صفحه 199 از 1141 نخستنخست ... 99149189190191192193194195196197198199200201202203204205206207208209249299699 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,981 تا 1,990 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Member sarbazak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

با سلام

نقل قول نوشته اصلی توسط javad369 نمایش پست ها
    ممنون از شما به خاطر... بنده مهندسی نفت دانشگاه ازاد دارم به نظرتون احتمال قبولی دارم؟
    اجازه بدید پیش بینی نکنیم، چراکه جنبه قطعی نداره و فاقد ارزشه ولیکن من باب اطلاع بد نیست بدونید اولویت با دوستان دانشگاه نفت هستش و از اونجایی که تاریخهای فارغ التحصیلی معمولاً در ماههای شهریور و بهمن هستند، زمانهای ثبت نام نزدیک به این تاریخها پر ترافیک ترین زمانهای ثبت نام هستند.

ترافیک سنگین- برای دوستان فارغ التحصیل شهریور: زمانهای ثبت نام اول شهریور و اول آبان
    ترافیک کمتر سنگین- برای دوستان فارغ التحصیل بهمن: زمانهای ثبت نام اول اسفند و اول اردیبهشت
    ترافیک سبک- بقیه زمان های ثبت نام (یعنی اول دی و اول تیر) از کمترین ترافیک و تبعاً بیشترین شانس پذیرش برخوردار هستند.

امیدوارم هر چی خیره براتون اتفاق بیفته

نقل قول نوشته اصلی توسط eeran نمایش پست ها
    بَــــــــ... ببین کی اومده...

آخ آخ آخ... یادته سرهنگ چقد استرس امریه و خدمتو داشتیم. الان که اون روزا رو یادم میاد میبینم خود خدمت کردن به مراتب آسونتر، راحت تر و بی استرس تر از اون ماههای قبل از اعزام و حوادث شوم و ناگوارشه. از اون جلسه کذایی ملاقات مردمی و سردار کریمی بگیر تا تمدید کردن تاریخ اعزام و همچنین مراحل ثبت نام و گزینش علمی وزارت نفت و بالاخره اون تراژدی بزرگ که به راستی هممونو سورپرایز کرد!!! همش 10 روز مونده بود اعزام بشیم که یهویی امریه رو کردنش 24 ماه! باور میکنی من تا همین یکی دو ماه پیش هر روز هر روز میرفتم police.ir رو چک میکردم تا مگر آقایون از خر شیطون پیاده شده باشن... ولی نشدن سرهنگ. نشدن...
    بله آقا... بله مگه میشه یادم بره... سردار کریمی رو خوب اومدی... ولی خودمونیم از دستش نجاتت دادما وگرنه اول اسفند اعزام بودی امریه نفتم پریده بود! هرچند که اگه اسفند رفته بودی اول تیر 92 خدمتت تموم میشد...

نقل قول نوشته اصلی توسط eeran نمایش پست ها
    چنتا سوال:
    چرا نفت انقد کم حقوق میده؟ ملت تو انرژی اتمی دارن 400-300 تومن میگیرن اونوقت ما... نه عیدی؟ نه پاداش اوپک؟ نه هیچ...
    داستان بیمه نفت سرکاری بود دیگه، آره؟ برا ما که پیچوندن و همون بیمه ارتشو دادن، تازه اونم با کلی تاخیر. برای شما چطور؟ تونستید بیمه نفتو بگیرید یا نه؟
    بله، حقوقش به سختی کفاف کرمایه ضدآفتاب و اسپری های ضد عرقی که تو عسلویه باید مصرف کردو میده! از پاداش و عیدی نه تنها برای ما برای هیچ یک از نیروهای طرح نظام دستگاهای تابعه وزارت نفت خبری نیست...

داستان بیمه هم متاسفانه علی رغم پیگیریهای زیادی که به اتفاق دوستان داشتیم حل نشد. کلام آخرشون این بودش که چون گستردگی بیمه خدمات درمانی نفت با هیچ بیمه درمانی دیگه ای در کشور قابل مقایسه نیست پس وزارتخونه با اعطای اون به پرسنل طرح نظام موافقت نکرده. برای همه پرنسل طرح نظام بیمه ارتش در نظر گرفته شده!

نقل قول نوشته اصلی توسط manam123 نمایش پست ها
    سلام دوستان این کد دوره که می گن دوماه بعد از دوره آموزشی هس چیه وآیا برای سربازان امریه ای هم وجود داره(ارتش)
    ببینید دوست عزیز قاعدتاً باید به این شکل باشه که سربازها بعد از گذروندن دو ماه دوره آموزشی به یگان مربوطه معرفی شده و در اون یگان به خدمت گرفته بشن. ولیکن متاسفانه از اونجا که یگان های نظامی ما برنامه مدون و مشخص و همینطور ظرفیت کافی و مربوط برای به کار گرفتن افسران وظیفه رو ندارن، اونا رو به مدت یه دوره دوماهه (اضافه بر مدت دوماهه آموزشی) تو پادگان های آموزشی نیگر میدارن که اصلاحاً گفته میشه: این افراد «دوره کد»خوردن... نگران نباشید، امریه دارها دوره کد بهشون نمیخوره

