صفحه 193 از 1141 نخستنخست ... 93143183184185186187188189190191192193194195196197198199200201202203243293693 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,921 تا 1,930 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط javad369 نمایش پست ها
    اره.از من که دانشگاه ازادیم خیلی جلوتری.
    حالا برا امریه شرکت نفت باید چکار کنم؟ لطفا اگه میشه کامل توضیح بدین، تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط miladsaket نمایش پست ها
    حالا برا امریه شرکت نفت باید چکار کنم؟ لطفا اگه میشه کامل توضیح بدین، تشکر
    کار خاصی نداره فقط باید صبر کنی تا روز ثبت نام.فقط اسکن کم حجم شده یه عکس خودت رو داشته باش به علاوه اسکن برگه ی لغو معافیت تحصیلی که موقع فارغ التحصیلی دانشگاه بهت داده. در ضمن دفترچه خدمت هم نباید فرستاده باشی.

نقل قول نوشته اصلی توسط javad369 نمایش پست ها
    کار خاصی نداره فقط باید صبر کنی تا روز ثبت نام.فقط اسکن کم حجم شده یه عکس خودت رو داشته باش به علاوه اسکن برگه ی لغو معافیت تحصیلی که موقع فارغ التحصیلی دانشگاه بهت داده. در ضمن دفترچه خدمت هم نباید فرستاده باشی.

Junior Member

[QUOTE=miladsaket;1113941]تشکر
    فقط دقیقا کی باید دفترچه رو بفرسم؟[/QUOTE

والا فکر کنم وقتی رفتین برای ثبت نام بهتون میگن.

با سلام

من مصاحبه انرژی اتمی رو رفتم و کارام تموم شده و در حال حاضر هم در مرحله استعلام حفاظت هست کسی می دونه حفاظت بیشتر دنبال چه مسائلی هست؟ اصلا یعنی چی؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط petroleum23 نمایش پست ها
    با سلام

من مصاحبه انرژی اتمی رو رفتم و کارام تموم شده و در حال حاضر هم در مرحله استعلام حفاظت هست کسی می دونه حفاظت بیشتر دنبال چه مسائلی هست؟ اصلا یعنی چی؟
    سلام. ایشالا موفق باشی .می تونی رشته دانشگاهیت ،دانشگاهت و معدلت رو بنویسی ؟ممنون

سلام دوستان.من واسه fall ۲۰۱۳ اپلی‌ کردم. تقریبا مطمئنم که ادمیشن میگیرم.می‌خواستم ببینم برای سربازی و پاسپورت اولی‌ کاری که باید بکنم چیه و کی‌ باید این کارو انجام بدم.ممنون میشم اگه دوستان بم کمک کنن. (آمریکا و سویس اپلای کردم و به احتمال زیاد جفتشون رو میگیرم. )

سلام، کسی خبر نداره که "آیا می خوان امریه شرکت نفت رو هم واسه 92 بردارن یا نه؟ آخه کلا امریه های غیر ضرور رو میخوتن بردارن، مثلا سرباز معلم که حتمیه."
    ::Never say never::

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    .MSc of Electronic Eng. -Shahid Beheshti Univ

با سلام خدمت دوستان گرامی
    من میخواستم برای امریه در وزارت نفت ثبت نام کنم.ولی یکی از مدارکی که در سایت مربوطه اعلام کرده اند مدرک تحصیلی هست.با توجه به اینکه در هنگام فارغ التحصیلی گواهی موقت را به من ندادند و گفتند زمانی که دفترچه اعزام به خدمت را پست کردی می توانیم گواهی موقت را به تو بدهیم برای این مشکل چه کاری باید انجام دهم؟؟یعنی حالا که مدرک تحصیلی (گواهی موقت)را به من نمی دهند چه چیزی را باید برای وزارت نفت به عنوان مدرک تحصیلی بفرستم؟؟
    سوال دوم اینکه تاییدیه گزینش که در سایت وزارت نفت نوشته شده یکی از مدارکی است که باید ارسال کنید دقیقا چیست؟؟

ممنون از شما که پاسخ می دهید!

سلام دوستان
    من دفترچه ام را ارسال کردم و برای اول اردیبهشت اعزام خواهم شد.(فوق لیسانس عمران) تا کنون برای امریه جایی پیدا نکردم. هرجا رفتم یا سهمیه نداشتند یا همکه دیر رفته بودم و شرایط دار نبودمو میخوام که درخواست تعویق بدم.
    سوال اول: چه زمانی برای درخواست تعویق دادن بهتر است و چند درصد احتمال عقب افتادن تاریخ اعزام است؟
    سوال دوم: تو این مدت می تواننم درخواست کمیسیون پزشکی بدم؟( در برگه اعزام بدون مشکل پزشکی بوده ام و سالمم ...اما حالا یک مشکل پزشکی پیش اومده که احتمال معاف از رزم یا حتی معافیت دارم)

دوستان از تجاربشون بگن و راهنمایی کنند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)