صفحه 194 از 1141 نخستنخست ... 94144184185186187188189190191192193194195196197198199200201202203204244294694 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,931 تا 1,940 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

سلام

از دوستانی که در این زمینه اطلاعاتی دارن میخام که لطفا راهنماییم کنن

واسه امریه گرفتن پارتی در چه حد و کدوم سازمان یا شرکتی لازمه؟؟؟

خود سپاه؟؟؟
    قرارگاه خاتم؟؟؟؟
    شرکتای زیرمجموعه قرارگاه؟؟؟
    .
    .
    .
    ؟؟؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya_hakan نمایش پست ها

سلام

از دوستانی که در این زمینه اطلاعاتی دارن میخام که لطفا راهنماییم کنن

واسه امریه گرفتن پارتی در چه حد و کدوم سازمان یا شرکتی لازمه؟؟؟

خود سپاه؟؟؟
    قرارگاه خاتم؟؟؟؟
    شرکتای زیرمجموعه قرارگاه؟؟؟
    .
    .
    .
    ؟؟؟؟؟؟
    سلام دوست عزیز سوالتون واضح و مشخص نیست
    به هر حال تاثیر پارتی در پذیرش امریه به هیچ وجه قابل انکار نیست اما بودند مواردی که بدون هیچ گونه پارتی هم در بهترین جاها پذیرفته شده اند. که مسلما در مورد اخیر داشتن مواردی مثل مدرک معتبر و تحصیلات بالا و معدل خوب موثرند .

در مورد قسمت دوم سوالتون باید عرض کنم سازمان هایی فراوانی هستند که امریه میگیرند که در صفحات قبل به کرات به آنها اشاره شده است که یکی از اونها هم بعنوان مثال قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا هست که از بخش های گوناگونی تشکیل شده و هر بخش خود از چندین شرکت که مسلما توضیحات اضافی زیاد بدردتون نمیخوره .
    شما ابتدا سازمانها و نهادهایی که بنظرتون بدردتون میخوره و البته مورد تایید آنها نیز هستید را انتخاب کنید و در نهایت با توجه به شرایط اعزامیتون و احیانا معرف (پارتی) که دارید میتونید بصورت جدی اقدام نهایی را انجام دهید

نقل قول نوشته اصلی توسط lengehokafsh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دفترچه ام را ارسال کردم و برای اول اردیبهشت اعزام خواهم شد.(فوق لیسانس عمران) تا کنون برای امریه جایی پیدا نکردم. هرجا رفتم یا سهمیه نداشتند یا همکه دیر رفته بودم و شرایط دار نبودمو میخوام که درخواست تعویق بدم.
    سوال اول: چه زمانی برای درخواست تعویق دادن بهتر است و چند درصد احتمال عقب افتادن تاریخ اعزام است؟
    سوال دوم: تو این مدت می تواننم درخواست کمیسیون پزشکی بدم؟( در برگه اعزام بدون مشکل پزشکی بوده ام و سالمم ...اما حالا یک مشکل پزشکی پیش اومده که احتمال معاف از رزم یا حتی معافیت دارم)

دوستان از تجاربشون بگن و راهنمایی کنند
    سلام دوست عزیز

در مورد سوال اول باید عرض کنم چون تا تاریخ اعزام چیزی نمونده و احتمالا شما دیگه کد خوردید و محل اعزامتون مشخص شده دیگه نمیشه درخواست داد یا درست تر بگم با درخواست شما موافقت نمیشه
    در مورد سوال دوم هم ان شالله دوستان راهنمایی می کنند

Junior Member

سلام من امریه آموزش و پروش گرفتم تاریخ اعزامم 12/1 بود که چون امریه گرفته بودم نرفتم الان بعد 1 ماه یه نامه از ناجا اومده که به علت غیبت 3 ماه اضافه خدمت خودم! به آموزش و پروش زنگ زدم گفت مشکلی نیست این موضوع طبیعیه!
    دوستانی که امریه گرفتن و تاریخ اعزامشون عوض شده هم همین داستان رو دارند؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق دانشگاه تبریز

نقل قول نوشته اصلی توسط mahde1818 نمایش پست ها
    سلام من امریه آموزش و پروش گرفتم تاریخ اعزامم 12/1 بود که چون امریه گرفته بودم نرفتم الان بعد 1 ماه یه نامه از ناجا اومده که به علت غیبت 3 ماه اضافه خدمت خودم! به آموزش و پروش زنگ زدم گفت مشکلی نیست این موضوع طبیعیه!
    دوستانی که امریه گرفتن و تاریخ اعزامشون عوض شده هم همین داستان رو دارند؟
    سلام شرایط من هم دقیقا مثل شماست و جای نگرانی نیست .امروز برگه من هم اومد با 90روز غیبت ولی همه ی اینارو خود آموزش پرورش درست میکنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط borok نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز سوالتون واضح و مشخص نیست
    به هر حال تاثیر پارتی در پذیرش امریه به هیچ وجه قابل انکار نیست اما بودند مواردی که بدون هیچ گونه پارتی هم در بهترین جاها پذیرفته شده اند. که مسلما در مورد اخیر داشتن مواردی مثل مدرک معتبر و تحصیلات بالا و معدل خوب موثرند .

در مورد قسمت دوم سوالتون باید عرض کنم سازمان هایی فراوانی هستند که امریه میگیرند که در صفحات قبل به کرات به آنها اشاره شده است که یکی از اونها هم بعنوان مثال قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا هست که از بخش های گوناگونی تشکیل شده و هر بخش خود از چندین شرکت که مسلما توضیحات اضافی زیاد بدردتون نمیخوره .
    شما ابتدا سازمانها و نهادهایی که بنظرتون بدردتون میخوره و البته مورد تایید آنها نیز هستید را انتخاب کنید و در نهایت با توجه به شرایط اعزامیتون و احیانا معرف (پارتی) که دارید میتونید بصورت جدی اقدام نهایی را انجام دهید
    منظورم اینه که پارتی یا به قول شما معرف چه مقامی داشته باشه (چقد گردن کلفت باشه)

Junior Member

سلام امروز برگه محل آموزشیم اومد زده بود امریه دار ولی محل آموزشیش دقیق مشخص نبود دوستانی که امریه دار هستند می دونند اینجا کجاس - آموزشگاه شهدای وظیفه نزاجا-

نقل قول نوشته اصلی توسط manam123 نمایش پست ها
    سلام امروز برگه محل آموزشیم اومد زده بود امریه دار ولی محل آموزشیش دقیق مشخص نبود دوستانی که امریه دار هستند می دونند اینجا کجاس - آموزشگاه شهدای وظیفه نزاجا-
    ارتش 01 تهران - شرق تهران - سه راه تختی
    یکی از بهترین پادگانها برای دوره آموزشی
    مرخصی زیاد امکانات عالی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی تربیت مدرس

سلام دوستان گلم.
    آقا کسی مصاحبه سازمان اتمی رفته، برای امریه؟
    کسی میدونه چه سوالایی میپرسن؟ مصاحبه عقدیدتی چطور؟

Junior Member

سلام دوستان!
    مرخصی امریه دارها در سال چند روزه؟
    چون قانون جدید مرخصی ها رو برای سربازها کم کرده و برای هر 30 روز یک روز مرخصی شده. یعنی 12 روز در سال! این قضیه شامل امریه دارها هم میشه؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)