موفق باشید/

Junior Member

ممنون sarbazak عزیز.اگر من دوره تکمیلی بسیج برم مشکلی داره؟ چون توی یکی از بند هاش نوشته"چنانچه متقاضی در هر یك از سازمانهای دولتی آموزش نظامی دیده باشد و یا كسر خدمت داشته باشد، تقاضای وی مورد قبول نخواهد بود." . ایا می تونی مراحل دقیق ثبت نام بعد از پذیرش رو بنویسی؟ تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک

سلام دوستان
    من 20 مهر سال 91 مدرک کارشناسی ارشدم رو گرفتم و فارغ التحصیل شدم، الان توی فرجه ی 1 ساله هستم، می خواستم برای امریه ی شرکت نفت اقدام کنم، اگر من 1 تیر ثبت نام کنم در سامانه و قبول بشم، تاریخ اعزامم 1 دی 92 میخوره و سوالم این بود که تاریخ آموزشیم 1 آبان میشه یا همون 1 دی؟
    سوال دومی که داشتم راجع به پژوهشکده ی شرکت نفت هست، من میتونم معاف از رزم بگیرم و از پژوهشکده استفاده کنم، به نظرتون استفاده از پژوهشکده بهتره یا خود شرکت نفت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط reza123321 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 20 مهر سال 91 مدرک کارشناسی ارشدم رو گرفتم و فارغ التحصیل شدم، الان توی فرجه ی 1 ساله هستم، می خواستم برای امریه ی شرکت نفت اقدام کنم، اگر من 1 تیر ثبت نام کنم در سامانه و قبول بشم، تاریخ اعزامم 1 دی 92 میخوره و سوالم این بود که تاریخ آموزشیم 1 آبان میشه یا همون 1 دی؟
    سوال دومی که داشتم راجع به پژوهشکده ی شرکت نفت هست، من میتونم معاف از رزم بگیرم و از پژوهشکده استفاده کنم، به نظرتون استفاده از پژوهشکده بهتره یا خود شرکت نفت؟

سلام دوست عزیز
    شما اگر برای اول دی پذیرفته بشید (ثبت نامی تیر) آموزشیتون همون 1 دی است و به احتمال 99 درصد پادگان 01 نیرو زمینی ارتش . فقط باید دقت کنید غیبت نخورید چون اونها تعهدی به شما ندارند .... خیلی راحت میتونید با ارسال دفترچه در هفته دوم مهر 92 تاریخ اعزامتون رو برج 10 بندازید ... البته همه اینها منوط به قبولی شما در ثبت نام تیر ماه است ... ان شاالله
    در حالت عادی محل اعزام شما بعد از آموزشی سایت هست ، عسلویه و سایر نقاط عملیاتی ولی پژوهشگاه فکر کنم تهرانه و مسلما خیلی خوب تر است .. البته نمیدونم شما ساکن کجا هستید .
    یا علی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک

مرسی دوست عزیز از توضیحاتتون. من ساکن تهرانم و سوال دومم از این نظر بود که من شنیدم که امریه های عسلویه بعضی وقت ها 2 هفته 1 هفته یا 2 هفته 2 هفته هست، اگر اینجوری باشه عسلویه بهتره.

نقل قول نوشته اصلی توسط reza123321 نمایش پست ها
    مرسی دوست عزیز از توضیحاتتون. من ساکن تهرانم و سوال دومم از این نظر بود که من شنیدم که امریه های عسلویه بعضی وقت ها 2 هفته 1 هفته یا 2 هفته 2 هفته هست، اگر اینجوری باشه عسلویه بهتره.
    امریه عسلویه 2 هفته کار 2 هفته off هست ... ولی به نظر من واقعا با آب و هوا و حقوق پایینش اصلا به صرفه نیست و نوع کارش هم کاملا بستگی به شرکتی داره که توش میفتی و مسئولت و ... ولی مسلما میتونه تجربه عملی خوبی باشه
    البته این نظر بنده هست و نظر شما مهم هست !
    موفق باشید

Junior Member

ممنون sarbazak عزیز.اگر من دوره تکمیلی بسیج برم مشکلی داره؟ چون توی یکی از بند هاش نوشته"چنانچه متقاضی در هر یك از سازمانهای دولتی آموزش نظامی دیده باشد و یا كسر خدمت داشته باشد، تقاضای وی مورد قبول نخواهد بود." . ایا می تونی مراحل دقیق ثبت نام بعد از پذیرش رو بنویسی؟ تشکر

سلام دوستان
    من اول اردیبهشت آموزشی افتادم سپاه نیشابور .... کسی خبر داره چطور جایی هست؟؟ دوستان اگر تجربه ای از اونجا دارند بگند ممنون میشم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lengehokafsh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من اول اردیبهشت آموزشی افتادم سپاه نیشابور .... کسی خبر داره چطور جایی هست؟؟ دوستان اگر تجربه ای از اونجا دارند بگند ممنون میشم
    باغرود نیشابور جای ردیفیه کاش منم 1 تیر همین جا بیفتم!

نقل قول نوشته اصلی توسط mahde1818 نمایش پست ها
    باغرود نیشابور جای ردیفیه کاش منم 1 تیر همین جا بیفتم!
    منم شنیدم جای خوبیه ...اما شما و من که هنوز نرفتیم؟؟؟ از دوستان که تجربه اش دارند لطفا نظر بدند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)