صفحه 195 از 1141 نخستنخست ... 95145185186187188189190191192193194195196197198199200201202203204205245295695 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,941 تا 1,950 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

[QUOTE=gholamrezayi;1123311]سلام دوستان گلم.
    آقا کسی مصاحبه سازمان اتمی رفته، برای امریه؟
    کسی میدونه چه سوالایی میپرسن؟ مصاحبه عقدیدتی چطور؟[/QUOTE

سلام دوست عزیز

مدرک تحصیلی و معدل شما چیه؟

الان مدارک رو تحویل دادید به سازمان و آیا شما رو واسه مصاحبه جایی خواستن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط borok نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز سوالتون واضح و مشخص نیست
    به هر حال تاثیر پارتی در پذیرش امریه به هیچ وجه قابل انکار نیست اما بودند مواردی که بدون هیچ گونه پارتی هم در بهترین جاها پذیرفته شده اند. که مسلما در مورد اخیر داشتن مواردی مثل مدرک معتبر و تحصیلات بالا و معدل خوب موثرند .

در مورد قسمت دوم سوالتون باید عرض کنم سازمان هایی فراوانی هستند که امریه میگیرند که در صفحات قبل به کرات به آنها اشاره شده است که یکی از اونها هم بعنوان مثال قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا هست که از بخش های گوناگونی تشکیل شده و هر بخش خود از چندین شرکت که مسلما توضیحات اضافی زیاد بدردتون نمیخوره .
    شما ابتدا سازمانها و نهادهایی که بنظرتون بدردتون میخوره و البته مورد تایید آنها نیز هستید را انتخاب کنید و در نهایت با توجه به شرایط اعزامیتون و احیانا معرف (پارتی) که دارید میتونید بصورت جدی اقدام نهایی را انجام دهید
    منظورم اینه که پارتی یا به قول شما معرف چه مقامی داشته باشه (چقد گردن کلفت باشه)

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya_hakan نمایش پست ها
    منظورم اینه که پارتی یا به قول شما معرف چه مقامی داشته باشه (چقد گردن کلفت باشه)
    سلام
    خوب مشخصه هر چی بیشتر بهتر !!! ولی در حد یک معرف ساده که بتونه سفارش شما رو به منابع انسانی مجموعه کنه به نظرم کافیه .
    یه سری موارد هم هست مثل اینکه مثلا رشته شما بدردشون بخوره .... غیبت نداشته باشید .... ماه اعزامتون مورد تایید باشه .... حداقل 2 ماه تا اعزام فاصله داشته باشید.... احیانا خدمت قبلی نداشته باشیدو.... که مسلما لحاظ میشه

Junior Member

سلام دوستان من یه سوال داشتم ممنون میشم سریعتر پاسخ بدید{فوری فوتیه!!}
    من لیسانس عمرانم معدلم حدود13.5یه پارتی خیلی گردن کلفتم دارم که قراره واسم امریه برای سازمان مسکنو شهرسازی بگیره{بامسوول کارگزینیو رئیس کلش رفیق فابریکه}البته آشنامون نماینده مجلسه.خواستم ببینم بنده که کارت سبزو 3سال سابقه بسیج فعال دارم دوران آموزشیم باکارت سبزم حذف میشه یاباید برم آموزشی؟کسریهائی که مال بسیج فعالمه چی؟اونو لحاظ میکنن؟اون آموزشیه رو باهمین پارتی راه داره نرم؟{آخه کارت سبز دارم یه دوره50 روزه رفتیم}
    ممنون از پاسختون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط haji1369 نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه سوال داشتم ممنون میشم سریعتر پاسخ بدید{فوری فوتیه!!}
    من لیسانس عمرانم معدلم حدود13.5یه پارتی خیلی گردن کلفتم دارم که قراره واسم امریه برای سازمان مسکنو شهرسازی بگیره{بامسوول کارگزینیو رئیس کلش رفیق فابریکه}البته آشنامون نماینده مجلسه.خواستم ببینم بنده که کارت سبزو 3سال سابقه بسیج فعال دارم دوران آموزشیم باکارت سبزم حذف میشه یاباید برم آموزشی؟کسریهائی که مال بسیج فعالمه چی؟اونو لحاظ میکنن؟اون آموزشیه رو باهمین پارتی راه داره نرم؟{آخه کارت سبز دارم یه دوره50 روزه رفتیم}
    ممنون از پاسختون
    سلام دوست عزیز
    شما اگه کارت سبز بسیج داشته باشی در صورتی که سازمانی که امریه میگیره آموزشیش سپاه باشه آموزشیت حذف میشه یعنی با همون برگ کفایت دیگه آموزشی نمیری یعنی باید از کارگزینی سازمان امریه دهنده (مسکن و شهرسازی) بپرسی که آموزشی کجا میگیرن؟ سپاه یا ارتش. بسیج فعالم برا هر سال 45 روز کسری داره تا 6 ماه. اگه آموزشی جای دیگه غیر از سپاه بیفتی باید بری ..... ولی با پارتی هر کاری میشه کرد شاید اینم بشه ....

