صفحه 20 از 1141 نخستنخست ... 101112131415161718192021222324252627282930701205201020 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    PhD Computer Science - University of Southampton

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadii نمایش پست ها
    امریه های مربوط به رشته کامپیوتر رو از کجا میشه پیدا کرد؟
    با تشکر
    دوست عزیز امریه که لیست نداره که شما بری نگاه کنی. یک سری سازمان‌های دولتی تعداد مشخصی سهمیه امریه دارند. بعضی هاشون آگهی می‌کنند یا مثالا توی سایتشون می‌گذارند بسیاریشون هم خودتون باید مراجعه کنید بپرسید یا کسی که آشنا با این مساله هست به شما معرفی کنه جایی رو.
    *ارسال پست تنها به منظور تشکر/تبریک/تسلیت/آرزو/تنفر/تاکید/تایید برخلاف قوانین فروم می باشد، لطفا از تکمه ی +/- استفاده نمایید*
    قبل از ارسال سوال جدید حتما موضوعات مرتبط را جستجو کنید.
    نتایج پذیرش خود را در قسمت نتایج پذیرش وارد کنید!
    به قوانین انجمن احترام بگذاریم.

Junior Member

با سلام
    من کل این 20 صفحه تاپیک رو خوندمش خیلی مفید بود. از همه ممنونم
    دوستانی که از وزارت نفت امریه گرفتند لطفاً توضیح بدن که شرایط پذیرش چه طوره؟ یعنی منظورم اینه که شرایط علمی مثل معدل و دانشگاه محل تحصیل چقدر مهمه؟
    آخه طبق شنیده های متعدد و متواتر گویا 80% اونایی که accept می شن سفارش، پارتی و یا غیره و ذالک دارن. می خواستم ببینم وزارت نفتم ایمن مدلیه یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Solid_Mech نمایش پست ها
    با سلام
    من کل این 20 صفحه تاپیک رو خوندمش خیلی مفید بود. از همه ممنونم
    دوستانی که از وزارت نفت امریه گرفتند لطفاً توضیح بدن که شرایط پذیرش چه طوره؟ یعنی منظورم اینه که شرایط علمی مثل معدل و دانشگاه محل تحصیل چقدر مهمه؟
    آخه طبق شنیده های متعدد و متواتر گویا 80% اونایی که accept می شن سفارش، پارتی و یا غیره و ذالک دارن. می خواستم ببینم وزارت نفتم ایمن مدلیه یا نه؟
    دقیقا

http://eservice.mop.ir/mios/

اگه بخونید اولویت ها مشخصه که مال خودشونه!

سلام مجدد دوستان.
    من می خوام قرارگاه خاتم امریه بگیرم.هرچی زنگ زدم نتونستم با بخش امریه ارتباط برقرار کنم.میشه من رو راهنمایی کنید چطور باید از شیراز پیگیری کنم ببینم اصلا قبولم میکنند یا نه.حتما باید برم تهران؟؟
    ایمیل هم زدم جوابی نگرفتم.اگر کسی میدونه یا تجربه داره لطفا کمکم کنه.
    ممنون

سلام مجدد دوستان.
    من می خوام قرارگاه خاتم امریه بگیرم.هرچی زنگ زدم نتونستم با بخش امریه ارتباط برقرار کنم.میشه من رو راهنمایی کنید چطور باید از شیراز پیگیری کنم ببینم اصلا قبولم میکنند یا نه.حتما باید برم تهران؟؟
    ایمیل هم زدم جوابی نگرفتم.اگر کسی میدونه یا تجربه داره لطفا کمکم کنه.
    ممنون

سلام.دوستانی که کرج (البرز) می خوان امریه بگیرن در صورت داشتن شرایط متاهل بودن یا تحت پوشش کمیته امداد یا بهزیستی و یا معاف از رزم یه سر به کمیته امداد کل (سر حدآباد) بزنن برای ۱۰/۱ اون جور که مسئولش میگفت جا هست.(ما که شرایط نداشتیم)

نقل قول نوشته اصلی توسط mansoorelec نمایش پست ها
    سلام.دوستانی که کرج (البرز) می خوان امریه بگیرن در صورت داشتن شرایط متاهل بودن یا تحت پوشش کمیته امداد یا بهزیستی و یا معاف از رزم یه سر به کمیته امداد کل (سر حدآباد) بزنن برای ۱۰/۱ اون جور که مسئولش میگفت جا هست.(ما که شرایط نداشتیم)
    سایت نداره؟
    یا شماره تلفن؟

سلام من دانشجوی کارشناسی مهندسی معدن هستم و تا اواسط بهمن ماه 90 فارغ التحصیل می شوم و دنبال اینم که امریه بگیرم، از دوستانی که می دونند من در کدام سازمان ها ونهادها می تونم امریه بگیرم درخواست کمک داشتم .
    در ضمن به نظر شما من کی برگه اعزام به خدمت رو بفرستم بهتره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط aydin mamaqan نمایش پست ها
    سلام من دانشجوی کارشناسی مهندسی معدن هستم و تا اواسط بهمن ماه 90 فارغ التحصیل می شوم و دنبال اینم که امریه بگیرم، از دوستانی که می دونند من در کدام سازمان ها ونهادها می تونم امریه بگیرم درخواست کمک داشتم .
    در ضمن به نظر شما من کی برگه اعزام به خدمت رو بفرستم بهتره؟
    به نظرم واسه اینکه امریه ها تا برسه به سازمان میشه اواخر برج 1 یا 2 و تا بخواد اجرایی بشه یه خورده طول میکشه و بعید میرسه آدم بتونه سریع شرایط اون سازمان رو جور کنه مگه اینکه از الان به فکر باشی.
    بهتره تو همون برج 2 بفرستی که اعزام بشه برج 6. بعد وقت کافی برای کارهای امریه داری.
    فقط شانس بیاری اعزامت سریع نخوره دوست من فرجه6 ماهه هنوز 3 ماه داشت 10 اردیبهشت فرستاد اعزامش شد برج 4.
    حساب کتاب نداره!

بابا من که رفتم قرارگاه خاتم خیلی راحت و پاکیزه آب پاکی رو ریختن رو دستم که پروژه نداریم،نیرو هم نمیگیریم.
    پس این همه خاتم خاتم که میگن میگیره و همه میخوان اقدام کنن کشششششششک؟؟؟؟؟؟!!!!!
    خواهشن یکی جواب بده کار خاصی باید کرد؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)