظرتون رو بگید.
    در مورد سوال دوم و سومم کسی نمیتونه کمکم کنه.ممنون میشم راهنماییم کنید
    ارتش؟! نه خیر دوست عزیز قرارگاه خاتم متعلق به سپاه است.
    *ارسال پست تنها به منظور تشکر/تبریک/تسلیت/آرزو/تنفر/تاکید/تایید برخلاف قوانین فروم می باشد، لطفا از تکمه ی +/- استفاده نمایید*
    قبل از ارسال سوال جدید حتما موضوعات مرتبط را جستجو کنید.
    نتایج پذیرش خود را در قسمت نتایج پذیرش وارد کنید!
    به قوانین انجمن احترام بگذاریم.

ممنون.خیالم راحت شدا!!!!
    میشه بگید برای گرفتن امریه تو این قرار گاه باید از کجا شروع کنم و چطور؟؟
    من ساکن شیرازم.
    ممنون میشم راهنمااییم کنید

Senior Member vv_matin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UTSA

ممنون.خیالم راحت شدا!!!!
    میشه بگید برای گرفتن امریه تو این قرار گاه باید از کجا شروع کنم و چطور؟؟
    من ساکن شیرازم.
    ممنون میشم راهنمااییم کنید
    شما باید همراه با کپی برگ اعزام و مدارک دیگه، مثل کارت ملی و شناسنامه و کپی هاش و مدارک مربوط به بسیج و نامه دانشگاه به نظام وظیفه تشریف بیارید تهران، خیابان بخارست، دفتر قرارگاه. اونجا بهتون فرم میدن پر میکنید و بهتون بعداً خبر میدن.
    البته اگر قرارگاه خاتم شرکتی وابسته به خودش توی شهرتون داشته باشه، از اونجا هم میتونید اقدام کنید.

امریه های مربوط به رشته کامپیوتر رو از کجا میشه پیدا کرد؟
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)