صفحه 202 از 1141 نخستنخست ... 102152192193194195196197198199200201202203204205206207208209210211212252302702 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,011 تا 2,020 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط moiahmadi نمایش پست ها
    سلام
    من تاریخ اعزامم 92/4/1 و برای امریه سازمان انرژی اتمی اقدام کردم حالا بهم گفتن باید دو ماه به تعویق بندازم.می خواستم بدونم نظام وظیفه راحت این تعویق انداختن را قبول می کنه؟

سلام

ببخشید مدرک شما و معدلتون چنده ؟ از چه دانشگاهی ؟ آیا برای مصاحبه هم با شما تماس گرفتند ؟رفتید یا نه؟

ممنون از پاسخ شما.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط navid_h67 نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون
    من تقریبا 50-60 صفحه از این تاپیک رو خوندم اما لیستی از شرکت های تابعه وزارت دفاع و ادرس یا تلفنشون ندیدم. از کجا می تونم این لیست رو پیدا کنم؟
    و سوال دوم برای خاتم حتما باید بسیجی فعال داشته باشم؟ بسیجی عادی جئاب نمیده؟
    ممنون از وقتی که میگذارید
    سلام دوست عزیز
    شرکت های صنایع وزارت دفاع رو میتونی با یه سرچ تو نت ادرس یا تلفنشونو پیدا کنی. برای قرارگاه خاتم هم تا اونجا که من میدونم بسیجی عادی هم قبول میکنن فقط باید یه مدرک برا سابقه بسیجیت داشته باشی.
    یه نگاه به تاپیک تسهیلات سربازی نخبگان بکن برا شما که فوق لیسانسی میتونه کمک بهت بکنه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط petroleum23 نمایش پست ها
    سلام

ببخشید مدرک شما و معدلتون چنده ؟ از چه دانشگاهی ؟ آیا برای مصاحبه هم با شما تماس گرفتند ؟رفتید یا نه؟

ممنون از پاسخ شما.
    معدلم 14.5 لیسانس برق از دانشگاه صنعتی همدان.آره مصاحبه هم شدم

Junior Member

سلام دوستان. من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد شیمی هستم. برای امریه ی وزرات نفت تو سایت ثبت نام کردم. موعد اعزامی هم که برای ثبت نام کنندگان اردیبهشت خواسته 1 آبان هست. من کی به دافتر پلیس+10 مراجعه کنم تا تاریخ اعزامم اون موقع بیوفته؟اگه دفترچمو امروز بفرستم اعزامم کی می افته؟ چون هنوز اقدام نکردم. اگه کسی راجع به امریه وزارت نفت اطلاعی داره خوهشا راهنماییم کنه. مصاحبه ای که داره تخصصیه یا عقیدتیه؟

Junior Member

با سلام
    من امریه اداره کار یکی از شهرستان های استان فارس را دارم می گیرم .ساکن شیراز هستم و مدرکم فوق لیسانس هست. اموزشی کجا می افتم
    ممنون میشم جوابمو بدین

Junior Member

باسلام به دوستای خوبم
    من می خوام امریه کمیته امداد رو بگیریم کسی می دونه اموزشی کمیته امداد با کیه؟؟ با ارتشه یا سپاه؟؟
    آخه من دوره تکمیلی بسیج رو هم دارم،
    خواهش می کنم حتما جواااااااااااااااااااب بدید
    مررررررررررررررررررررررسی

نقل قول نوشته اصلی توسط ali86b نمایش پست ها
    با سلام
    من امریه اداره کار یکی از شهرستان های استان فارس را دارم می گیرم .ساکن شیراز هستم و مدرکم فوق لیسانس هست. اموزشی کجا می افتم
    ممنون میشم جوابمو بدین
    سلام
    اگر اداره کار همون تعاون هست شما در سپاه خدمت میکنید که با توجه به مدرکتون در یکی از شهرهای نیشابور .. کرمانشاه یا یزد می افتید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط borok نمایش پست ها
    سلام
    اگر اداره کار همون تعاون هست شما در سپاه خدمت میکنید که با توجه به مدرکتون در یکی از شهرهای نیشابور .. کرمانشاه یا یزد می افتید
    یعنی فقط این سه شهر هست؟ تک پسر بودنم هیچ کمکی نمیکنه؟ کی باید دفترچه بفرستم تا اعزامم 1.6.92 بخوره ؟ سرباز تعاون خوبه ادم بشه یا بذیرش سپاه ؟ مرسی از جوابتون

سلام

من امریه جهاد ام . صبح ها ساعت 8 کارت میزنم و ساعت 14:15 برمیگردم خونه . بنظرتون موردی نداره ؟ آخرش نگن دو ماه اضافه خدمت .

نقل قول نوشته اصلی توسط ali86b نمایش پست ها
    یعنی فقط این سه شهر هست؟ تک پسر بودنم هیچ کمکی نمیکنه؟ کی باید دفترچه بفرستم تا اعزامم 1.6.92 بخوره ؟ سرباز تعاون خوبه ادم بشه یا بذیرش سپاه ؟ مرسی از جوابتون
    سلام
    من خودم تک پسرم و فوق لیسانس از تهران ، پذیرش سپاه بودم (هستم!) منظورم از پذیرش میتونه هم پادگانی و هم ارگانی باشه مثلا قرارگاه هم پذیرش حساب میشه
    فرقش هم در مدت خدمته که امریه 24 ماهه و پذیرش 21 ماه
    اینکه کدوم بهتره واقعا به نظر و سلیقه خودتون بستگی داره ! و اصلا نمیشه نظر داد
    در مورد شهر ها هم بله همین سه تا هستند دوره ما که همه بچه های امریه و پذیرش سپاه افتادند یزد ... پادگان عالی ای نیست اما از خیلی جا های دیگه بهتره ... گویا کرمانشاه بهتره
    البته دوستانی که رفتند میتونند نظر بدند ... یه گزینه دیگه هم هست به نام مدرس کرج که احتمالش خیلی کمه ولی غیر ممکن نیست ... بهترین پادگان کل ایرانه و اغلب برای نخبگان
    برای اعزام 1/6 شما باید از 15 خرداد به بعد پست کنیدبه نظر من که ترجیحا 15 تا 21 تیر ... شهریور یه نمور شلوغ میشه چون بعضی ها دوست ندارند ماه رمضون خدمت برند هرچند که بهترین ماه به نظر من ماه رمضونه حداقل در سپاه !!!!

امیدوارم پاسخ سوالتون رو گرفته باشید
    یا علی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)