Junior Member

خواهشمندم کمک کنیدکمککککککککککککککککککککککک ککککککک
    بچه ها من برای امریه صداوسیما اقدام کردم و جواب نگرفتم،اعزامم اول اردیبهشت هست ودیروز رفتم برگه از پلیس+10 گرفتم افتادم نیروی انتظامی،میخواستم بدونم دیگه نمیتونم برا امریه اقدام کنم؟؟؟؟؟؟؟چه خاکی برسرم کنم؟ نیروی انتظامی امریه نداره؟؟؟؟؟؟؟ساکن تهرانم هستم،خواهش میکنم یه کمکی کنید راستی یه اشنا نیرو انتظامی دارم ...اون میتونه بهم کمکی بکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mmuud نمایش پست ها
    بچه ها من برای امریه صداوسیما اقدام کردم و جواب نگرفتم،اعزامم اول اردیبهشت هست ودیروز رفتم برگه از پلیس+10 گرفتم افتادم نیروی انتظامی،میخواستم بدونم دیگه نمیتونم برا امریه اقدام کنم؟؟؟؟؟؟؟چه خاکی برسرم کنم؟ نیروی انتظامی امریه نداره؟؟؟؟؟؟؟ساکن تهرانم هستم،خواهش میکنم یه کمکی کنید راستی یه اشنا نیرو انتظامی دارم ...اون میتونه بهم کمکی بکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    برو پلیس+10 درخواست تاخیر اعزام کن. چون اعزامت چند روز دیگه هست، بعیده فایده داشته باشه. ولی سنگ مفت گنجشک مفت. ضرر نداره.

من اعزامم 4/1 بود تو عید رفتم تعجیل زدم، افتادم 1/2 . تو برگه اعزامم در مورد اینکه کجا افتادم چیزی نزده. فقط نوشته ساعت 1 بعدازظهر بیام میدون سپاه. به هر کی می گم 1 بعداز ظهر باید برم میدون سپاه بهم می خنده و میگه تا به حال چیزی نشنیده که کسی خودشو 1 بعد از ظهر معرفی کنه میدون سپاه. کسی در این رابطه خبر داره ؟ آیا کسی 1 بعدازظهر برای اعزام رفته میدون سپاه؟؟؟

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mmuud نمایش پست ها

بهتره هر چه زودتر به آشناتون تو نیرو انتظامی رو بندازی تا ببینی چه کاری از دستش بر میاد.
    لزوما امریه بهتر نیست.
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط m_digitall2 نمایش پست ها
    من اعزامم 4/1 بود تو عید رفتم تعجیل زدم، افتادم 1/2 . تو برگه اعزامم در مورد اینکه کجا افتادم چیزی نزده. فقط نوشته ساعت 1 بعدازظهر بیام میدون سپاه. به هر کی می گم 1 بعداز ظهر باید برم میدون سپاه بهم می خنده و میگه تا به حال چیزی نشنیده که کسی خودشو 1 بعد از ظهر معرفی کنه میدون سپاه. کسی در این رابطه خبر داره ؟ آیا کسی 1 بعدازظهر برای اعزام رفته میدون سپاه؟؟؟
    سلام
    دوست عزیز خیلی هم طبیعیه ...
    اونایی که از قبل محل خدمت شون مشخص شده صبح اعزام میشن.
    شما هم بعد از ظهر تشریف میبرید محل اعزام تون رو بهتون میگند.
    موفق باشید
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)