صفحه 196 از 1141 نخستنخست ... 96146186187188189190191192193194195196197198199200201202203204205206246296696 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,951 تا 1,960 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid_110 نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز خیلی هم طبیعیه ...
    اونایی که از قبل محل خدمت شون مشخص شده صبح اعزام میشن.
    شما هم بعد از ظهر تشریف میبرید محل اعزام تون رو بهتون میگند.
    موفق باشید
    با سلام
    یعنی من مازاد شدم ؟؟؟؟ آخه دیدم افرادی رو که حتی مازاد شدن گفتن صبح بیاین ....

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط m_digitall2 نمایش پست ها
    با سلام
    یعنی من مازاد شدم ؟؟؟؟ آخه دیدم افرادی رو که حتی مازاد شدن گفتن صبح بیاین ....
    عزیز، این چند دوره اخیر مازاد همیشه بعد از ظهر بوده. حالا چه فرقی میکنه؟ بیخودی به خودت استرس نده. تو برگه اعزامت هر چی نوشته همون کارو بکن.
    موفق باشید
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

Talking پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid_110 نمایش پست ها
    عزیز، این چند دوره اخیر مازاد همیشه بعد از ظهر بوده. حالا چه فرقی میکنه؟ بیخودی به خودت استرس نده. تو برگه اعزامت هر چی نوشته همون کارو بکن.
    موفق باشید
    با سلام
    مرسی از راهنمایی هاتون
    1. اصولا مازادها چه جوری تقسیم می شن؟؟؟ آیا امکان داره مازادها رو یه جای خوب بندازن ( مثلا سپاه کرج :ِ ) ؟؟؟
    2. آیا داشتن مدرک فوق لیسانس مهندسی در تقسیم بندی و در آموزشی موثر می باشد ؟؟؟
    با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    .MSc of Electronic Eng. -Shahid Beheshti Univ

با سلام
    من میخواستم برای امریه در وزارت نفت ثبت نام کنم.ولی یکی از مدارکی که در سایت مربوطه اعلام کرده اند "مدرک تحصیلی" هست.با توجه به اینکه در هنگام فارغ التحصیلی گواهی موقت را به من ندادند و گفتند زمانی که دفترچه اعزام به خدمت را پست کردی می توانیم گواهی موقت را به تو بدهیم برای این مشکل چه کاری باید انجام دهم؟؟یعنی حالا که مدرک تحصیلی (گواهی موقت)را به من نمی دهند چه چیزی را باید برای وزارت نفت به عنوان مدرک تحصیلی بفرستم؟؟
    سوال دوم اینکه "تاییدیه گزینش" که در سایت وزارت نفت نوشته شده یکی از مدارکی است که باید ارسال کنید دقیقا چیست؟؟سوال سوم اینکه در صورتی که در اول اردیبهشت ماه برای امریه شرکت نفت ثبت نام کنم تاریخ اعزام طبق گفته خود سایت اول آبان خواهد بود.در صورتی که امریه قبول شوم و تاریخ اعزام هم اول آبان باشد ولی شهریور ماه که نتایج نهایی کارشناسی ارشد می آید و ارشد قبول شده باشم تکلیف امریه چه میشود؟آیا میشود بعد از اتمام فوق لیسانس دوباره درخواست داد یا کلا از بین می رود؟
    ممنون از شما که پاسخ می دهید!

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط m_digitall2 نمایش پست ها
    با سلام
    مرسی از راهنمایی هاتون
    1. اصولا مازادها چه جوری تقسیم می شن؟؟؟ آیا امکان داره مازادها رو یه جای خوب بندازن ( مثلا سپاه کرج :ِ ) ؟؟؟
    2. آیا داشتن مدرک فوق لیسانس مهندسی در تقسیم بندی و در آموزشی موثر می باشد ؟؟؟
    با تشکر
    سلام
    خواهش میکنم.
    1. هر جا که جا خالی باشه میفرستن. بله، یادم نیست کدوم دوره بود. مازاد ها رو فرستادند وزارت دفاع قزوین.
    2. موثر هست اما مثال نقض هم زیاده !
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

Junior Member

سلام به دوستان 1/2 اعزامم تو برگه سفید نوشته محل مراجعه میدان سپاه تهران درحالیکه آموزشیم پادگان خاتمی یزده لطفا راهنمایی کنید وسایل چی باید ببرم و سرمو اصلاح کنم یا نه؟موبایل میشه برد؟خودشون اعزام میکنن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabamny نمایش پست ها
    سلام به دوستان 1/2 اعزامم تو برگه سفید نوشته محل مراجعه میدان سپاه تهران درحالیکه آموزشیم پادگان خاتمی یزده لطفا راهنمایی کنید وسایل چی باید ببرم و سرمو اصلاح کنم یا نه؟موبایل میشه برد؟خودشون اعزام میکنن؟
    سلام دوست عزیز
    خوب معلومه وقتی نوشته میدون سپاه باید بری اونجا از همونجا خودشون اعزام میکنن. موبایلم تو پادگان نمیتونی ببری اگه ببری دم در پادگان ازت میگیرن. سرتم اصلاح نکنی باز خودشون در پادگان میزنن. امریه گرفتی؟ از کدوم سازمان؟

Junior Member

دوستان کسی میدونه امریه شده چندماه؟کدوم اداره ها کسری های بسیجو قبول میکنن کسی خبرداره؟کدوم اداره برم بهتره؟مدرکم لیسانس عمرانه پارتیم دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed80ir نمایش پست ها
    سلام دوستان! مرخصی امریه دارها در سال چند روزه؟ چون قانون جدید مرخصی ها رو برای سربازها کم کرده و برای هر 30 روز یک روز مرخصی شده. یعنی 12 روز در سال! این قضیه شامل امریه دارها هم میشه؟؟
    سلام شما وقتی امریه میگیری ، مثل کارمند اونجا محسوب میشی ، و حقوقت ( همون 60 تومن ) رو هم از اون ارگان میگیری ، و مرخصی هات هم مثل یه کارمنده ، یعنی ماهی 2.5 روز .

نقل قول نوشته اصلی توسط haji1369 نمایش پست ها
    دوستان کسی میدونه امریه شده چندماه؟کدوم اداره ها کسری های بسیجو قبول میکنن کسی خبرداره؟کدوم اداره برم بهتره؟مدرکم لیسانس عمرانه پارتیم دارم
    امریه 24 ماه هست . شنیدم شهرداری اگه امریه بگیری ، میتونی مدرک دوره تکمیلی رو بدی و دیگه آموزشی نری . معمولا اکثر سازمانهای امریه دار ، کسری رو تا 2 ماه میدن . اداره هاشم به پارتیتون بگو ، کجا ها رو میتونه ردیف کنه ، همون جاها برو . ولی شهرداری جای ایده آلی محسوب میشه برای شما .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)